sadsad x
asdasd

Çocuk Giyim

Alışveriş yapmak, her zaman hem bir ihtiyaç hem de bir terapi olmuştur. Özellikle giyim alanında yapılan alışveriş talebi oldukça fazladır. Bundan dolayı istek yoğun olduğundan mağaza, site sayfaların sayısı her geçen gün daha da artmaktadır. ModaSelvim markası olarak bize bu olanda tüm müşterilerimizin talep ve önerilerini dikkate alarak en iyi hizmeti vermekteyiz. 

 

 En çok tercih edilen alanlardan birisi de çocuk giyimdir. Çocuklarda giyim kuşamına önem gösterdiğinden birbirinden güzel çeşitte desende kıyafetler bulunmaktadır. 

 

 Elbise Modelleri Ve Desenleri 

 

 Sitemizde çok tercih edilen modeller arasında ilkbahar/yaz sezonuna giriş yapıldığından elbiseler ön plandadır. Bunlarda uzun elbiseler tercih edilmektedir. Kısa kol elbiseler ve uzun kol elbiseler bulunmaktadır. Desen olarak ise dantel, yaprak, kare ve çiçek modelleri sitemizde bulunmaktadır. Desenler ve modeller sezonluk olarak değiştiğinden her zaman aynı kalmayarak en yeniler ve iyi giyim ürünleri moda ve ihtiyaca göre bulunmaktadır. 

 

 Elbise Kumaş Ve Renkleri 

 

 Kaliteli ve sağlıklı kumaşlar kullanıldığından ailelerin bu konuda içi rahat olmaktadır. Terikoton, şifon ve Potikare kumaşları kullanılmaktadır. Renk olarak canlı ve her renk türü mevcuttur. Ürünler çocuklar için oldukça rahat ve kullanışlıdır. 

 

 Elbise Fiyat Listesi Aralığı 

 

 Fiyatlara bakıldığında en düşük fiyat 40 tl den başlamakta ve alınan ürünlere göre 1000 tl ye kadar değişiklik göstermektedir. Sitemizde kampanyalar sezon indirimleri de bulunduğundan bütçeye uygun ürünler de bulunmaktadır. 

 

 Sitede Hangi Giyim Ürünleri Bulunmaktadır? 

 

 Genel olarak bakıldığında çocuk giyiminden başka kadınlar için giyim, dış giyim, abiye, başörtüsü ve çanta ürünleri bulunmaktadır. Ayrıca büyük beden kategorisinde de ürünler de mevcuttur. Üstelik kombin kategorisi de bulunup anne-kız kombinleri de oldukça tercih edilmektedir. 

 

 Siteden Nasıl Yararlanılır? 

 

 İnternet üzerinden resmi olarak hizmet veren web adresimiz www.modaSelvim.com adresidir. Sitede sipariş ve destek hattı olup herhangi bir öneri ya da şikâyet durumunda buradan ulaşabilirsiniz. Numaradan belirli saatlerde ulaşılabilindiğinden resmi Facebook ve İnstagram adreslerinden 7/24 kolayca ulaşabilirsiniz. Siteye üye olarak sipariş durumunda kargonuzu takip edebilir ve yeni sezon, indirim ve fırsat ürünlerinden kolayca haberdar olabilir ve yararlanabilirsiniz. 

 

 

Filtrele
 Ramazan Bereketi
 Ramazan Bereketi
ozel-tr3.png (2 KB)

5

Modaselvim FIRSAT ÜRÜNLERİ Çiçekli Kloş Çocuk Elbise 5410EF311 Bej

3

Modaselvim ÇOCUK Yaprak Desenli Çocuk Elbise 5407EF311 Bej

4

Modaselvim ÇOCUK Çiçek Desenli Çocuk Elbise 5406EF311 Yeşil

4

Modaselvim ÇOCUK Çiçek Desenli Çocuk Elbise 5406EF311 Kırmızı
 Ramazan Bereketi
 Ramazan Bereketi
ozel-tr3.png (2 KB)

6

Modaselvim FIRSAT ÜRÜNLERİ Desenli Kız Çocuk Elbise 5402EF311 Bej
 Ramazan Bereketi
 Ramazan Bereketi
ozel-tr3.png (2 KB)

5

Modaselvim FIRSAT ÜRÜNLERİ Çiçekli Kloş Çocuk Elbise 5410EF311 İndigo

3

Modaselvim ÇOCUK Yaprak Desenli Çocuk Elbise 5407EF311 Kırmızı

3

Modaselvim ÇOCUK Pötikare Çocuk Elbise 5409EF311 Bej

3

Modaselvim ÇOCUK Pötikare Çocuk Elbise 5409EF311 Siyah
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.