sadsad x
asdasd
blogtr.jpg (267 KB)

Ferace Modellerinde Yeni Yılın Getirdiği Yenilikler Nelerdir?

16 Haziran 2017

Günümüz moda anlayışlarının gelişmesi ile beraber, moda çevreleri içinde de farklı görüşlerin hâkim olmaya başladığı gözlemlenmiştir. 

Ferace Almadan Önce Moda Selvim'i Ziyaret Edin

16 Haziran 2017

Ferace, bayanların dışarıda giydikleri mantoya benzeyen, arka tarafı bol kesimli olan ve yakası olmayan ayaklara kadar uzanan bir üst kıyafetidir. 

Ferace Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

16 Haziran 2017

Ferace özellikle son yıllarda tesettür giyim de yerini almış ve hala da trend olan ürünler arasındadır. Ülkemizde de birçok bayan özellikle de yaz aylarında dış kıyafet olarak ferace tercih etmektedirler.

Ferace Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

16 Haziran 2017

Son dönemlerde tesettür giyimin vazgeçilmezleri arasına giyen ve kadınların kıyafet dolaplarında yer edinen ferace kıyafetlerin tercih edilmesinin sebebi bayanların rahatlığına ve kolay hareket edebilmelerine olanak sağlayarak tasarlanmış olmasıdır.

En Son Model Ferace Modelleri Nelerdir?

16 Haziran 2017

Hanımların ferace tercih etmesindeki en büyük etken, kendilerine vaat edilen şıklık ve rahatlık üstelik bir de kumaşın kaliteli oluşunu bu kombine eklersek, terlemeden, rahatsızlık duymadan, yaz aylarında ve kış aylarında dolaplarında en çok kullandıkları, kombinlere en yakışan parçadır.

Çok Fazla Satılan Ferace Modelleri Hangileridir?

16 Haziran 2017

Ayak bileklerine kadar uzanan ve tek ren olarak tasarlanan ferace modelleri tesettürlü kadınların ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Büyük Beden Renkli Ferace Modası Nasıl Olmalıdır ?

16 Haziran 2017

Büyük beden ölçülerine sahip olan bayanların eskiden kıyafet seçimlerinde sıkıntılar ve kısıtlamalar yaşanmaktaydı. Her geçen gün gelişen giyim sektörü sayesinde ünlü markaların tasarımları sayesinde bu kısıtlamalar yaşanmamaktadır. 

2017 Yılı Ferace Modası

16 Haziran 2017

Tesettürlü bayanların severek kullandığı özellikle son yıllara damgasını vuran ürünlerden birisidir ferace. Dışarıda kullanımı kolay ve rahat olduğu için birçok kesim tarafından kaban ve pardüselerin yerine özellikle de ilkbahar ve yaz aylarında tercih edilir.

2017 Ferace Modası Nelerdir?

16 Haziran 2017

Modayı yakından takip eden ve özellikle günlük hayatta ferace şıklığı ve rahatlığından vazgeçemeyen bayanlar için 2017 yılının trend olan ferace modellerini makalemizde topladık.

Tesettür Giyimde Mevlana Ferace Nedir?

16 Haziran 2017

Tesettür giyimde ferace modelleri hem günlük, hem de özel gün ve davetlerde rahatlığı ve şıklığı beraberinde getiriyor. Özellikle yeni sezon Mevlana türleri bu şıklığı ve rahatlığı iki katına çıkartıyor. 

Ferace İle Nasıl Kombin Yapılabilir ?

08 Haziran 2017

Ferace modelleri her tesettürlü bayanın ilgisini çekmektedir. Özellikle de tesettür modasında kullanılan modern ve farklı çizgiler sayesinde, parçalarda daha renkli detaylar yer alıyor. 

Ferace Modellerine Ne Kadar Hakimsiniz?

24 Mayıs 2017

Farklı modelleri hakkında neler biliyorsunuz? Bilmediklerinizin yanında kullandığınız modeller sezona ve ortama ne kadar uyum sağlıyor belki hiç düşünmediniz. Moda tasarım gelişiyor.

1 2 3 4 5 6 7
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.