blogtr.jpg (267 KB)

2017 Sonbahar-Kış Sezonunda Öne Çıkan Tesettür Elbise Modelleri

19 Eylül 2017

2017 Sonbahar-Kış sezonu sade şıklık isteyen bununla beraber minimal çizgileri sevenler için hazırlanmış adeta. Soft renkler, toprak renkler bu sezon kap modellerinden ferace modellerine kadar göreceğiz.

Kot Ferace Modelleri ile Tarzınızı Konuşturun

16 Ağustos 2017

Tesettür giyim deyince akla gelen ilk model olan feraceler, bu yıl kot şıklığı ile hanımların gözlerini kamaştırıyor. İşte bu sezon öne çıkan kot ferace modeli.

Ferace Şıklığı İle Bayrama Merhaba

14 Ağustos 2017

Her mevsim çok sevilen dış giyim modellerinden biri de feracedir. Mevsime uyum sağlayan kumaşı ve her dönemin modasına uygun modelleri ile çok seviliyor.

Hanımları On İki’den Vuran Ferace Modeli

11 Ağustos 2017

Son yıllarda çeşitliliğini oldukça fazla arttıran ferace, yaz modasına uygun renkleri ile ışık saçacaksınız. Enerjinize enerji katmaya hazırlanan dantel detaylı ferace, giyim tarzınıza göre rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

2017 Ferace Modelleri ile Şıklığınızı Elden Bırakmayın

08 Ağustos 2017

2017 ferace modelleri ile yazın sıcak günlerinde hanımların elbise olarak kullanabileceği modeller ile geliyor. Ferace şıklığında son moda modeller Moda Selvim’de…

Yaz Aylarında Ferace Serinliği

24 Temmuz 2017

Tesettürlü bayanların yaz aylarında özellikle vaz geçilmezi olan ferace, hem tesettürün bütünüyle tamamlayıcı bir parçası hem de renk ve tasarımlarıyla modanın yeni dikkat çekici konsepti.

Taş İşli Ferace Modeli ile Şıklığınızı Elden Bırakmayın

20 Temmuz 2017

Tesettür giyimin en çok tercih edilen ürünleri arasında yerini alan ferace modelleri, yaz aylarına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Dikkat çeken detayları ve bol kesim modelleriyle feraceler artık yaz aylarında da tercih ediliyor.

Yaz Ferace Modelleri Bu Sezon Büyük Beğeni Topluyor

14 Temmuz 2017

Tesettür kullanan bayanların sıklıkla seçtiği ve her bayanın dolabında kesinlikle bulunan ferace, giyimin konusunun vazgeçilmezidir. 

Önden Fermuarlı Günlük Ferace Modeli

07 Temmuz 2017

Sadece kış mevsiminde tercih edilmeyen ferace modelleri, artık yaz aylarında da tesettürlü bayanların vazgeçilmez tesettür giyim modelleri arasında yerini aldı. İşte 2017 yaz sezonun da en çok tercih edilen yazlık ferace modelleri…

Tesettür Ferace Modası

05 Temmuz 2017

Tesettür giyimin ayrılmaz parçalarından biri olan ferace modası son dönemlerde değişmektedir. Rahatlığı ve farklı tarzıyla dikkat çeken modeller tesettürlü bayanların olmazsa olmazlarından biridir.

Yazlık Ferace Modellerinde Yaz Esintileri

01 Temmuz 2017

Tesettür giyiminin klasikleşen parçası farece modelleri. Bu sıcak günlerde özellikle tesettürlü bayanların kesinlikle dolabımda bulunması gereken diyeceği yazlık ferace modelleri modaselvim.com adresinde. 

 

Yazın Ferace Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

23 Haziran 2017

Tesettür giyimde tesettürlü bayanların en çok tercih ettiği model feraceler.. Yazlık ve kışlık olarak her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz. Peki ferace alırken nelere dikkat edilmesi gerekiyor?

1 2 3 .... 5 6 7 8 9
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.