sadsad x
asdasd
Hanımları On İki’den Vuran Ferace Modeli

Hanımları On İki’den Vuran Ferace Modeli

11 Ağustos 2017

Son yıllarda çeşitliliğini oldukça fazla arttıran ferace, yaz modasına uygun renkleri ile ışık saçacaksınız. Enerjinize enerji katmaya hazırlanan dantel detaylı ferace, giyim tarzınıza göre rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Giyinmeyi seven hanımlarımız için ferace çeşitleri artık elbise modeli olarak bile rahatlıkla kullanılabiliyor.  Naif duruşuyla sıradan parçalar arasından sıyrılan dantel detaylı ferace, farklı yorumuyla stil farkınızı ortaya koymanıza yardımcı oluyor. Tek bir parça ile günü kurtarmak isteyen hanımlarımız için biçilmiş kaftan olan ferace, hanımlarımızın favori ürünler arasında yerini aldı.

Hanımların Kurtarıcı Parçası

Çeşitliliği ve özgünlüğü bakımından ferace, hanımların kurtarıcı parçası olarak açığa çıkıyor. Dantel detaylı ferace, belden bağlamalı olarak kullanımı oldukça rahat bir modeldir. Kollarında bulunan işleme detayı ise, romantik bir hava katıyor. Gül kurusu renginden haki rengine kadar çeşitli renk slakasına sahip ferace, sizleri şıklık mertebesine taşıyor.

Kolları dantelli, fermuarlı ferace modeli aslında tam bir spor-klasik olarak adlandırabiliriz. Dantel detayını eğer spor ayakkabınızda da tercih edersiniz tam bir spor şıklığını yakalamış olursunuz. Bunu sadece spor ayakkabı ile değil babetlerle de rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Son birkaç sezondur tasarımcıların farklı modeller tasarlayarak tanıttığı ferace, her bayanın dolabında kesinlikle bulunması gerekiyor.  Satın almak için tıklayınız.

Moda Selvim, Her Daim Bayanların Yanında

Özel tasarım ürünleriyle beraber yüzbinden fazla tesettür ürüne sahip Moda Selvim, açık kapalı tüm bayanlarımız kendilerine göre ürünleri rahatlıkla ulaşabilirler.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.