sadsad x
asdasd
blogtr.jpg (267 KB)

Yazlık Ferace Modellerinde Yaz Esintileri

01 Temmuz 2017

Tesettür giyiminin klasikleşen parçası farece modelleri. Bu sıcak günlerde özellikle tesettürlü bayanların kesinlikle dolabımda bulunması gereken diyeceği yazlık ferace modelleri modaselvim.com adresinde. 

 

Yazın Ferace Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

23 Haziran 2017

Tesettür giyimde tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği model feraceler.. Yazlık ve kışlık olarak her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz. Peki ferace alırken nelere dikkat edilmesi gerekiyor?

Hangi Ferace Modelleri Daha Çok Kullanılıyor?

22 Haziran 2017

Kadınların şık olmak için arayışta olacağı bir diğer kıyafet ise dış giyim için olanlardır. Her ne kadar bir ortam içerisine girerken üzerlerindeki kıyafetin estetik olarak kusursuz olması önemli olsa da ilk izlenim olan dış giyim kıyafetleri de önemli olmaktadır.

Ferace Modellerinin Günümüz Ve Geleceğinde Yaşanacaklar Nelerdir?

20 Haziran 2017

Ferace, sunduğu özellikler ile tesettür modası içinde farklı etkinliklere sahip olan bir ürün olarak, kullanıcıları için yeniliklerini sürdürmektedir.

Nasıl Ferace Modeli Tercih Edilmelidir?

20 Haziran 2017

Çaba göstermeden yapılan şıklık için tek alternatif ferace modelleri olmaktadır. Şık bir tarz oluşturmak için çok fazla paralar harcamanıza gerek kalmaması için indirim günlerini takip etmeniz gerekmektedir.

Ferace Modellerinde Yeni Yılın Getirdiği Yenilikler Nelerdir?

16 Haziran 2017

Günümüz moda anlayışlarının gelişmesi ile beraber, moda çevreleri içinde de farklı görüşlerin hâkim olmaya başladığı gözlemlenmiştir. 

Ferace Almadan Önce Moda Selvim'i Ziyaret Edin

16 Haziran 2017

Ferace, bayanların dışarıda giydikleri mantoya benzeyen, arka tarafı bol kesimli olan ve yakası olmayan ayaklara kadar uzanan bir üst kıyafetidir. 

Ferace Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

16 Haziran 2017

Ferace özellikle son yıllarda tesettür giyim de yerini almış ve hala da trend olan ürünler arasındadır. Ülkemizde de birçok bayan özellikle de yaz aylarında dış kıyafet olarak ferace tercih etmektedirler.

Ferace Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

16 Haziran 2017

Son dönemlerde tesettür giyimin vazgeçilmezleri arasına giyen ve kadınların kıyafet dolaplarında yer edinen ferace kıyafetlerin tercih edilmesinin sebebi bayanların rahatlığına ve kolay hareket edebilmelerine olanak sağlayarak tasarlanmış olmasıdır.

En Son Model Ferace Modelleri Nelerdir?

16 Haziran 2017

Hanımların ferace tercih etmesindeki en büyük etken, kendilerine vaat edilen şıklık ve rahatlık üstelik bir de kumaşın kaliteli oluşunu bu kombine eklersek, terlemeden, rahatsızlık duymadan, yaz aylarında ve kış aylarında dolaplarında en çok kullandıkları, kombinlere en yakışan parçadır.

Çok Fazla Satılan Ferace Modelleri Hangileridir?

16 Haziran 2017

Ayak bileklerine kadar uzanan ve tek ren olarak tasarlanan ferace modelleri tesettürlü kadınların ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Büyük Beden Renkli Ferace Modası Nasıl Olmalıdır ?

16 Haziran 2017

Büyük beden ölçülerine sahip olan bayanların eskiden kıyafet seçimlerinde sıkıntılar ve kısıtlamalar yaşanmaktaydı. Her geçen gün gelişen giyim sektörü sayesinde ünlü markaların tasarımları sayesinde bu kısıtlamalar yaşanmamaktadır. 

1 2 3 .... 5 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.