sadsad x
asdasd

Dış Giyimde Tercih Feraceler

12 Aralık 2018

Her kıyafetin mutlaka bir alıcısı ve hitap ettiği kesim vardır. Buna bakılarak çok fazla çeşitli kıyafet üretilmekte ve her giyime uygun bir moda akımı oluşmaktadır. 

Ferace Modelleri Ve Kullanım Alanları

04 Aralık 2018

Ferace kelimesinin kökeni Arapçada bulunan ve cübbe, kaftan anlamına gelen faruç kelimesine dayanmaktadır. Feracenin ilk kullanımı ise Osmanlı Devleti zamanına kadar uzanmaktadır.

Kışlık Feraceler Kullanım Alanları, Özellikleri Ve Tasarımları

28 Kasım 2018

Türkiye’de tesettür giyim sektöründe hizmet veren firmaların müşterileri için tasarladığı vazgeçilmez tasarımlardan birisi de feracelerdir.

2018 Kışlık Ferace Modelleri

18 Ekim 2018

2018 yılı moda dünyasının en çok dikkat çeken ürünlerinden biri de feraceler oldu. Ferace giyim ürünleri hem yaz aylarının hem de kış aylarının vazgeçilmez ürünlerinin başında geliyor. Özellikle kış aylarında hem şık hem de sıcak tutan Kışlık ferace modelleri oldukça yoğun ilgi görüyor.

Feraceler Dış Giyimin En Önemli Parçasıdır

09 Ekim 2018

Ferace tesettür giyim anlayışı içinde olan bayanların kullandığı, model olarak ayak bileklerine kadar uzanan bir dış giyim parçasıdır. 

2018-2019 Ferace Modası

14 Eylül 2018

Feraceler her zaman giyilmekle beraber özellikle son birkaç yılda popülerliği artan bir kıyafet. Gerçekten de gerek şıklığı, gerek her ortamda ve yılın her zamanında giyilebilir olma özelliği ile bu popülerliği hak eden bir giyim şekli.

2018 Ferace Modelleri ve Renkleri

23 Ağustos 2018

Tesettür giyimde kurtarıcı nitelik taşıyan ferace modelleri bu yıl da kendini yenileyerek vitrinlerdeki yerini aldı. Her mevsim ve sezona uygun olan modelleriyle kendini gösteren feraceler, ayak bileklerine kadar uzun olması sebebiyle elbise olarak da dikkatleri üzerine çekmektedir. 

Modaselvim Şık Ferace Modelleri

01 Ağustos 2018

Tesettürlü hanımların pardesü, kap ve çarşafa alternatif olarak tercih ettiği kıyafetlerden olan ferace bir dış giyim ürünüdür. Rahatlığına önem veren hanımların büyük ilgi gösterdiği bu ürünler, değişik renklerde üretilebilmektedir. 

Ferace Modellerinin Gelişimi Ve Diğer Kıyafetlerle Uyumu

30 Haziran 2018

Tesettürlü bayanların dış giyim olarak kullandığı bir ürün olan ferace pardösü, manto, palto, kap ve çarşafa alternatiftir. Geçmişten günümüze uzun yıllardır tesettürlü bayanlar tarafından kullanılmakta ve tercih edilmektedir.

Tesettür Giyimde Feracelerin Yeri Nedir?

14 Haziran 2018

Tesettür giyimde bayanların sıklıkla üst giyim olarak tercih ettiği ferace modelleri hem günlük olarak hem de özel günlerde ve davetlerde şıklığı, rahatlığı beraberinde getirmektedir. 

Uygun Fiyatlı Feraceler İle Kombin Yapımı

08 Haziran 2018

Kadınların yaz ve kış mevsimlerine göre farklı kalınlıklarda tercih ettiği ferace modelleri sitemizde oldukça ucuz fiyatlarla satışa sunulmaktadır. 

En Uygun Feraceler Modaselvim'de

30 Nisan 2018

Tesettürlü bayanların, merak ile araştırdığı bir konu olan dış giyim fiyatları ve indirimleri için genel bir gözlem yapılması gerekiyor. Herkesin öncelikli olarak yaptığı mağaza alışverişlerinde faturalar oldukça kabarık oluyor.

1 2 3 4 5 6
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.