Blog

Tesettür Giyimde Feracelerin Yeri Nedir?

14 Haziran 2018

Tesettür giyimde bayanların sıklıkla üst giyim olarak tercih ettiği ferace modelleri hem günlük olarak hem de özel günlerde ve davetlerde şıklığı, rahatlığı beraberinde getirmektedir. 

Tesettür Dünyasında Popüler Olan Kıyafetler

12 Haziran 2018

 Bayanlar şık görünmeyi severler. Bunun için gerekli olan şeyleri öğrenmek için uzun uzun dergiler okuyup, moda sayfalarını takip etmekten geri kalmazlar. Ancak bu uzun zaman almaktadır. 

Tesettür Elbisede Toplumsal Değişiklikler

12 Haziran 2018

Eski Türk kadın kıyafetlerinden bir tanesi olan tesettür elbise iç giyim üstüne giyilen çok bol bir giyecektir. Eskiden kadınların örtünmek için giydikleri elbisenin ismidir. 

Tesettüre Uygun Giyim Tarzı

08 Haziran 2018

 Tesettür kelime anlamı olarak Arapçada 'setr' yani örtünmek anlamına gelir. Fakat örtünmek sadece başörtüden ibaret değildir. Örtünmekten kasıt tam olarak vücut hatları belli olmayacak şekilde giyinmek demektir. 

Uygun Fiyatlı Feraceler İle Kombin Yapımı

08 Haziran 2018

Kadınların yaz ve kış mevsimlerine göre farklı kalınlıklarda tercih ettiği ferace modelleri sitemizde oldukça ucuz fiyatlarla satışa sunulmaktadır. 

Tesettür Giyimle Doğru Tarzı Yakalamanın Önemi

04 Haziran 2018

Bir kadın için dış görünüm çok önemlidir. Kadın önce fiziğine dikkat eder, sonra giydiği kıyafetlere, aksesuarlarına kadar dikkat eder. Giyim denildiğinde tercihler söz konusudur.

Sezonun En Şık Tesettür Abiye Modelleri

31 Mayıs 2018

Bayanlar tarafından, düğün, nişan ve kına gibi organizasyonlarda şık ve gösterişli giyinebilmek adına en uygun kıyafeti seçmek oldukça önemlidir. 

Karışık Renkli Giysiler Bir Arada Kullanımı

28 Mayıs 2018

Kusursuz bir tesettür elbise kombininin sırrı, kıyafetlerin rengini nasıl koordine edeceğini bilmektir. Aynada kendinize baktığınıza renk çatışmayı hiç hissedersiniz.

Yeni Sezon Tesettür Modasında Neler Var?

23 Mayıs 2018

Tesettür giyim modasında rahatlık denilince kuşkusuz ki akla ilk gelen parçalardan biri elbiselerdir. Hem çok şık biri duruşu olan hem de her zaman, her yerde tercih edebileceğiniz kombin seçenekleri sunan yeni sezon tesettür elbise modelleri, kullanımı en rahat parçalar arasında yer almaktadır.

Tesettür Tunik Hangi Renklerle Daha Güzel Görünür?

21 Mayıs 2018

Klasik bir çizgili gömleği kim görmezden gelebilir? Bir kot pantolon kırmızı tunik ile giyildiğinde, bahar esintileriyle özdeşleşmiş bir görünüm alacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.