sadsad x
asdasd

Tesettür Dış Giyim Dünyasında Yaşanan Yenilikler

27 Kasım 2020

Günden güne gelişme göstermekte olan tesettür dış giyim modasında bu sezon da birbirinden özel parçalar dikkatleri üzerine çekiyor. Tüm beden tiplerine uygun alternatiflerin aynı anda yer aldığı tesettür dış giyim modası ile bu yıl rahatınızdan vazgeçmeden şık görünmenin keyfine varabilirsiniz.

Tesettür Giyimde Elbise Seçimi Ve Kombini

24 Kasım 2020

Tesettür giyimin temel unsuru elbiselerdir. Tesettür elbise daha özel zamanlarda kullanılanların yanı sıra günlük kullanıma uygun olanlar da var. 

Tesettür Elbise Türlerinin Genel Özellikleri

19 Kasım 2020

Genel anlamda tesettür elbise modellerinin birçok genel özelliği bulunmaktadır. Bu genel özellikler tamamıyla rahata ve tesettürün temeli olan odaklara dayanmaktadır.

Kot Kumaş Tesettür Ferace Modelleri

14 Kasım 2020

Sezona hızlı bir giriş yapan ferace modelleri arasında kot kumaşı ile tasarlanan feraceler adeta göz kamaştırmaktadır. Yeni sezon ürünlerini yakından takip eden ve sezonun modasına uygun kombinler yapmak isteyen hanımlar bu sezon kot kumaş ferace modelleri ile farklı kombin tasarımları oluşturmaktadır. 

Sezonun En Şık Ve Özel Tesettür Abiye Modelleri

10 Kasım 2020

Özel günler için olmazsa olmazlardan biri olan tesettür abiye modelleri, her sezon daha iddialı bir görüntü ile karşımıza çıkıyor. Estetiğin konforla bir araya getirildiği tesettür abiye elbise modelleri ile özel davetlerde şık görüntünüzle gözleri kamaştırabilirsiniz.

Bu Yılın En Sevilen Kap Modelleri

02 Kasım 2020

Tesettür giyim modasında en vazgeçilmez seçenekler arasında kendine yer edinen kap modelleri yenilenmiş kreasyonu ile de beklentileri karşılamayı başarıyor. Her zaman şık giyinmeyi seven kadınların beğenerek kullandığı olan tesettür kap modelleri en özel ve gösterişli kumaşlar ile modada yerini alıyor.

Beli Kuşaklı Yeni Sezon Tesettür Elbiseler

25 Ekim 2020

Sezonun modasını takip eden hanımlar, yeni sezon elbiselerini yakından incelemektedir. Dolabında yeni ürünlere yer vermek isteyen kişiler için üretilen tasarım elbiseler arasında bu sezon beli kuşaklı modeller yer almaktadır.

Neden Ferace Giymeliyiz

21 Ekim 2020

Tesettürün ölçülerine uygun giyinmek isteyen tesettürlü hanımlarımız çarşaf giymek istememeleri sebebiyle daha çok ferace yönelmeye başladılar. Bunun başlıca sebebi feracenin kullanımının uygun olması vücut hatlarını ölçmesi ve her yerde giyinilebilmesidir. 

2020 Yılı Tesettür Abiye Modellerinde Neler Var?

18 Ekim 2020

Tesettür abiye modelleri özel gün ve özel geceler olmak üzere bütün bir sene boyunca oldukça fazla tercih edilmektedir. Ancak yaz ayları söz konusu ise düğün, sünnet ya da kına gibi geceler de tesettür abiyeler sayesinde muhafazakar kadınlar çok şık bir görünüm sergilemektedir. 

Yeni Sezon Tesettür Kıyafet Parçaları

14 Ekim 2020

Yeni sezonun gelmesi ile birlikte pek çok kadın kıyafet alışverişi yapmaktadır. Kendi tarzına en uygun ürünleri arayan hanımlar sezon başında vitrinlerde yer alan kıyafetler arasında özel seçimler yapmaktadır. 

Yeni Sezon Tesettür Ürünlerinde En Çok Tercih Edilen Renkler

09 Ekim 2020

Genel anlamada yeni sezon tesettür ürünlerinde ağırlıklı olarak açık ve canlı renklerin kullanılması dikkat çekmektedir. Açık ve canlı renkler özellikle yazın sıcak aylarında oldukça fazla tercih edilen renkler olmasıyla göze çarpmaktadır.

Yazlık Ve Kışlık Feracelerin Genel Özellikleri

05 Ekim 2020

Genel anlamda feraceler her geçen daha da yaygınlaşan ve özellikle tesettür genç kadınlar tarafından tercih edilen tesettür elbiselerdir. Özellikle renkli yapıları ile dikkat çeken feracelerin yazlık olan modellerinin birkaç genel özelliği bulunmaktadır. Bu genel özellikler neredeyse her ferace modelinde bulunmaktadır.

1 2 3 .... 47 48 49
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.