sadsad x
asdasd
Kot Ferace Modelleri ile Tarzınızı Konuşturun

Kot Ferace Modelleri ile Tarzınızı Konuşturun

16 Ağustos 2017

Tesettür giyim deyince akla gelen ilk model olan feraceler, bu yıl kot şıklığı ile hanımların gözlerini kamaştırıyor. İşte bu sezon öne çıkan kot ferace modeli.

Hem klasik hem de spor kesim kot ferace modeli bu bayrama damgasını vurmaya geliyor. Bayramın yaklaşmasıyla hanımları saran tatlı telaşa bu şık kot ferace modeli ile şıklık katın. Önden düğmeli duruşuyla konforlu şıklık sunacak olan işlemeli kot ferace, bayram günlerine yerinde bir zariflik sunuyor.

Tesettür giyimde farklılık ve özel tasarımları ile hanımların gözdesi olan Moda Selvim, ferace modellerinde de aynı öz veriyi gösteriyor. Trendi yakından takip edenler bilirler bu yılın öne çıkan ferace modellerinde kot şıklığı büyük dikkat çekti. Şimdi ise kolu işli feraceler ile farklı bir kombinasyon ortaya çıktı.

2017 Kot Ferace Modelleri

Günlük hayatta çok fazla tercih edilen ferace artık özel günlerde de hanımların bir numaralı tercihi halin geliyor. Hanım hanımcık bayanlarımızın duruşlarına ferahlık katan ferace, yaz davetlerinde tarzınızı konuşturun.  

Özgün bir stil ile karşınıza çıkan kolu işli kot ferace, kendine güvenen hanımlarımızın elinde bambaşka bir havaya bürünüyor. Tercih edilen şal veya eşarp modeli ile bunu kolaylıkla sağlayabiliyorlar. Özellikle bağlama stili ile alışılmışın dışında bir görüntü getiriyor. Genç hanımlarımızın son yıllarda dolama şeklinde ki bağlama stilini kot feraceden rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hazır bone şallar ile bile rahatlıkla kombinleyebileceğiniz kot ferace zarif ve şık olmayı beraberinde getiriyor. 

Kolu İşli Kot Elbise Ferace satın almak için tıklayınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.