sadsad x
asdasd
Taş İşli Ferace Modeli ile Şıklığınızı Elden Bırakmayın

Taş İşli Ferace Modeli ile Şıklığınızı Elden Bırakmayın

20 Temmuz 2017

Tesettür giyimin en çok tercih edilen ürünleri arasında yerini alan ferace modelleri, yaz aylarına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Dikkat çeken detayları ve bol kesim modelleriyle feraceler artık yaz aylarında da tercih ediliyor.

Farklı çizgi arayan bayanlarımız için sın yıllarda ferace modellerinde büyük değişiklikler görüyoruz.  Tasarımcılar ferace modellerinde, tek renk ve model dışına çıkarak, her renk ve modelde de tercih edebileceğiniz ürünler üretilmektedir.  Tesettürlü hanımlarımız yeni sezon ferace modelleriyle özel gün ve davetlerde de rahatlıkla tercih edebiliyorlar.

Klasik tesettür giyim modellerinin dışına çıkarak fark yaratmak isteyen hanımlarımız yeni sezon ferace modellerine Moda Selvim online satış sitemizden ulaşabilirsiniz.

En Yeni Ferace Modelleri

Her sezon ilgi ile takip ettiğiniz tesettür giyim ürünlerini bir arada gösteren Moda Selvim, ferace modellerinde özel tasarımlar ile karşınıza çıkıyor. Ferace modellerinde, yeni koleksiyon ürünlerine baktığınız zaman, genç ve modern kalıplar dikkatinizi çeken ilk detaylar oluyor.  Yeni sezon feraceler de işlemeli modeller bu yılın en özel modeller arasında yerini aldı. Tüm bu özel tasarım ferace elbise modelleri ile giy-çık rahatlığını yakalamaya ne dersiniz? Online satış sitemiz Moda Selvim’de yeni sezon ürünlere sahip olma şansınız sizde yakalayın.

En Şık Ferace Modelleri

Bu sezon en çok tercih edilen rengi olan mürdüm, ferace modellerinde de yerini aldı. Koyu renk seven hanımlarımız özel kumaşlar sayesinde yaz aylarında da bu sevdalarından vazgeçmelerine gerek kalmayacak.  

Taş işli ferace modelimizi, günlük tesettür elbise olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mürdüm rengi, haki, lacivert ve diğer renk çeşitlerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Yaz aylarında kumaşı sayesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özel gün ve geceleriniz dışarıya çıkarken tercih ederseniz, çok şık ve zarif görünmenize yardımcı olacaktır.

Taş işli ferace modelini satın almak için tıklayınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.