sadsad x
asdasd
Ferace Şıklığı İle Bayrama Merhaba

Ferace Şıklığı İle Bayrama Merhaba

14 Ağustos 2017

Her mevsim çok sevilen dış giyim modellerinden biri de feracedir. Mevsime uyum sağlayan kumaşı ve her dönemin modasına uygun modelleri ile çok seviliyor.

Bayramın yaklaştığı şu günlerde dış kıyafet olmaya aday ve hem de elbise niyetine giyebileceğiniz yeni modeller öne çıkıyor. Ferace bayanların en sevdiği giyim modellerinden biri. Elbise olarak her alanda rahatlıkla kullanılabilen ferace şık görünümü ile de ilgi çekiyor. Bayram ziyaretlerinizde size ferah, sade ve şık bir görünüm sağlayacak birçok farklı tarzda ferace modeli mevcut. Bu yaz aylarında kot feraceler de göz dolduruyor.

Modanın Trendi Ferace Moda Selvimde

Moda gündemine oturan ve bayanların en rağbet ettiği modelleri Moda Selvim vitrininde görüyoruz. Bayramda elbise ve dış giyim tercihlerinize eklenmeyi bekleyen sayısız model modaselvim.com’da sizin için hazır. Bayramlık planı yaparken tavsiyelerimizi de dikkate almanızı öneririz. Moda günlük hayatımızı, özel gün ve bayramlarda giyim tercihimizi etkiler. Özellikle tesettürlü hanımların giyim modasına hitap eden ferace de bu etkinin bir mahsulüdür. Ferace başlarda dış kıyafet olarak kendini gösteriyordu. Şimdiler de elbise modellerine hatta kot spor giyime kadar örnekleri artan bir giyim modeli oldu.

Bayramlık Ferace Modelleri

Bayramda size şıklık önerisi olarak ferace modellerinden detaylı olarak bahsedeceğiz.

Dantel detay fermuarlı ferace: Zarif ve sade görünümü ile dikkatleri çekiyor. Omuz dahil, kol dirseğine kadar uzanan dantel detayı ile bayram zarafetinize layık bir model. Önü fermuarlı olan bu model, tek başına elbise olarak kullanılmaya da müsait.

Taş işli ferace: Rengarenk çeşitleri ile ön plana çıkan ferace modellerinden biri. Kol manşetinde ve bel kısmında yer alan özel taş işlemeleri ile akıl çelen bir model. Bayramda gösterişli bir giyim tarzı isteyen bayanlar kesinlikle bu feraceye fırsat vermeli.

Taş işli ferace modeli için tıklayınız

Düğmeli kot elbise ferace: Kot bu yılın en revaçta modası.  Kot her yıl bir moda ikonu olarak tahtını koruyor fakat bu yıl farklı tarzlarda da kendini gösterdi. Ferace modellerinde de kot örneklerin ön plana çıktığını görüyoruz. Önden düğmeli detay ile bu ferace elbise, sportmen duruşa zarafeti de katıyor. Özel günlerde şıklık yarışında rahatlığından taviz vermeyen hanımlar bu modeli çok sevecek.

Bayram şıklığınızı yeni modelleri ile taçlandıran Moda Selvim online alışverişlerinizde de sizin yanınızda. Kapıda ödeme kolaylığı ile siz hanımları hiç yormuyor. Yurt dışı ve yurt içi alışverişlerinizi kolay yapmanızı sağlıyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.