Blog

2018 Sonbahar-Kış Tesettür Giyim Trendleri Nelerdir?

19 Ekim 2017

Havaların soğumasıyla artık sonbahar sezonu da açıldı. Sonbahar sezonunun açılmasıyla da yeni sezon tesettür elbise modelleri de belli oldu. 

2018 Sonbahar-Kış Ferace Modelleri

18 Ekim 2017

Dış giyimin öncüsü olan ferace, yeni model ve çeşitleriyle yeniden tasarlandı. Düz kesim olan feraceler, günümüzde artık yeri geldiğinde klasik görünümlü yeri geldiğinde ise spor görünümlü olarak vitrinleri süslüyor.

Tesettür Giyimin Vazgeçilmez Parçaları

18 Ekim 2017

Tesettür giyim artık tercih edilebilecek birçok parçası bulunmaktadır. Bunlar için de en fazla tercih edilenin üst giyim olduğunu söyleyebiliriz. Üst giyim deyince aklınıza kesinlikle tunik, bluz, yelek gelmemelidir. 

Düğün Davetlerinde Hangi Tarz Elbise Modelleri Seçilmelidir?

17 Ekim 2017

Özel gün ve davetlerin vazgeçilmez elbise modelidir abiyeler. Herkesin pırıl pırıl parladığı birbirinden şık ve şahane elbiseleriyle adeta gösteriş yaparlar. 

2018 Tesettür Tunik Modelleri

17 Ekim 2017

Tesettür giyim eskiden var olan ancak son yıllarda moda tasarımcılarının özel tasarımlarıyla günümüze damgasını vuruyor. Bu durum sadece ferace modellerinde değil elbise, tunik ve diğer elbise modellerinde de görüyoruz.

2018 Sonbahar-Kış Çizgileri

16 Ekim 2017

2018 Tesettür Elbise modellerinde bu sene hangi kesimler moda? Günlük tesettür elbise giyiminde hanımların vazgeçemediği tesettür elbiseler farklı tasarımları ile vitrinleri süslemeye başladı. 

Tesettür Elbise Modellerinde Dantel Zarifliği

16 Ekim 2017

Uzun elbise modelleri tesettür giyimin en özel parçasıdır. ModaSelvim vitrininde, dikim ve kesim bakımından tesettüre uygun stile sahip bu modeller, bazen hafif bazen ise daha bariz olarak aksesuarlar ile detaylandırılmaktadır.

2018 Tesettür Abiye Modelleri

14 Ekim 2017

Tesettür abiye modelleri, şık ve iddialı tasarımlarıyla kendine göre bir stil oluşturmak isteyen hanımların işini kolaylaştırıyor. 

2018 Sezonunun En Şık Tesettür Kap Modelleri

12 Ekim 2017

Şu sıralar havalar ne kadar iyi gitse de paltolarımı kaplarımı yavaş yavaş gardıroplarımızda yer almaya başladı. Bu hava da ne giyeceğim? diye soruyorsanız eğer bu sorunun cevabını yazımızda okuyabilirsiniz.

2018 Sonbahar-Kış Panço Modelleri

11 Ekim 2017

2018 Sonbahar-Kış panço modelleri bu kış içinizi ısıtacak modelleri ile hazır. Mevsim geçişlerinde hanımların en sevdiği model olan panço, hava değişimine uygun kıyafet olarak gösteriliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.