Yurtdışı Gönderim

YURT DIŞI GÖNDERİ

Kargo tutarınız gönderim yapılacak ülke ve ürün adedine göre değişmektedir.Kargo tutarını sepette yada satın alma ekranında ülke seçerek görebilirsiniz.Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığıyla, 5 iş günü içerisinde,Türkiye sınırları dışında kalan adreslere teslimat yapabiliyoruz.Modaselvim.com`da, Yurtdışı teslimat adresinize vereceğiniz siparişlerinizin ödemesini,kredi kartınızla veya banka kartı ile yapabilirsiniz.Sepet tutarınız, sipariş verdiğiniz gün geçerli olan döviz kurundan hesaplanmaktadır.

Yurtdışı adresinize verdiğiniz siparişlerinizde yer alan ürünü/ürünleri, iade etmek istediğinizde,kargo ücreti tarafınıza (müşteriye) aittir.

İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş vetekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır. İade konu olan ürünü; faturası, orijinal kutusu veambalajı, birlikte gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte, faturanızın arka yüzünde bulunan iade formunueksiksiz doldurarak ve imzalayarak ModaSelvim'e göndermeniz gerekmektedir.(385 Sayılı Vergi Usul Kanunu uyarınca, iade işlemlerinizin gerçekleşmesi için iade formu doldurulmuş, imzalanmışolmalı ve tüm fatura nüshaları ile beraber gönderilmelidir.)

İade Adresi: Almanya şubesi: AFS All Freight Service GmbH Kriegerstr. 16 51147 Colongne Deutschland Tel :+90 (212) 550 52 52

Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesikabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, abiye ürünler, iç giyim ürünleri, mayo, kitap,kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.)ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları durumunda iade edilebilir.

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir,ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır.

Dikkat! Gümrük prosedürleri, doğal afetler, grev, aktarım kaçırması vb. nedenler belirtilen sürelerin kapsamı dışındadır.Nadiren de olsa yurt dışına gönderilen paketlerin gittiği ülkede gümrüğe tabi olma ihtimali vardır.Bu durumda gümrük memurları sizinle iletişime geçerek paketinizi almak için ne yapmanız gerektiği konusunda sizibilgilendirecektir.Gümrük bedelleri siparişinize ve ülkeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Modaselvim.com gönderdiğiürünlerin gümrüğe takılması durumunda sorumluluk kabul etmez, gönderilerin gümrüğe takılması durumunda sorumlulukmüşteriye aittir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.