sadsad x
asdasd
modaselvim-blog-min.jpg (37 KB)

Soğuk Havada Ne Tür Kıyafet Giyinmeliyiz?

26 Şubat 2021

Her mevsimin kendine özgün kıyafetleri vardır. Mevsimlere göre en kalın ve en çok giyindiğimiz mevsim tabi ki kış aylarıdır. 

Tesettürlü Kadınlar Kış Aylarında da Çok Şıklar!

25 Şubat 2021

Kadınlar kendini her dönemde şık görmek isterler. Çeşit çeşit kombinler, şık tasarımlar, kendi tarzlarına uygun kıyafetler seçmek kadınların vazgeçilmezidir. 

Tesettür Tunikler Gündemde

24 Şubat 2021

Tunik modelleri hem rahat hem de şık olması sebebiyle bayanlar tarafından çok tercih edilir. Genelde pantolonların üzerine giyilen tunikler, günlük kullanımda şıklık ve rahatlık sağlar. 

Tesettür Kap Nedir, Nasıl Kullanılır?

23 Şubat 2021

Tesettür giyim ve dış giyimde bu çok önemlidir. Manto alırken aklınıza dış giyim gelse de yaz aylarında giyebileceğiniz bazı dış giyim ürünleri bulunmaktadır. 

Tesettür Giyimde En Popüler Parça Tercihi Nedir?

22 Şubat 2021

Ferace eskiden Osmanlı Devleti zamanında kadınların çarşaftan önce sokakta giymeyi tercih ettikleri giysidir. Bu giysi uzun kollu elbise gibi gelen yakasız bir üst giyimdir.

Tesettür Giyimde Kap

19 Şubat 2021

Tesettür giyimde hem pratik hem de şık bir seçim olan, dış giyimin vazgeçilmez parçası kap modelleri çeşitli renk ve modelleri ile dikkat çekmektedir. Tesettürlü bayanların dışarı çıkarken çok daha kolay hazırlanmalarını sağlar ve çok daha şık görünmelerine de yardımcı olur.

Tesettür Giyim İncelikleri

18 Şubat 2021

Geçmiş dönemlerimize nazaran şu anki dönemde tesettür giyim çeşitleri oldukça fazla olmuştur. Artık normal giyim gibi her sezon için ayrı tesettür giyim üreten firmalar vardır. Bu çeşitler çoğaldıkça tesettür giyimi tercih eden kadınlar için de modayı takip etmek mümkün olmuştur.

Pardesü Tahtından Kolay İnmeyecek

17 Şubat 2021

Her toplumda, her yaşta kadının kolaylıkla kullandığı bu giyim parçası pratik özelliği ile ilk giyilmeye başlandığı yıllardan beri kadınlar tarafından sevilmiştir. Sevilmesi beraberinde çok yaygın olarak kullanılmasını da getirmiştir.

Kışlık Montlar Nasıl Temizlenir?

16 Şubat 2021

Sonbaharın sonundan kışın başlangıcına, ilkbahara ve hatta yaza kadar montlarımız vazgeçilmezdir. Soğuk havalarda bizi sıcak tutan en önemli ceketimiz budur.

En Son Tasarım Kap Modelleri

15 Şubat 2021

Diz altına kadar olan kap ince kumaşlardan üretilir. Düğmeli, kuşaklı ve fermuarlı olarak farklı modelleri vardır. 

Kadın Giyiminde Pardesü

12 Şubat 2021

Serin havalarda giysi üstüne giyilerek kullanılan, genellikle ince kumaştan üretilen üst giysidir. Pardesü sözlük anlamı Türk dil kurumu sözlüğünde "Pardösü" olarak tarif ediliyor.

Ferace Nedir

11 Şubat 2021

Bu, Türk giyim geleneğinin son hali. Asaletten daha eski bir palto.

1 2 3 .... 53 54 55
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.