sadsad x
asdasd
Yurt Dışı Gönderim ve İade

YURT DIŞI GÖNDERİM VE İADE KOŞULLARI

Avrupa ülkelerine 100€, Arap Ülkelerine 150$ dolar ve üzeri kargo ücretsizdir. 100€-150$ altı alışverişlerde kargo ücretiniz gönderim yapılacak ülke ve ürün adedine göre değişmektedir. Kargo tutarını sepette ya da satın alma ekranında ülke seçerek görebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz DHL Express, UPS kargo ve PTS kargo şirketleri ile Dünya'nın her yerine 1 hafta ila 10 gün içerisinde teslimat gerçekleştirilmektedir. (Kargo tercihinize göre teslimat süresi değişiklik gösterebilir.)

Modaselvim.com`da, Yurtdışı teslimat adresinize vereceğiniz siparişlerinizin ödemesini, kredi kartınızla veya banka kartı ile yapabilirsiniz. Harici olarak ödeme seçeneklerimiz arasında Giropay, Entercash, Sofort, Safetypay da bulunmaktadır. 500$ ila 1000$ ve üstü satın almalarınızda müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek Wester Union ödeme seçeneğimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Sepet tutarınız, sipariş verdiğiniz gün geçerli olan döviz kurundan hesaplanmaktadır.

Yurt dışı adresinize verdiğiniz siparişlerinizde iade hakkınız mevcut olup, değişim hakkınız bulunmamaktadır. Ürününüzden kaynaklı bir memnuniyetsizlikte öncelikle müşteri hizmetlerimizle iletişime geçerek sorunu bildirmeniz, bir sonraki alışverişverişinizde aynı durumun tekrarlanmaması için bizlere yardımcı olacaktır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır. İade konu olan ürünü; birlikte gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte üç farklı dilde (Türkçe, İngilizce, Arapça) tercüme edilmiş olan yurtdışı iade formunuzu eksiksiz doldurarak göndermeniz gerekmektedir. Gönderiniz için teslim aldığınız kargo firması zorunlu olup, kendi tercih edeceğiniz herhangi bir kargo firması ile gönderim yapamazsınız (Yurtdışı iadeler mutlaka DHL EXP veya UPS WORLD ile gönderilmelidir.). Geri gönderilen paketin kargo operasyonunda daha anlaşılır olması için İngilizce İade Formu'nu tercih etmenizi ve paket üzerinden düşmeyecek şekilde paket cepciğinize yerleştirmenizi tavsiye ederiz. İade kargolarınızın geri gönderim ücreti tarafınıza (müşteriye) aittir.


NOT: 
Yurt dışı gönderilerinde alınmadan iade olan paketlerde masraflar alıcıya aittir. Masraflar, sipariş toplamından düşürülerek kalan tutar iade edilir.


Türkçe İade Formunu İndirmek İçin Tıklayınız

İngilizce İade Formunu İndirmek İçin Tıklayınız

Arapça İade Formunu İndirmek İçin Tıklayınız

ABD - Arap ve diğer ülkeler için iade adresimiz;
Türkiye İade Adresi : Yalçın Koreş Cd. No:42, Yenibosna Merkez, 34197 Bahçelievler/İstanbul

Avrupa ülkeleri (İngiltere-İsviçre hariç) için iade adresimiz;
Almanya İade Adresi RO-BOX GmbH / Äußere Oberaustraße 20 83026 Rosenheim Almanya Münih 

Teslim aldığınız kargo firmasıyla iade gönderimi yapabilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerimiz'den bilgi almak için; +90 212 550 52 52 
E-MAİL : yurtdisi.iade@modaselvim.com

Ürün bedelinizin geri ödenebilmesi için paketinizin firmamıza ulaşmış olması zorunludur. Paketinizin geliş kaydı sistemimiz üzerinde görüntülenebilir olduğunda ödemeniz kargo ücreti hariç yapılacaktır. Nadiren de olsa yurt dışına gönderilen paketlerin gittiği ülkede gümrüğe tabi olma ihtimali vardır. Böyle bir durumda gümrük memurları sizinle iletişime geçerek paketinizi almak için ne yapmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir. Gümrük bedelleri siparişinize ve ülkeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Modaselvim.com gönderdiği ürünlerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk kabul etmez, gönderilerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk müşteriye aittir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.