Blog

Genç Kesime Hitap Edecek Harika Ferace Modelleri

14 Haziran 2019

Daha cıvıl cıvıl model tasarımları ve aksesuar ile desen seçenekleri üzerinden, genç nesil için harika ferace çeşitleri beğeniye sunulmuş durumda.

En Moda Tunik Modelleri

13 Haziran 2019

Özgün ve dikkat çeken, modern tasarımlar ile üretilen tuniklerin, rahat oldukları kadar şık oldukları da söylenebilir. Göz önünde olan tesettür tunik modelleri içerisinde gömlek yakalı ve tül ayrıntılı tunik modelleri bulunmaktadır.

Özel Tasarım Abiye Modelleri

11 Haziran 2019

Abiye seçimi yaparken elbette tamamen özgün tasarım altında tercih gerçekleştirmek büyük öneme sahiptir. Gidilmek istenen bir mekan içerisinde başka kimsede olmayan, hiç benzemeyen farklı abiye çeşitleri tercih edilmelidir. 

Günlük ve Her zaman Klasik Tesettür Giyim

10 Haziran 2019

Tesettür giyim kombinlemek kolay gibi gözükse de aslında en çok zorlanılan giyim konularındandır. Fiyatlarının çok yüksek olması da giyinme konusunda biraz zorlamaktadır. Tesettüre yeni girmiş olanlar özellikle bu konularda çok fazla sıkıntı yaşamaktadır.

Tesettür Giyimde Ucuz Seçenekler

08 Haziran 2019

Tesettür giyiminde alışveriş yapacak bireylerin karşısına birçok seçenek çıkmaktadır.Birey bu seçenekler arasından kendine uygun olanı tercih etmelidir.

İndirimli Tesettür Giyim Ürünleri

03 Haziran 2019

Yaz mevsimine yaklaştığımız şu günlerde özellikle sonbahar ve kış aylarında giyilen ürünlerde yüzde elliye varan indirimler yapılıyor.

Tesettür Giyimde Günlük Elbise

29 Mayıs 2019

Tesettür giyimde elbise vazgeçilmezler arasındadır. Hem tesettür giyinip, hem de günün her anında şık ve farklı olmak bir ayrıcalıktır. Tesettür giyinen bayanların günlük hayatta elbise modellerinde oldukça çeşitlilik hakimdir.

Gençlerin Tesettür Giyim Tercihleri

28 Mayıs 2019

Son dönemlerde oldukça fazla kıyafet modeli üretilen tesettür giyim gençleri de unutmuyor. Gençlerin giyim tarzlarına hitap eden pek çok farklı modelde üretim yapılmaktadır.

Tesettür Giyimde Ferace

24 Mayıs 2019

Osmanlı’dan günümüze kadar uzanan tesettür giyimin vazgeçilmezi olan feraceler günümüzde de vazgeçilmezliğini korumaktadır.

Tesettür Giyimin Unsurları

22 Mayıs 2019

Tesettür kullanan bireylerin bilmesi ve uyması gereken birçok unsur vardır. Bu unsurların başında tabi ki tesettürün amacına uygun davranmak gelir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.