Kışlık Feraceler Kullanım Alanları, Özellikleri Ve Tasarımları

Kışlık Feraceler Kullanım Alanları, Özellikleri Ve Tasarımları

28 Kasım 2018

Türkiye’de tesettür giyim sektöründe hizmet veren firmaların müşterileri için tasarladığı vazgeçilmez tasarımlardan birisi de feracelerdir. Özellikle kadınların vazgeçilmez seçimlerinden birisi olan tesettür giyimin örneklerinden birisi olan feraceler, aynı zamanda şıklığın ve zarafetin sembolü durumundadır. Tesettür giyimin önemli aksesuarlarından olan feracelerin özellikleri şunlardır:

 

 Kışlık Ferace Modelleri

 

             Pardesüye eş değer olarak tasarlanıp, düşünülen ve günlük olarak kullanımlarda bayanlara kolaylık imkanı tanıyan ferace markaları benzersiz güzel ve nadide çeşitleri ile tesettür sektöründe önemli bir yer teşkil etmektedir. Çok fazla çeşitli renk ve farklı desenlerde üretilebilen ve tasarlanabilen feraceler, tek renk seçeneği, iki renk seçeneği, desenli tarzı, tül detaylı kot tarzı, keten tarzı ve pamuklu kumaşlardan üretilen tarzları ile eşsiz bir görünüm kazanmaktadır. Kışlık feraceler yaldızlı süslemeli veya düğme aksesuar ve özel fermuar ayrıntılı, kol kısmı ya da etek bölümlerinden püsküllü, dantelli veya lazer kesimleri ayrıntıları ile sunulan, yapay (suni) deriden ile detay adı verilen modeller değişik kesimler biçiminde model ve tasarımları mevcuttur.

 

 Kışlık Ferace Kullanım Alanları

 

            Kışlık feraceler mevsimlere göre, günlük, düğünlük ve özel mekânlarda bulunduğunuz esnada rahatlıkla ve kolaylıkla bulup, kullanabileceğiz bu rahat kıyafet olan feraceler, başak bir tesettür ürünü olan pardesüye göre çok daha narin ve ince bir kumaş türüne sahip bir üründür. Kışlık Ferace özellikle genç kadınların tercih ettiği bel kısmından oturtmalı ya da fiyonklu veya bağlamalı kuşaklı modelleri hem kolay kullanım sağlamakta hem de üzerinizde giydiğinizde spor görünümü vererek size farklı bir zerafet katmaktadır. Öncelikle sıcak yaz aylarının eşsiz tercihi olan ferace bir dış elbise giysisi olarak, üretilen kumaşı insan vücuduna sıkıntı vermeyen, vücudu terletmeyen ve vücut hatlarını belirginleştirmeyen benzersiz özelliğe sahip olan feraceler insanların sık tercih nedeni haline gelmiştir.

 

 Kışlık Ferace Tasarımları

 

            Aldığınız ferace ürünleri eğer üzerinde değişiklik yapmaya müsaitse uygun kumaş yapısı yardımıyla bir terzi vasıtasıyla gerekli tasarımı yapmanız mümkün görünmektedir. Feracelerin de tüm diğer tesettür ürünleri ve kıyafetleri gibi söz konusu ferace kıyafetinin de kullanım alanına uygun seçilmesi önem arz etmektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.