sadsad x
asdasd

Tesettürde Yaz Modası

28 Haziran 2020

Tesettürlü bayanlar özellikle yazları kıyafet bulma konusunda pek alternatifleri olmaması sebebi ile yaza telaşlı ve stresli başlarken artık günümüzde bu sorun ortadan kaldıran birçok seçenek mevcut.

Tesettür Abiye Elbiseler

20 Haziran 2020

Her kadın özel günlerde şık görünmek ister. Özel günlerde daha çok abiye kıyafetler tercih edilmektedir. Önceleri tesettür abiye kıyafetler bulmak kadınlar için oldukça zor olmaktaydı. Fakat günümüzde bu tarz kıyafetlere ulaşmak oldukça kolaydır.

Şıklığın En Büyük Hazinesi: Tesettür Elbiseler

14 Haziran 2020

Her kadın hayatı boyunca mutlaka boydan bir elbise giyinmiştir. Elbiseler günün kurtarıcısı ve her ortama uyum sağlayan müthiş hazinelerdir. Tesettürlü kadınlar kombin yapmakta çoğu zaman zorlanırken tesettür elbise modellerinde durum tam tersi olmaktadır. Tesettür elbiseler genellikle klasik tarzda olup aksesuar, başörtüsü, çanta ve ayakkabı uyumu gerektirmektedir.

Yazlık Tesettür Elbise Kombin Önerileri

07 Haziran 2020

Tesettür modasının yeni gözdeleri arasında yazlık tesettür elbise modelleri bulunuyor. Bu sezon da yaz ayları için yenilenen kreasyonda cıvıl cıvıl renkler iç açıyor. Özellikle genç kadınların dolaplarında çok sayıda modele yer verdiği elbiseler kombin konusunda da hem pratik kullanım sağlıyor hem de şık ve göz alıcı görüntüler oluşturuyor.

Yazlık Tesettür Tunikler

31 Mayıs 2020

Yazlık tesettür tunikleri kategorisi içerisinde düğme detaylı tesettür tunikler, fırfır detaylı tesettür tunikler, balon kol tesettür tunikler, düğmeli tesettür tunikler, cep detaylı tesettür tunikler gibi birçok yazlık tesettür tunik ürünleri yer almaktadır.

Yazlık Tesettür Tunik

27 Mayıs 2020

Tunik terimi giyim sektörüne ait kullanılan bir isimdir. Tunik elbiseler, en az diz seviyesine kadar gelen uzunlukta, bol kesimli bayan gömleklerine verilen isimdir. Tesettür giyime özen gösteren bayanların tercih ettiği bir elbise türüdür. Genelde bayanlar tarafında pantolon, tayt ve etek ile kombin yapılarak giyilen şık elbiselerdir.

Yeni Moda Yazlık Feraceler

18 Mayıs 2020

Feraceler tesettür giyen kişilerin kullandıkları yaz veya kış zamanına göre değişim gösteren tasarımlardır. Tasarımcıların bu sezon çıkardıkları türler arasında, kapalı tonlara çalan renkler tercih edilmektedir. Öncelikle modeller arasında yazlık ferace ve kışlık ferace olarak ikiye ayrılmadır. Kışlık modeller soğuklara karşı üretilmiştir ve daha kalın tasarlanmış ürünlerdir.

Tesettür Tunik Çok Avantajlı

09 Mayıs 2020

Yaz kış tercih edilebilen, kullanım açısından rahat ve ferahlık sunan kıyafetlerden biri tuniklerdir. Kadınlar için tasarlanmış olan bu tekstil ürünü, tesettürlü kadınların tercihleri arasında yer alır. Dolaplarında da çokça yer verdikleri tesettür tunik onlar için vazgeçilmezdir. Yaz kış demeden her daim tercih edilebilen tunikler sayesinde, kombin yapma kolaylığı doğmuştur. 

Tesettür Kombinler

05 Mayıs 2020

Kadınlar için sabah uyanıldığında o gün giyecek oldukları kıyafetleri düşünmek günlük sorunlarının başında gelmektedir. Bu durum bayanlar için o kadar önemlidir ki gidilecek olan randevulara bile bu sebepten geç kalınabilmektedir. Tesettür kombin seçenekleri ile bayanların bu sorunu çözmeleri mümkün hale gelmekte ve doğru seçimler yapılması halinde büyük zaman kazanmaları mümkün olmaktadır. 

Tesettür Elbise Modelleri

01 Mayıs 2020

Tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği kıyafetlerden biri olan tesettür elbiseler bu yıl da her renkte ve her tarzda vitrinlerde yerini almaktadır. Şalı ya da başörtüsü ile uyum içerisinde tasarlanan rengarenk elbiseler her zevke hitap edecek şekilde bulunmaktadır.

Desenli Kumaş Ferace Modelleri

27 Nisan 2020

Desenli kumaşta tasarlanan çoğu tesettür giyim parçası, kendi sezonunun modasını yansıtmaktadır. Modayı takip eden çoğu hanım ise bu desen modasına uyum sağlayacak parça seçimleri yaparak kombin oluşturmaktadır. Bu sezon desenli kumaş ferace akımı yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Desenli kumaş ile tasarlanan ferace modellerinde feracenin bazı kesimlerinde desenli kumaş bazı kesimlerinde ise sade kumaş kullanılmıştır. Kollarının uç kısımlarında şeritler şeklinde desen kullanılan ferace modellerinde geri kalan kısım sade kumaş şekilde belirlenmiştir.

Tesettür Alışveriş Sitelerinin En Popüler Parçaları Neler ?

23 Nisan 2020

Tesettürlü bayanların tarzına yanıt verecek modelleri ile modayı süsleyen tesetttür giyim parçaları, ayrıcalıklı bir duruş kazanmanıza imkan tanıyor. Konforla şıklığı aynı anda yaşamanız için özel çizgilere sahip olan tesettür giyim modası, her ortamda kendini fark ettirmeyi başarıyor. 

1 2 3 .... 45 46 47
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.