sadsad x
asdasd
blogtr.jpg (267 KB)

2017 Yılı Ferace Modası

16 Haziran 2017

Tesettürlü bayanların severek kullandığı özellikle son yıllara damgasını vuran ürünlerden birisidir ferace. Dışarıda kullanımı kolay ve rahat olduğu için birçok kesim tarafından kaban ve pardüselerin yerine özellikle de ilkbahar ve yaz aylarında tercih edilir.

2017 Ferace Modası Nelerdir?

16 Haziran 2017

Modayı yakından takip eden ve özellikle günlük hayatta ferace şıklığı ve rahatlığından vazgeçemeyen bayanlar için 2017 yılının trend olan ferace modellerini makalemizde topladık.

Tesettür Giyimde Mevlana Ferace Nedir?

16 Haziran 2017

Tesettür giyimde ferace modelleri hem günlük, hem de özel gün ve davetlerde rahatlığı ve şıklığı beraberinde getiriyor. Özellikle yeni sezon Mevlana türleri bu şıklığı ve rahatlığı iki katına çıkartıyor. 

Ferace İle Nasıl Kombin Yapılabilir ?

08 Haziran 2017

Ferace modelleri her tesettürlü bayanın ilgisini çekmektedir. Özellikle de tesettür modasında kullanılan modern ve farklı çizgiler sayesinde, parçalarda daha renkli detaylar yer alıyor. 

Ferace Modellerine Ne Kadar Hakimsiniz?

24 Mayıs 2017

Farklı modelleri hakkında neler biliyorsunuz? Bilmediklerinizin yanında kullandığınız modeller sezona ve ortama ne kadar uyum sağlıyor belki hiç düşünmediniz. Moda tasarım gelişiyor.

1 2 3 .... 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.