sadsad x
asdasd
blogtr.jpg (267 KB)

Hanımları On İki’den Vuran Ferace Modeli

11 Ağustos 2017

Son yıllarda çeşitliliğini oldukça fazla arttıran ferace, yaz modasına uygun renkleri ile ışık saçacaksınız. Enerjinize enerji katmaya hazırlanan dantel detaylı ferace, giyim tarzınıza göre rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

2017 Ferace Modelleri ile Şıklığınızı Elden Bırakmayın

08 Ağustos 2017

2017 ferace modelleri ile yazın sıcak günlerinde hanımların elbise olarak kullanabileceği modeller ile geliyor. Ferace şıklığında son moda modeller Moda Selvim’de…

Yaz Aylarında Ferace Serinliği

24 Temmuz 2017

Tesettürlü bayanların yaz aylarında özellikle vaz geçilmezi olan ferace, hem tesettürün bütünüyle tamamlayıcı bir parçası hem de renk ve tasarımlarıyla modanın yeni dikkat çekici konsepti.

Taş İşli Ferace Modeli ile Şıklığınızı Elden Bırakmayın

20 Temmuz 2017

Tesettür giyimin en çok tercih edilen ürünleri arasında yerini alan ferace modelleri, yaz aylarına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Dikkat çeken detayları ve bol kesim modelleriyle feraceler artık yaz aylarında da tercih ediliyor.

Yaz Ferace Modelleri Bu Sezon Büyük Beğeni Topluyor

14 Temmuz 2017

Tesettür kullanan bayanların sıklıkla seçtiği ve her bayanın dolabında kesinlikle bulunan ferace, giyimin konusunun vazgeçilmezidir. 

Önden Fermuarlı Günlük Ferace Modeli

07 Temmuz 2017

Sadece kış mevsiminde tercih edilmeyen ferace modelleri, artık yaz aylarında da tesettürlü bayanların vazgeçilmez tesettür giyim modelleri arasında yerini aldı. İşte 2017 yaz sezonun da en çok tercih edilen yazlık ferace modelleri…

Tesettür Ferace Modası

05 Temmuz 2017

Tesettür giyimin ayrılmaz parçalarından biri olan ferace modası son dönemlerde değişmektedir. Rahatlığı ve farklı tarzıyla dikkat çeken modeller tesettürlü bayanların olmazsa olmazlarından biridir.

Yazlık Ferace Modellerinde Yaz Esintileri

01 Temmuz 2017

Tesettür giyiminin klasikleşen parçası farece modelleri. Bu sıcak günlerde özellikle tesettürlü bayanların kesinlikle dolabımda bulunması gereken diyeceği yazlık ferace modelleri modaselvim.com adresinde. 

 

Yazın Ferace Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

23 Haziran 2017

Tesettür giyimde tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği model feraceler.. Yazlık ve kışlık olarak her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz. Peki ferace alırken nelere dikkat edilmesi gerekiyor?

Hangi Ferace Modelleri Daha Çok Kullanılıyor?

22 Haziran 2017

Kadınların şık olmak için arayışta olacağı bir diğer kıyafet ise dış giyim için olanlardır. Her ne kadar bir ortam içerisine girerken üzerlerindeki kıyafetin estetik olarak kusursuz olması önemli olsa da ilk izlenim olan dış giyim kıyafetleri de önemli olmaktadır.

Ferace Modellerinin Günümüz Ve Geleceğinde Yaşanacaklar Nelerdir?

20 Haziran 2017

Ferace, sunduğu özellikler ile tesettür modası içinde farklı etkinliklere sahip olan bir ürün olarak, kullanıcıları için yeniliklerini sürdürmektedir.

Nasıl Ferace Modeli Tercih Edilmelidir?

20 Haziran 2017

Çaba göstermeden yapılan şıklık için tek alternatif ferace modelleri olmaktadır. Şık bir tarz oluşturmak için çok fazla paralar harcamanıza gerek kalmaması için indirim günlerini takip etmeniz gerekmektedir.

1 2 3 4 5 6 7
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.