sadsad x
asdasd

Ferace Alışverişi Ve Kullanımı

23 Aralık 2019

Birçok bayan tarafından tercih edilen giyim çeşitlerinin başında ferace gelmektedir. Hem bol renk seçeneğinin olması hem de birçok tarz seçeneğini barındırması sebebiyle bayanlar tarafından ilgi görmektedir. 

Tesettür Ferace Modasının En Yeni Trendleri

26 Kasım 2019

Osmanlı’dan günümüze kadar ulaşan dış giyim parçalarından biri olan tesettür ferace tasarımları, her zaman bayanların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Zengin model seçenekleri ile vitrinlerdeki yerini alan tesettür ferace modelleri daima en favori parçalar arasında yer almaktadır.

Tesettürün En Şık Ve En Rahat Hali

23 Ekim 2019

Tesettürün en Şık ve en rahat hali ferace olmaktadır. Ferace tasarımı ile tesettür modasında adeta bir patlama yaşanmıştır. Tesettürü tam anlamıyla sağlayan ferace hem çok rahat hem de çok şık olmaktadır. 

Tesettür Giyimde Feracenin Önemi

30 Ağustos 2019

Tesettür giyimde dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır. Birey bu unsurları bilmeli ve giyimi sırasında bunlara sirayet etmelidir. Bu unsurların başında ise dini değerlerle uyuşması gelir.

Farklı Mevsimler İçin Ferace Modelleri

01 Temmuz 2019

4 mevsim keyifle ve rahatlıkla kullanıldığından dolayı ferace modelleri çok fazla tercih edilir. Böylece hem kış hem de yaz aylarında farklı amaçlarla birçok yerde konsepte uygun güzel bir kombin yaratılabilir. 

Ferace Modellerinde Renk Kombini

19 Haziran 2019

Başlı başına bir elbise olarak tercih edilmesinin yanı sıra, tek başına her mevsim ferace modelleri dış giyim olarak da kullanılabilmektedir. 

Ferace Çeşitleriyle Kombin Yapmak

17 Haziran 2019

 Farklı mevsimlerde giyim parçalarını bir arada kullanım imkânı tanıyan kombin, bir yere giderken hazırlık konusunda büyük kolaylık tanımaktadır. 

Genç Kesime Hitap Edecek Harika Ferace Modelleri

14 Haziran 2019

Daha cıvıl cıvıl model tasarımları ve aksesuar ile desen seçenekleri üzerinden, genç nesil için harika ferace çeşitleri beğeniye sunulmuş durumda.

Tesettür Giyimde Ferace

24 Mayıs 2019

Osmanlı’dan günümüze kadar uzanan tesettür giyimin vazgeçilmezi olan feraceler günümüzde de vazgeçilmezliğini korumaktadır.

Ferace Modelleri Ve Kombinleri

11 Mayıs 2019

Tesettürlü giyim modasının takipçileri, gün geçtikçe daha çok tercih edilmesi dolayısıyla artmakta ve bu sayede moda tasarımcılarının ilgisini çekerek çok şık ve kullanışlı model sayısı gün geçtikçe artmaktadır.

Ferace Nedir?

07 Mayıs 2019

Türk giyim geleneğinin günümüze taşınmış halidir. Çarşaftan çok daha eski bir dış giysidir. Ferace Osmanlıda kadınların yanı sıra dervişlerinde giyimi olmuştur. Kadınların giydiklerine zenane, erkeklerin ve dervişlerin giydiklerine de merdane adı verilmekteydi.

Şık Tasarımlarıyla Göz Dolduran Ferace Modelleri

30 Nisan 2019

Daha tarz ve şık bir görünüm sağlamasıyla ferace modelleri daima dış giyim seçeneklerinin başında gelmektedir.

1 2 3 4 5 6
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.