Blog

En Trend Kaban Modelleri

18 Şubat 2018

En soğuk kış aylarında dışarı çıkarken mutlaka olmazsa olmazlar arasında yerini her sene alan birbirinden farklı model ve renkleri altında güzel bir uyum sağlamış olarak tasarımları gerçekleştirilen tesettür kaban modelleri bu yıl da hanımların huzuruna birbirinden güzel modeller kapsamında çıkmış görünüyor.

Tesettür Giyiminde Moda Takibi

30 Ocak 2018

Tesettür giyimindeki farklı seçenekler ve çeşitlilikler karşımıza şüphesiz yakın çağda çıkıyor. Bu değişim modaya aşık ve modayı yakından takip eden kadınların yüzünü güldüren bir farklılık ortaya koydu.

Yandan Düğmeli Şık Kap Modelleri

03 Ocak 2018

Tam bir görsel güzellik sunan ve orta kısmı yerine yan tarafında tasarımı gerçekleştirilmiş olan düğmeleri ile harika bir görsel veren bu tesettür kap modelleri yeni sezon itibarıyla oldukça sevilmiş bir durumdadır. 

2018 Kış Sezonunda Tunik Trendleri

02 Ocak 2018

2018 yılı ilk günlerinde, kış sezonu için kıyafetler vitrinlerde yavaş yavaş yerlerini almaya başladı. Kapalı giyimin en çok tercih edilen parçalarından biri olan tesettür tunik modelleri sonbahar - kış sezonunda göz dolduruyor.

Öne Çıkan Tesettür Tunik Modelleri

15 Aralık 2017

Tunik, farklı kesimden pek çok kişi tarafından tercih edilen kıyafetler arasında yer almaktadır. Tuniğin bu denli çok tercih edilmesinin sebepleri arasında rahatlığı ile beraber şık duruşu gelmektedir. Bu ikisini aynı anda bayanlara sağlıyor olması onu her sezon vazgeçilmez yapmaktadır.

Ferace Ürünlerde Yen Sezon Renkler

05 Aralık 2017

Tüm hanımların her sene yeni sezon itibariyle en büyük ortak beğenisi olarak ön plana çıkan birbirinden güzel ferace ürünleri, yine aynı şekilde oldukça zengin bir seçenek altındaki modellerinin yanı sıra renk olarak da hanımları tatmin edecek gibi görünüyor.

Tesettür Giyimde Gündelik Hayatta Dikkat Edilmesi Gerekenler!

23 Ekim 2017

Tesettür giyimde gündelik hayatta dikkat edilmesi gereken en önemli faktör rahat elbiseler tercih edilmesidir. Ne kadar rahat elbise tercih etseniz de asla şıklıktan ödün vermemelisiniz.

Zengin Abiye Modelleri

23 Ekim 2017

Bu sene hanımların tatlı bir zorluk çekeceği elbise çeşitlerinden biri de hiç şüphesiz tesettür abiye modelleridir. Oldukça zengin bir seçenek altında üretimleri yapılmış ve yeni sezon için farklı renklere içtiğinde hazırlanmış olan abiye çeşitlerini özel davetlerde veya düğün ve nişanlar da büyük bir keyif içerisinde giyme fırsatını yakalayabilirsiniz.

2018 Sonbahar-Kış Tesettür Giyim Trendleri Nelerdir?

19 Ekim 2017

Havaların soğumasıyla artık sonbahar sezonu da açıldı. Sonbahar sezonunun açılmasıyla da yeni sezon tesettür elbise modelleri de belli oldu. 

2018 Sonbahar-Kış Ferace Modelleri

18 Ekim 2017

Dış giyimin öncüsü olan ferace, yeni model ve çeşitleriyle yeniden tasarlandı. Düz kesim olan feraceler, günümüzde artık yeri geldiğinde klasik görünümlü yeri geldiğinde ise spor görünümlü olarak vitrinleri süslüyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.