sadsad x
asdasd
En Uygun Feraceler Modaselvim'de

En Uygun Feraceler Modaselvim'de

30 Nisan 2018

Tesettürlü bayanların, merak ile araştırdığı bir konu olan dış giyim fiyatları ve indirimleri için genel bir gözlem yapılması gerekiyor. Herkesin öncelikli olarak yaptığı mağaza alışverişlerinde faturalar oldukça kabarık oluyor. Özellik ile tesettür giyimde ürünler çok daha yüksek fiyatlara satılıyor. Genel olarak normal giyim tarzlarından pahalı olmasının nedeni, daha fazla maliyetinin olmadır.

 

            Genel olarak biraz daha pahalı olması gayet normaldir. Çünkü kullanılan, kumaş, dantel, iplik ve işçilik normal kıyafetlere göre iki katıdır. Bu neden ile de biraz daha yüksel fiyatlı olması şaşırtmamalıdır. Fakat genel olarak mağaza satışlarında olması gerektiğinden daha yüksek fiyatlı olmasının sebebi ise iş yeri giderlerinin de etiketler üzerine paylaştırılmasıdır. Bu neden ile mağaza alışverişleri uygun değildir. Sanal alışverişlerin tercihi çok daha doğru olacaktır. Moda Selvim de olduğu gibi ferace fiyatları ve diğer ürünlerin fiyatları oldukça uygundur. Kumaş kaliteleri birinci sınıftır ve oldukça geniş bir ürün yelpazesi vardır. Tesettürlü bayanların ihtiyacı olabilecek her ürünün satışı yapılmaktadır.

 

 Sanal Alışverişlerin Avantajları Nelerdir?

 

            Genel olarak erkek bayan fark etmeden alışverişin sevildiği bir toplumduk. Fakat hayat şartlarının zorlaşması ile bu hobiler için vakit kalmaz oldu. Bu neden ile sanal yapılan alışverişler daha mantıklı olmakta. Hemen hemen her insan online satış yapan firmalardan alışveriş yapmakta. Fakat tesettürlü bayanlar için bu durum her yönden avantaj sağlamakta. Çünkü mağazalarda tesettürlü bayanların kıyafet denemeleri oldukça zor olabiliyor. Bunun nedeni ise kullanılan eşarplar.

 

            Eşarplar yüzünden giyinir iken zorluk çeken bayanlar alışveriş yapmaktan kaçınıyor. Askıda duran bir elbise ya da kıyafetin alınması da yanlış olmakta. Çünkü her kadın en azından manken üzerinde görerek, tercih yapmak istiyor. Fakat, mağazalarda her modeli manken üzerinde görmek mümkün değil. Online satışı olan firmalar, görsel grafikleri için her modeli canlı manken üzerinde görüntülüyor. Bu sayede alışveriş yapmak kadınlar için daha kolay oluyor. Özellik ile ferace fiyatları gibi soru işaretlerini de yer kalmıyor. Oldukça uygun ürünler her bedene ve her tarza göre satışa sunuluyor.

 

 Tesettür Giyimde Dış Giyim Ürünleri Nasıl Tercih Edilmelidir?

            Ferace fiyatları ve pardesü fiyatlarının yüksek olmasından dolayı, kadınlar uygun fiyatlı modelleri tercih etmekte. Fakat Moda Selvim birçok modeli uygun fiyata müşterileri ile buluşturduğu için bu duruma gerek kalmıyor. Beden ve kilo yapınıza uygun olan bütün modelleri kolay ile satın alma imkanı sunuyor. Giyim zevki herkesin kendi tarzları ile alakalı olduğundan, kilo ve boy orantısı kurallarına dikkat ederek her ürünü kullanabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.