Blog

İndirimde Olan Tesettür Giyim Seçenekleri

18 Aralık 2018

Ürün görsellerini kataloglarda rahatlıkla inceleyebilen müşteriler tesettür giyim indirim reyonundaki modelleri de sepetlerine ekleyebilir. Her modelin önden ve yan profillerden çekilmiş fotoğrafları bulunduğu için tüm ürünler hakkında detaylıca bilgi edinmek mümkündür.

Dış Giyimde Tercih Feraceler

12 Aralık 2018

Her kıyafetin mutlaka bir alıcısı ve hitap ettiği kesim vardır. Buna bakılarak çok fazla çeşitli kıyafet üretilmekte ve her giyime uygun bir moda akımı oluşmaktadır. 

Yeni Sezonun En İddialı Tesettür Pardesü Tasarımları

07 Aralık 2018

Tesettür giyim anlayışına en uygun parçalardan biri olan ve her yılın modasına uygun olarak tekrar yenilenip sizlerin beğenisine sunulan pardesü modelleri, vazgeçilmez kıyafetler arasında yer alıyor.

Yeni Sezonda Tesettür Giyim Tuniğin Modası Nasıl Değişti?

06 Aralık 2018

Tesettürlü kadınların çoğunlukla günlük hayatta tercih ettiği tesettür giyim tunik modelleri en önemli kombin parçaları ile birbirinden farklı modeller ile tasarlanarak tesettürlü kadınların şık bir görünüm elde etmesini sağlamaktadır.

Dış Giyim Kategorisinde Ferace Modelleri

05 Aralık 2018

Hanımların dış giyim kategorisinde ve vitrinlerinde sık sık incelediği ve uygun fiyatları ile birlikte artık satın alınmaları çok daha kolay olan ferace modelleri bu yıl da yenilenen tasarımları ile göz kamaştırıyor.

Ferace Modelleri Ve Kullanım Alanları

04 Aralık 2018

Ferace kelimesinin kökeni Arapçada bulunan ve cübbe, kaftan anlamına gelen faruç kelimesine dayanmaktadır. Feracenin ilk kullanımı ise Osmanlı Devleti zamanına kadar uzanmaktadır.

Tesettürlü Pardesü Modelleri

03 Aralık 2018

 Tesettürlü bayanlar için dış giyim kategorilerinin başında gelen tesettür pardesü modelleri için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Modanın Kalbi Tesettürde Atıyor

30 Kasım 2018

Son yıllarda oldukça popüler olan tesettür giyim sektörü, gün geçtikçe daha fazla marka ve modeli bir arada bulunduruyor. Renk renk, desen desen tesettür giyim ürünleri, tekstilin kalbi olan ülkemizde oldukça büyük bir Pazar haline geldi.

Kışlık Feraceler Kullanım Alanları, Özellikleri Ve Tasarımları

28 Kasım 2018

Türkiye’de tesettür giyim sektöründe hizmet veren firmaların müşterileri için tasarladığı vazgeçilmez tasarımlardan birisi de feracelerdir.

Tesettür Giyim Tunik Modası

27 Kasım 2018

 Her gün şık ve alımlı görünmek çabası içinde olan kadınlar, gardıroplarında çok yönlü parçalar bulundurarak farklı kombinler yapmak için uğraş vermektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.