sadsad x
asdasd

Büyük Beden Pardesü/ Manto

2022 itibariyle son dönemlerin en uzun kışlarından birinin yaşanması, insanların giyimlerinde de bariz değişiklik yarattı. Eskiden Mart gibi daha ince elbiseler tercih eden insanlar, şimdilerde hâlâ dış giyimlere yöneliyorlar. Dolayısıyla pardesü, mont gibi dış giyimlerin yılın büyük bir kısmında kullanıldığı görülüyor. Hal böyleyken giyim tarzlarında farklı bir ölçüt yakalanıyor. Soğuk geçen bahar aylarında kalın bir dış giyim içine, ince elbiseler tercih edilebiliyor.

 

 Büyük Beden Pardesü

 

 Son dönemlerde trend olan ve oldukça yoğun bir ilgiye maruz kalan türlerin başında pardesüler var. Bu kategori, özellikle kadınlar tarafından daha çok ilgi görüyor. Pardesüler, birçok ay kalınlığı itibariyle kullanım kolaylığı sağlıyor. Modaselvim.com adresinde görüldüğü üzere bu alanda geniş bir çeşitliliğe rastlamak mümkün. Başta aydınlık renkler olmak üzere, pardesü başlığı altında onlarca farklı model tasarlanıyor. Bu tasarımlar ayrıca modeller aracılığıyla, müşterinin fikir edinmesine vesile oluyor.

 

 Firmanın tesettür giyim için hazırladığı pardesülü kombinler, oldukça şık ve kullanışlı bir tarz sunuyor. Aynı zamanda oldukça uyun fiyat aralığı ile müşterilerin cebini yakmıyor. Beden aralıkları ise genellikle seçim aşamasında sorun yaşayan müşterilerin talebini karşılıyor. Büyük beden giyim seçenekleri ile onlarca modeli müşteri beğenisi ve hizmetine sunuluyor.

 

 Büyük Beden Manto

 

 Tercih edilen pardesülerle beraber, müşteriler genellikle manto tercihinde de bulunuyorlar. Mantolar tesettür giyim için oldukça kullanışlı bir alternatif ve tamamlayıcı oluyor. Modaselvim'de farklı tasarımlarda ve seçeneklerde onlarca manto bulunuyor. Nitekim yine büyük beden pardesü/manto bulmakta zorlananlar için geniş bir menü ortaya çıkıyor. Uygun fiyat aralığı ve en iyi fiyat seçeneği ile müşteriye kılavuzluk edecek filtreler bulunuyor. Büyük beden manto ve pardesülere bakıldığı zaman, oldukça geniş bir renk paleti müşteriyi karşılıyor.

 

 Büyük Beden Dış Giyim

 

 Dış giyim söz konusu olduğu zaman, hem mevsimlik hem de kış için birçok ayrı seçenek bulunuyor. Büyük beden başlığı altında, tesettür için tamamlayıcı kombinler göz kamaştırıyor. Öte yandan büyük beden dış giyim, kendi bedenini bulmakta zorlanan müşterilerin işini hayli kolaylaştırıyor. Buklet, kadife, kaşe ve kot gibi kaliteli kumaşlarla özellikle manto/pardesü alanında nitelik yakalanıyor.

Filtrele

6

Modaselvim Ferace Biyeli Petek Tesettür Ferace 2084EDM718 Siyah

6

Modaselvim Ferace Biyeli Petek Tesettür Ferace 2084EDM718 Petrol

4

Modaselvim Ferace Taş İşlemeli Krep Ferace 2161EDM718 Siyah

11

Modaselvim Ferace Balon Kollu Medine İpeği Ferace 8660PD194 Siyah

6

Modaselvim Ferace Püsküllü Medine İpeği Ferace 3028PD194 Laci

6

Modaselvim Ferace Püsküllü Medine İpeği Ferace 3028PD194 Siyah

4

Modaselvim Ferace Taş İşlemeli Krep Ferace 2161EDM718 Antrasit
 
  İndirim
   İndirim

11

Modaselvim SEPETTE NET %10 İNDİRİM Cep Detaylı Terikoton Etek 3005KTR750 Kahve
490,00 TL 240,00 TL
 
  İndirim
   İndirim

11

Modaselvim SEPETTE NET %10 İNDİRİM Cep Detaylı Terikoton Etek 3005KTR750 Siyah
490,00 TL 240,00 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.