Blog

Abiye Şıklığında Olgun Tarz

21 Ağustos 2017

Düğün ve nişan gibi davetler hanımların şıklık yarışına girdiği özel alanlardır. Bu davetlerde her zaman genç hanımlar şıklığını konuşturacak değil.

Etekli Kombin Modelleri Hanımların Yeni Gözdesi

21 Ağustos 2017

Genç kızlarımızın en sevdiği modeller arasında olan etekli kombinler, yeni tasarımlarıyla oldukça dikkat çekiyor. İnci detaylı etekli kombin modelleri adeta tazelik hissi uyandırıyor. 

Modaya Aheng Katan Tulum Modelleri

21 Ağustos 2017

Kadınlar mevsimin ahengini giyimle yakalıyor. Moda sadece popülerite değildir kadınlar için, mevcut koşulları duygu ve tarzlarına göre şekillendirme aracıdır. 

Kot Elbiselerle En Tatlı Stil Sizin Olsun

21 Ağustos 2017

Kot elbise modelleri hanımların bu yaz favori parçalarından olduğunu söyleyebiliriz. En şık elbise modelleri arasında kendine özel bir yer edinen kot elbiseler, şık detaylarıyla göz dolduruyor. 

Tesettür giyimde şık elbise modelleri

21 Ağustos 2017

Tesettür giyimde en çok tercih edilen modeller arasında olan elbiseler, bayramın neşesine şıklık getirmeye hazırlanıyor. Bayramda rahatlıkla tercih edebileceğiniz zarif elbise modeli.

Nişan davetiniz için size fikir verecek 2 abiye elbise

19 Ağustos 2017

Nişan bir özellikle bir genç kızın en önemli ve özel gönüdür. Bu günde en şık hali ile kendini insanlara takdim etmek ister. Moda Selvim genç hanımlar için bu şık görünüm isteğinin önemini bildiği için özel abiye modelleri üretiyor.

Tunik Şıklığınıza Asimetrik Modası

19 Ağustos 2017

Tesettür giyim de hanımların sevilen modellerinden ola tunik, kendi tasarımları arasında çeşitliliğini her geçen gün artırmaya devam ediyor. 

Şıklık Ayrıntı da Gizlidir

19 Ağustos 2017

Giyimin şık ve zarif olması çoğunlukta detaylara bağlıdır. Giyimde detay unsurunu en ön plana çıkaran süslemelerden biri de inci ve taş işlemeler. 

Büyük beden giyimde elbise zarifliği

19 Ağustos 2017

Büyük beden hanımlarımızın kıyafet konusunda bazen çok büyük sıkıntıları olabiliyor. Ancak son yıllarda moda dünyası büyük beden giyen hanımlarımız için özel koleksiyonlar tasarlamaya başladı.

Bayram Şıklığınız İçin İkili Tunik Modelleri

18 Ağustos 2017

Tunik modeller hanımların en sevdiklerinden biri. Tuniğin kullanışlı mizacına uygun ikili tunik modelleri de çok ilgi gördü. Moda Selvim ikili tunik modelleri ile çeşitliliği seven hanımların alakasını çekmeyi hedefliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.