sadsad x
asdasd
blogtr.jpg (267 KB)

Uygun Fiyatlı Feraceler İle Kombin Yapımı

08 Haziran 2018

Kadınların yaz ve kış mevsimlerine göre farklı kalınlıklarda tercih ettiği ferace modelleri sitemizde oldukça ucuz fiyatlarla satışa sunulmaktadır. 

En Uygun Feraceler Modaselvim'de

30 Nisan 2018

Tesettürlü bayanların, merak ile araştırdığı bir konu olan dış giyim fiyatları ve indirimleri için genel bir gözlem yapılması gerekiyor. Herkesin öncelikli olarak yaptığı mağaza alışverişlerinde faturalar oldukça kabarık oluyor.

Tesettür Ferace Modellerinin Trend Özellikleri Nelerdir?

19 Nisan 2018

Bu sezonun öne çıkan tesettür giyim trendleri arasında yer alan ürün modelleri, kullanım açısından rahatlığı sağlarken şık bir görünüm elde etmeye yardımcı olmaktadır.

Kendi Stilinizi Ön Plana Çıkartacak Ferace Modellerinde Bu Yıl Neler Var?

10 Nisan 2018

Ferace modası tesettür dünyasında çok eski yıllardan beridir varlığını devam ettirmektedir. Genel itibari ile bol kesim ve sade renklerde tercih edilen ferace modelleri, üzerinize geçirip rahatlıkla dışarıya çıkabileceğiniz son derece pratik dış giyim parçalarından biridir. 

Yeni Sezon Ferace Çeşitlerinde Neler Var?

01 Nisan 2018

Dış giyim çeşitleri arasında yer alan ama aynı zamanda birbirinden harika elbise seçenekleri olarak da görünen farklı ferace modelleri, yeni sezon kapsamında oldukça değişik renk ve çeşitler kapsamında piyasaya sunulmuş durumdadır. 

Daha Değişik Tarz Arayan Hanımlar İçin Ferace Modelleri

09 Mart 2018

Elbette birbirinden farklı ferace modelleri her sene dış giyim olarak daha fazla ve yoğun bir talep alsa da, yine de daha farklı ve sıra dışı giyimleri de tercih eden hanımlar bulunmaktadır. 

Ferace Ürünlerde Yen Sezon Renkler

05 Aralık 2017

Tüm hanımların her sene yeni sezon itibariyle en büyük ortak beğenisi olarak ön plana çıkan birbirinden güzel ferace ürünleri, yine aynı şekilde oldukça zengin bir seçenek altındaki modellerinin yanı sıra renk olarak da hanımları tatmin edecek gibi görünüyor.

2018 Sonbahar-Kış Ferace Modelleri

18 Ekim 2017

Dış giyimin öncüsü olan ferace, yeni model ve çeşitleriyle yeniden tasarlandı. Düz kesim olan feraceler, günümüzde artık yeri geldiğinde klasik görünümlü yeri geldiğinde ise spor görünümlü olarak vitrinleri süslüyor.

2017 Sonbahar-Kış Sezonunda Öne Çıkan Tesettür Elbise Modelleri

19 Eylül 2017

2017 Sonbahar-Kış sezonu sade şıklık isteyen bununla beraber minimal çizgileri sevenler için hazırlanmış adeta. Soft renkler, toprak renkler bu sezon kap modellerinden ferace modellerine kadar göreceğiz.

Kot Ferace Modelleri ile Tarzınızı Konuşturun

16 Ağustos 2017

Tesettür giyim deyince akla gelen ilk model olan feraceler, bu yıl kot şıklığı ile hanımların gözlerini kamaştırıyor. İşte bu sezon öne çıkan kot ferace modeli.

Ferace Şıklığı İle Bayrama Merhaba

14 Ağustos 2017

Her mevsim çok sevilen dış giyim modellerinden biri de feracedir. Mevsime uyum sağlayan kumaşı ve her dönemin modasına uygun modelleri ile çok seviliyor.

1 2 3 4 5 6 7
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.