Teslimat Koşulları

KARGO&TESLİMAT

KARGO ÜCRETİ :

Türkiye sınırları içerisinde yapmış olacağınız 95,00 TL ve üzeri kredi kartı ile alışverişlerde kargo ücreti firmamıza ait olup,kapıda ödemeli alışverişlerde 3 TL kapıda ödeme ücreti alınmaktadır. 95,00 TL nin altındaki kredi kartı ile alışverişlerde kargo ücreti 5 TL kapıda ödemeli alışverişlerde kargo ücreti 8 TL alınmaktadır.

TESLİMAT :

Ürününüz, sipariş verildikten sonra 24 saat ( Kampanya dönemlerinde 48 saat ) içerisinde Kargo'ya verilir. Ürününüz kargoya verildiği andakargo takip numaranız size SMS olarak gönderilir.Kargonuzun nerede olduğunu takip etmeniz için, kargo takip numaranızı ana sayfamızdaki''Kargom Nerede'' butonunu tıklayıp buraya yazarsanız, kargonuzunhangi şubeye, hangi gün ve saatte geleceğini ayrıca şube telefon-adres bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Bağlı olduğunuz Sürat veya MNG Kargo Kargo şubesi paketinizi size getirdiğinde o anda sizi adresinizde bulamazsakapıya not bırakır. Bu durumda paketinizi "3 gün" içerisinde nottaki kargo şubesinden teslim almanızgerekmektedir. Üç gün içerisinde teslim alamazsanız paketiniz ModaSelvim.com'a iade edilir.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun adresinize kargo gönderiyoruz.

Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz en geç 5 iş günü içerisinde elinizde olacaktır.Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlikgösterebileceği için Modaselvim.com en geç 10 gün içinde göndermeyi taahhüt etmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.