sadsad x
asdasd
Önden Fermuarlı Günlük Ferace Modeli

Önden Fermuarlı Günlük Ferace Modeli

07 Temmuz 2017

Yaz mevsimin sıcak geçtiği bugünlerde tesettürlü bayanlarımız ince ve terletmeyen kumaşla beraber rahat ve bol kesim modelleri tercih ediyorlar. Her mevsim ferace giymeyi seven bayanlarımız için artık özel kumaş ferace modelleri üretiliyor. Tek tip yerine farklı modelleri seven bayanlarımız için özel tasarımlı modellerimiz içinden en fazla tercih edilen önden fermuarlı işlemeli feraceler olduğunu söyleyebiliriz.

Ferace modelinde işleme şıklığı

Her bayanın kendine özel bir zevki olduğu gibi her ferace modelinin kendine özel bir duruşu vardır. Sizin için seçmiş olduğumuz ferace modeli de işte bu tam dediğimiz gibi. Özel duruşu olan ferace modellerinden. Aslında bu model için elbise görünümlü ferace de diyebiliriz. Çünkü fermuarlı kısmında düz renk kumaş tercih edilip, üst kısmına desenli kumaş tercih edilip ayrı bir görünüm kazandırılmış.

Yazlık ferace modellerinde genelde bayanlarımız kullanımı kolay olan fermuarlı olanları tercih ediyorlar. Çünkü hem pratik hem de çok şık bir görüntüye sahip oluyorlar.  Bu işlemeli ferace modelinde genelde siyah zemin kullanılmış. Siyah zemin üzerine mürdüm ve haki yeşili hakimken, tek renk olarak siyah tercih edilmiş. Lacivert rengi seven bayanlarımız için de lacivert hem düz renk olarak hemde mor ile kombinlenmiş.

Önden fermuarlı yakma detaylı yazlık ferace modelini 119,90 TL’ye satın alabilirsiniz.  

Her yaş grubuna hitap eden ferace modellerimiz birbirinden şık olduğu kadar, uygun fiyatlı da. Hem modern, hem farklı kesim yazlık ferace modellerinin daha fazlasını modaselvim.com adresinden bulabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.