Blog

Tesettür Giyim Ürünlerinde Trend Tasarımlar

24 Nisan 2018

Modaya uygun tasarımların yer aldığı ve bayanlar tarafından oldukça ilgi gören tesettür giyim ürünleri, sezona uygun modelleri ile öne çıkmaktadır. 

2018 Yılı Dış Giyim Modası Nasıl Olacak?

20 Nisan 2018

Bayanlar her zaman güzel görünmek ve şık olmak isterler. Bu nedenle de giyim tarzlarına oldukça önem verirler. Moda dergileri okur ve modayı yakından takip ederek daha şık ve güzel olmanın yollarını öğrenirler.

Tesettür Ferace Modellerinin Trend Özellikleri Nelerdir?

19 Nisan 2018

Bu sezonun öne çıkan tesettür giyim trendleri arasında yer alan ürün modelleri, kullanım açısından rahatlığı sağlarken şık bir görünüm elde etmeye yardımcı olmaktadır.

Modaselvim'de İndirimli Satışlar

11 Nisan 2018

Kelime anlamı çıkış demek olan outlet sözcüğü tekstil sektörü içinde üretim fazlası ürünlerin uygun fiyatlarla satıldığı bölüm anlamında kullanılmaya başlandı. 

Kendi Stilinizi Ön Plana Çıkartacak Ferace Modellerinde Bu Yıl Neler Var?

10 Nisan 2018

Ferace modası tesettür dünyasında çok eski yıllardan beridir varlığını devam ettirmektedir. Genel itibari ile bol kesim ve sade renklerde tercih edilen ferace modelleri, üzerinize geçirip rahatlıkla dışarıya çıkabileceğiniz son derece pratik dış giyim parçalarından biridir. 

Yeni Sezon Ferace Çeşitlerinde Neler Var?

01 Nisan 2018

Dış giyim çeşitleri arasında yer alan ama aynı zamanda birbirinden harika elbise seçenekleri olarak da görünen farklı ferace modelleri, yeni sezon kapsamında oldukça değişik renk ve çeşitler kapsamında piyasaya sunulmuş durumdadır. 

Spor Tarzda Tesettür Kıyafetler Nasıl Kombinlenir?

29 Mart 2018

 Tesettür kıyafet kombini için öncelikle yansıtmak istediğiniz tarzı iyi bilmeniz gerekmektedir. Özellikle, spor tarza göre tesettür kıyafet kombini yapacaksanız öncelikle tercih edeceğiniz aksesuarlara oldukça büyük önem vermeniz gerekmektedir. 

Tesettür Elbise Modellerinde Yılın Modası

27 Mart 2018

Her yıl olduğu gibi bu yıl da tesettür elbise modası oldukça fazla yeniliğe sahiptir. Özellikle yaz ve kış mevsimine uygun, rahat ve konforlu elbise modelleri 2018 yılında ön plana çıkmaktadır.

En Yeni Tesettür Abiye Modelleri

25 Mart 2018

Özel zamanların vazgeçilmez parçası olan tesettür abiye modelleri özgün tasarımları ile tesettürlü kadınların zevklerine uygun olarak Modaselvim.com online alışveriş sitesinde satışa sunulmaktadır.

2018 Tesettür Giyim Önerileri Nelerdir?

25 Mart 2018

Tesettür giyim bilindiği üzere ülkemizde en çok tercih edilen giyim tarzlarının nerede ise başında geliyor. Her yılın modanın değişmesi ile tesettür giyim mağazalarında yeni stil tesettür kıyafetlerin olduğunu görüyoruz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.