Blog

Klasik Tesettür Giyim Modası

24 Nisan 2019

Tesettür kabanlar, kış modasının en önemli parçaları arasındadır. Kullanışlı yapılardaki tesettür kabanlar, herkesin tarzına yanıt verebilecek seçeneklere sahiptir. Tesettür kabanlarda bir çok farklı kumaş alternatifi kullanılmaktadır.

Tesettür Dış Giyim İle Farkınızı Hissettirin

18 Nisan 2019

Dünya da olduğu gibi muhafazakar kadınların ülkemizde de tercihi olan tesettür giyim kendi içinde kocaman bir sektör haline geldi.

Modanın Kalp Ritmi Feracelerde Atıyor

17 Nisan 2019

Şık tasarımlar ve tarz ürünler her sezon olduğu gibi yine tesettür ürünlerde kendini gösteriyor. Tesettür giyimin kilit parçalarından biri olan ferace modelleri kadınların her dönem mutlaka alış veriş listesine eklediği ürünler arasında yer alıyor. 

Tesettür Giyimde Elbisede Dikkat Edilecek Hususlar

15 Nisan 2019

 Tesettür giyim tarzını benimsemiş kadınlar için günümüzde model çeşitliliği yelpazesi oldukça geniş bir durumdadır. 

2019'da Öne Çıkan Tesettür Elbise Modelleri

12 Nisan 2019

Kadınlara özel kampanyalar dahilinde sunulan tesettür elbise modelleri 2019 kataloglarında yer alıyor. Abiye görünümlü elbiselerin yanı sıra triko ve yazlık versiyonları da mevcuttur.

Tesettür Ferace Modasının Bu Yıl En İddialı Tasarımlar

11 Nisan 2019

Bilindiği üzere feraceler, hayatımızda çok eski bir yere sahiptir. Eskiden yalnızca bir dış giyim parçası olarak kullanılan ve genellikle siyah renkte tercih edilen ferace modelleri, günümüzde artık biraz daha modernleştirilerek bayanlara her ortamda kullanım imkanı sunmuştur

Her Konsepte Uyumlu Elbiseler

10 Nisan 2019

Elbiseler ortak şekilde bütün yıl boyunca, her mevsim farklı konseptlerde kullanabilen özel giyimlerdir. Örneğin dışarı çıkarken şık bir görünüm elde etmek ve ayrıca rahatlık yakalamak adına elbiseler ilk sırayı alır.

Tesettür Giyim Sektöründe İndirim Fırsatları

08 Nisan 2019

 Moda sektörü hız kesmeden gelişmeye ve değişmeye devam etmektedir. Tesettür giyim üzerine ürün sunan sektörde yenilikler devam ediyor.

Gündelik Yaşamın Vazgeçilmezi: Tesettür Tunikler

04 Nisan 2019

Gündelik yaşamda kadınların ön sıralarda yer alan tercihleri tesettür giyim tunik modelleriyle kendini gösteriyor. 

Bu Yılın En Başarılı Tesettür Tasarımları

03 Nisan 2019

Tesettür kaplar, en sevilen dış giyim parçaları arasında yer almaktadır. Tesettür kap modelleri, zarif görüntüsü ile bayanların dikkatini çekiyor. Tesettür kaplar her yıl yenilenerek daha iddialı olarak karşımıza çıkmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.