sadsad x
asdasd
Dış Giyimde Tercih Feraceler

Dış Giyimde Tercih Feraceler

12 Aralık 2018

Her kıyafetin mutlaka bir alıcısı ve hitap ettiği kesim vardır. Buna bakılarak çok fazla çeşitli kıyafet üretilmekte ve her giyime uygun bir moda akımı oluşmaktadır. Tesettür giyim de ise bir parça olan ferace için çeşitliliği ile ön planda, rahatlığı ile tercih edilen, ince, kalın, abiye, spor, şık olarak kombin edilebilen parçalardan biridir. Önemi çok fazladır. Çünkü ferace tek parça olduğundan içine giyilecek parçayı göstermez ve üstüne bir parça daha giyilmez. O yüzden yapılacak seçim tek ve doğru olmalıdır. Yaz kış tercih edilebilen, giyilmesi kolay, üstüne yapılan işlemelerle, renkleriyle değişik kemer ve örtülerle rahatlıkla kombin edilebilen nadir parçalardandır. Çarşaftan ayıran özelliği tek parça ve daha rahat kullanımıdır.

 Dış giyimde ferace modellerimizi buradan inceleyeblirsiniz: https://www.modaselvim.com/ferace

 Feracenin Renk Seçimi ve Kombini

 

            Yaz aylarında her kıyafette olduğu gibi daha açık renkler tercih edilmelidir. Kollar yarasa kol olup insanı çok daraltmayacak şekilde ve rahat hareket ettirecek şekilde tercih edilebilir. Kışın ise daha koyu, kalın tercih edilmelidir. Gece yemeği düzenleniyorsa veya bir davet, düğün düzenlendiğinde ise oldukça asil renkler tercih edilmeli taşlarla desteklenmelidir. Gece mekan ışığında daha ışıltılı bir görünüm elde edilmiş olunur. Şık bir topuklu ayakkabıyla kombin tamamlanabilir. Şal ya da eşarp fark etmeksizin her türlü örtüyle ve ayakkabıyla kombin edilebilen ferace bu yüzden tercihler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Tesettür de olmayan bayanlarında zaman zaman ihtiyaç duyduğu feraceler daha sade bir şekilde internet sitelerinde uygun fiyatlı satışa sunulmaktadır.

 

 Feracenin Modelleri

 

            Özellikle kollarda oldukça çeşitli modellerde bulunan parçalardır. Fiyat olarak da günlük hayatta giyilen feracelerin daha uygun fiyatta olduğu, şık ve daha tasarım ürünlerinde bu fiyatın daha da arttığı görülebilir. Siz vitrinler de olan modellerden almak istemezseniz kafanızda oluşturduğunuz ürünü bir tasarımcıda da yaptırabilirsiniz.

 

 Ferace Üzerinde Olabilecek Modeller

 

            Taş, dantel, işleme, kemer, pul, püskül, süet, deri gibi birçok çoğaltılabilen seçenekle zevkinize uygun her feraceyi bulunabilmeniz mümkündür. Günlük yaşamınıza ve hayatınızın akışına göre dolabınızda bazı parçaları fazla tutup bazılarını özel kılabilirsiniz. Rengiyle asil olabileceğiniz feracelerinde modelleri oldukça fazladır. Her dolapta olmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.