sadsad x
asdasd

Farklı Mevsimler İçin Ferace Modelleri

01 Temmuz 2019

4 mevsim keyifle ve rahatlıkla kullanıldığından dolayı ferace modelleri çok fazla tercih edilir. Böylece hem kış hem de yaz aylarında farklı amaçlarla birçok yerde konsepte uygun güzel bir kombin yaratılabilir. 

Ferace Modellerinde Renk Kombini

19 Haziran 2019

Başlı başına bir elbise olarak tercih edilmesinin yanı sıra, tek başına her mevsim ferace modelleri dış giyim olarak da kullanılabilmektedir. 

Ferace Çeşitleriyle Kombin Yapmak

17 Haziran 2019

 Farklı mevsimlerde giyim parçalarını bir arada kullanım imkânı tanıyan kombin, bir yere giderken hazırlık konusunda büyük kolaylık tanımaktadır. 

Genç Kesime Hitap Edecek Harika Ferace Modelleri

14 Haziran 2019

Daha cıvıl cıvıl model tasarımları ve aksesuar ile desen seçenekleri üzerinden, genç nesil için harika ferace çeşitleri beğeniye sunulmuş durumda.

Tesettür Giyimde Ferace

24 Mayıs 2019

Osmanlı’dan günümüze kadar uzanan tesettür giyimin vazgeçilmezi olan feraceler günümüzde de vazgeçilmezliğini korumaktadır.

Ferace Modelleri Ve Kombinleri

11 Mayıs 2019

Tesettürlü giyim modasının takipçileri, gün geçtikçe daha çok tercih edilmesi dolayısıyla artmakta ve bu sayede moda tasarımcılarının ilgisini çekerek çok şık ve kullanışlı model sayısı gün geçtikçe artmaktadır.

Ferace Nedir?

07 Mayıs 2019

Türk giyim geleneğinin günümüze taşınmış halidir. Çarşaftan çok daha eski bir dış giysidir. Ferace Osmanlıda kadınların yanı sıra dervişlerinde giyimi olmuştur. Kadınların giydiklerine zenane, erkeklerin ve dervişlerin giydiklerine de merdane adı verilmekteydi.

Şık Tasarımlarıyla Göz Dolduran Ferace Modelleri

30 Nisan 2019

Daha tarz ve şık bir görünüm sağlamasıyla ferace modelleri daima dış giyim seçeneklerinin başında gelmektedir.

Modanın Kalp Ritmi Feracelerde Atıyor

17 Nisan 2019

Şık tasarımlar ve tarz ürünler her sezon olduğu gibi yine tesettür ürünlerde kendini gösteriyor. Tesettür giyimin kilit parçalarından biri olan ferace modelleri kadınların her dönem mutlaka alış veriş listesine eklediği ürünler arasında yer alıyor. 

Tesettür Ferace Modasının Bu Yıl En İddialı Tasarımlar

11 Nisan 2019

Bilindiği üzere feraceler, hayatımızda çok eski bir yere sahiptir. Eskiden yalnızca bir dış giyim parçası olarak kullanılan ve genellikle siyah renkte tercih edilen ferace modelleri, günümüzde artık biraz daha modernleştirilerek bayanlara her ortamda kullanım imkanı sunmuştur

Her Tarza Uygun Ferace Modelleri

11 Mart 2019

Bir kadın giyim seçimi yaparken mutlaka tarzını ve stilini yaptıracak seçeneklere yönelir. Bu bir dış giyim olsa dahi aynıdır. Nitekim daha şık bir görsel sunacak, gidilmek istenen yerde arzu edilen etkiyi yaratacak seçenekler tercih edilir.

Ferace Ve Kışlık Ferace Nedir?

25 Şubat 2019

Kadınların tesettür giyim olarak pek çok tercihi vardır. Yöresel ve farklı nedenlerle giyim tarzlarını benimsemişlerdir. Ferace bu giyim tarzlarından birisidir.

1 2 3 4 5 6
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.