Blog

Ferace Ürünlerde Yen Sezon Renkler

05 Aralık 2017

Tüm hanımların her sene yeni sezon itibariyle en büyük ortak beğenisi olarak ön plana çıkan birbirinden güzel ferace ürünleri, yine aynı şekilde oldukça zengin bir seçenek altındaki modellerinin yanı sıra renk olarak da hanımları tatmin edecek gibi görünüyor.

Tesettür Giyimde Gündelik Hayatta Dikkat Edilmesi Gerekenler!

23 Ekim 2017

Tesettür giyimde gündelik hayatta dikkat edilmesi gereken en önemli faktör rahat elbiseler tercih edilmesidir. Ne kadar rahat elbise tercih etseniz de asla şıklıktan ödün vermemelisiniz.

Zengin Abiye Modelleri

23 Ekim 2017

Bu sene hanımların tatlı bir zorluk çekeceği elbise çeşitlerinden biri de hiç şüphesiz tesettür abiye modelleridir. Oldukça zengin bir seçenek altında üretimleri yapılmış ve yeni sezon için farklı renklere içtiğinde hazırlanmış olan abiye çeşitlerini özel davetlerde veya düğün ve nişanlar da büyük bir keyif içerisinde giyme fırsatını yakalayabilirsiniz.

2018 Sonbahar-Kış Tesettür Giyim Trendleri Nelerdir?

19 Ekim 2017

Havaların soğumasıyla artık sonbahar sezonu da açıldı. Sonbahar sezonunun açılmasıyla da yeni sezon tesettür elbise modelleri de belli oldu. 

2018 Sonbahar-Kış Ferace Modelleri

18 Ekim 2017

Dış giyimin öncüsü olan ferace, yeni model ve çeşitleriyle yeniden tasarlandı. Düz kesim olan feraceler, günümüzde artık yeri geldiğinde klasik görünümlü yeri geldiğinde ise spor görünümlü olarak vitrinleri süslüyor.

Tesettür Giyimin Vazgeçilmez Parçaları

18 Ekim 2017

Tesettür giyim artık tercih edilebilecek birçok parçası bulunmaktadır. Bunlar için de en fazla tercih edilenin üst giyim olduğunu söyleyebiliriz. Üst giyim deyince aklınıza kesinlikle tunik, bluz, yelek gelmemelidir. 

Düğün Davetlerinde Hangi Tarz Elbise Modelleri Seçilmelidir?

17 Ekim 2017

Özel gün ve davetlerin vazgeçilmez elbise modelidir abiyeler. Herkesin pırıl pırıl parladığı birbirinden şık ve şahane elbiseleriyle adeta gösteriş yaparlar. 

2018 Tesettür Tunik Modelleri

17 Ekim 2017

Tesettür giyim eskiden var olan ancak son yıllarda moda tasarımcılarının özel tasarımlarıyla günümüze damgasını vuruyor. Bu durum sadece ferace modellerinde değil elbise, tunik ve diğer elbise modellerinde de görüyoruz.

2018 Sonbahar-Kış Çizgileri

16 Ekim 2017

2018 Tesettür Elbise modellerinde bu sene hangi kesimler moda? Günlük tesettür elbise giyiminde hanımların vazgeçemediği tesettür elbiseler farklı tasarımları ile vitrinleri süslemeye başladı. 

Tesettür Elbise Modellerinde Dantel Zarifliği

16 Ekim 2017

Uzun elbise modelleri tesettür giyimin en özel parçasıdır. ModaSelvim vitrininde, dikim ve kesim bakımından tesettüre uygun stile sahip bu modeller, bazen hafif bazen ise daha bariz olarak aksesuarlar ile detaylandırılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.