sadsad x
asdasd
Yazlık Ferace Modellerinde Yaz Esintileri

Yazlık Ferace Modellerinde Yaz Esintileri

01 Temmuz 2017

Yaz dendiği zaman akla hemen canlılık, yeşillikler, mavilikler gelir. İşte tesettür moda dünyası bu renkleri tesettür giyime de yansıtmaya karar verdi ki her tesettür modellerinde yaz renklerini görmemiz mümkün. Özellikle yazın en çok tercih edilen ferace modellerinde bu renkleri görüyoruz. İşlemeli ferace modelleri, dantelli ferace modelleri, düğmeli ferace modelleri… ve daha binlercesinde yaz esintilerine tesettür moda dünyasında yer veriliyor. 

Ferace Modellerinde Yaz Renkleri

Dört mevsim olarak kolaylıkla kullanabileceğiniz ferace modelleri için tesettürlü bayanlar için özel olarak tasarlanan yaz renklerini görmelisiniz. Son yılların en sıcak günlerini yaşadığımız şu günlerde tesettürlü bayanlar genelde kendilerini serin tutacak modellere bakmakla beraber artık renklere de önem vermeye başladı.  Yazın tesettürlü bayanların tercih ettiği kumaş türü olan prada kumaş ferace modellerinde bu yılın yine en çok satan kumaşı olduğunu söyleyebiliriz. Prada kumaştan üretilmiş olmuş pudra rengi ferace modeli yazın en çok tercih edilen ferace modelidir.

Ferace Modellerinde Klasik Renkler 

Ne kadar yaz renklerinde söz etsek de bazı tesettürlü bayanlar klasikleşen renklerden asla vazgeçmiyor. Bu renklerin başında da koyu renklerin geldiğini söyleyebiliriz. Genelde tesettürlü bayanlar ten rengine yakıştığını düşündüğü için koyu renklerden vazgeçemiyor.  İşte tam burada tesettür tasarımcıları koyu renk ferace modellerini seven bayanlar için yaz serinliğinde giyebileceği özel ferace modelleri tasarlıyor. Koyu renk ferace modellerinin üzerine işlenen işlemeli ferace modelleri, etek ucunda bulunan dantelli ferace modelleri, fermuarlı ferace modelleri gibi…

Tesettür moda dünyasının kalbi olarak gösterilen modaselvim.com adresinde istediğiniz tüm yazlık ferace modellerine ulaşabilirsiniz. Ferace modellerinin tüm renklerini, fermuarlı, düğmeli yani kısacası istediğiniz modellerin hepsini kolaylıkla bulabilirsiniz.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.