Blog

Tesettür Elbise Yeni Sezonda Modaselvim'de

19 Şubat 2019

Giyim, tekstil sektörünün önemli bir koludur. Günümüzde her zevke ve tercihe hitap edecek ürünler üretilmektedir Giyim kendi içinde de sektörler oluşturmaktadır.

Sezonun En İddialı Tesettür Giyim Tasarımları

15 Şubat 2019

 Tesettür giyim tarzını tercih edenler için günlük hayatı kolaylaştıracak olan bir çok yeni tasarım yine göz doldurmaya devam ediyor. 

Yeni Sezonun Tesettür Kaban Modellerinde En Şık Detaylar

13 Şubat 2019

Kış aylarının vazgeçilmezi olan kabanlar, pratik bir kullanıma sahiptir. Soğuklardan korunmak için ideal olan kabanlar, aynı zamanda şıklığı sağlamanın en etkili yoludur.

Tesettür Elbiselerin Kadınların Hayatındaki Yeri

12 Şubat 2019

Tesettür elbiseler her sezon farklı modellerde satışa çıkarılsa da elbiselerdeki tasarım mantığı genelde aynı olmaktadır. Sadece detayları ve ince işlemelerine hafif dokunuşlar yapan tasarımcılar her sezon elbiseleri çekici hale getirmeyi başarmaktadırlar.

Tesettür Dış Giyimin En Gözde Parçaları

11 Şubat 2019

Mevsim koşullarına göre hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda rahatça kullanabileceğiniz bir model olan abayaları kolayca giyebiliyorsunuz. 

Tesettür Giyim Tunik Modasının En Şık Tasarımları

08 Şubat 2019

Bu yeni sezon pek çok çeşidi bir arada kadınların beğenisine sunan tesettür giyim tunik modelleri, yenilenen modelleri ile adeta göz dolduruyor.

Tesettürde Kapların Önemi ve Seçimi

06 Şubat 2019

Tesettür giyimde dış giyime kadınlar önem vermektedir. Dış giyim denildiğinde akla pardösü, ferace ve kap gelmektedir. Dolayısıyla kadınlar bu kıyafetlere biraz daha önem vermektedir. 

Yeni Sezon Tesettür Elbise Modasında Hangi Detaylar Yer Alıyor?

04 Şubat 2019

Tesettür elbise modelleri tesettür giyim ürünleri içerisinde çok önemli bir yere sahiptir. Tesettür elbiseler her mekânda kullanım imkanı sunan harika tasarımları ve muhteşem detayları ile tesettürlü kadınların beğenisini kazanmaktadır. 

Tesettür Günlük Elbiselerin En Şık Hali

30 Ocak 2019

Elbiseler, her kadının dolabında mutlaka olması gereken giysilerdir. Alt ve üst giyim grubuna ayrı ayrı gerek duymadığı için kolayca kombin edilebilen elbiseler, yaz ve kış aylarına uygun kumaşlarda üretilir.

Tesettür Giyim Kampanya Opsiyonları

29 Ocak 2019

Günümüzde pek çok kadın, giyim konusunda özenli ve seçici tavır sergiliyor. Özellikle tesettür trendlerini araştıran ve kıyafet stilini iyileştiren bayanlar, çeşitli kampanyalar eşliğinde alımlarını yapıyor. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.