sadsad x
asdasd
blogtr.jpg (267 KB)

Rahat Kesim Yazlık Ferace Modelleri

28 Nisan 2022

Yaz aylarında en çok tercih edilen dış giyim ürünlerinden biri feracelerdir. Kullanım alanı geniş olan bu ürünler son zamanların beğenilen ve farklı kombinler oluşturulan ürünlerinden biridir.

Yazlık Ferace Modelleri Moda Selvim' De

10 Temmuz 2021

Ferace, tesettür giyim modasının gözdelerinden bir dış giyim ürünüdür. Ferace modelleri, kumaşları ve kusursuz dikimleriyle yok satanlar arasındadır. Tarihi eskilere dayanan ferace hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılabilmektedir. Osmanlı döneminde yaygın kullanılmakta olan feraceye kadın giyiminde zenane adı verilmekte olup, erkek giyiminde merdane denilmekteydi.

Ferace Hakkında Merak Edilenler

21 Mayıs 2021

Ferace, Osmanlı döneminde Anadolu'da yaşayan Türk hanımlarının çarşaftan çok daha önce giymiş oldukları bir kıyafet türüdür. Bu kıyafet türü; yakası bulunmayan, uzun kollu pardösüleri andıran, bol ve yere dek uzanan bir kıyafettir.

Taş İşlemeli Ferace Modelleri

18 Mayıs 2021

Tesettür giyim alanında dış giyim ürünleri dikkat çekiciliğini korumaktadır. Yeni sezon tasarımlarına sahip olmak isteyen pek çok kişi kendisine en yakışacak ürünü ararken, sezonun taş işlemeli parçalarına da göz atmaktadır.

Modaselvim'de Kışlık Ve Yazlık Feraceler

10 Mayıs 2021

Kadın giyim üzerine ürünleriyle bilinen Moda Selvim, tesettür giyimin en uğrak noktalarından olmaktadır. Zengin ürün yelpazesiyle birlikte uzun yıllardır verilen hizmet sayesinde adından söz ettiren Moda Selvim, tercih edilen bir marka olmaktadır.

Her Zevke Uygun Ferace Tasarımları

08 Nisan 2021

Tesettür feraceler gün geçtikçe artan alım talebiyle en üstlere yerleşmektedir. Bütün yaslara uygun birden fazla geçeği bulunan ve farklı renk kaliteli kumaşlardan elde edilen en şık feraceler sadece modaselvimde. 

Ferace Nedir?

18 Mart 2021

Bu kelime Ferc mastar halinden gelmektedir. Bir tür elbisedir, giyim kıyafetidir.

Yazın Tercih Edilmesi Gereken Feraceler

15 Mart 2021

Ferace kullanım açısından tesettürlü hanımlara büyük bir kolaylık sağlamaktır. Yalnızca kullanım açısından değil kombin yaparken de fazlasıyla pratik ve rahat.

Tesettür Giyimde En Popüler Parça Tercihi Nedir?

22 Şubat 2021

Ferace eskiden Osmanlı Devleti zamanında kadınların çarşaftan önce sokakta giymeyi tercih ettikleri giysidir. Bu giysi uzun kollu elbise gibi gelen yakasız bir üst giyimdir.

Ferace Nedir

11 Şubat 2021

Bu, Türk giyim geleneğinin son hali. Asaletten daha eski bir palto.

Ferace Çeşitleri Nelerdir?

04 Şubat 2021

Ferace, yakasız, uzun, genellikle pardesüye benzer bol bir elbisedir. Çarşaftan çok daha önce kadınların tercih ettiği bir giysidir. 

Bu Yıl Ferace De Öne Çıkan Modeller

18 Ocak 2021

Tesettür giyimde dış kıyafet olarak ferace büyük önem taşımaktadır. Ferace , tesettür dünyasına ilk girdiği günden günümüze tesettürlü kadınlar tarafından büyük ilgi görmüştür. 

1 2 3 4 5 6 7
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.