sadsad x
asdasd
Tesettür Ferace Modellerinin Trend Özellikleri Nelerdir?

Tesettür Ferace Modellerinin Trend Özellikleri Nelerdir?

19 Nisan 2018

Bu sezonun öne çıkan tesettür giyim trendleri arasında yer alan ürün modelleri, kullanım açısından rahatlığı sağlarken şık bir görünüm elde etmeye yardımcı olmaktadır. Tesettür ferace modellerinde hem şık hem de klasik modeller ön plana çıkmaktadır. Kapalı bayanların trend ve dinamik görünümünü yansıtan modeller arasında kareli baskılar uygulanarak tasarlanan spor modeller yer almaktadır. Beden bölgesinde kareli baskılar ve düğme detayları kullanılan, uzun etek kesimine sahip modeller sezonun trend spor modelleridir. Etek kısmında uzun kesim ve siyah renk kullanılırken, kareli baskılarda ise kahverengi, mor, yeşil, beyaz ve siyah renklerinin birlikte kullanılması sağlanmaktadır.

 

 Trend Tesettür Modellerinde Renk Ve Kumaş Kullanımı Nelerdir?

 

            Sezonun şık görünüme ait diğer ürünlerinde ise deri detayları farklı renk ve kumaş seçenekleri ile kullanılmaktadır. Deri detaylar ile tasarlanan modeller bayanlar tarafından hem günlük kullanımda hemde özel günler için kullanımda uygun tarzın yaratılmasını sağlamaktadır. Bordo ve lacivert renkler ise ferace modellerinde trend renkler olarak tercih edilmelidir. Bordo kumaş kullanılarak, uzun etek kesimi ile oluşturulan ürün modelleri boydan fermuar detayları ve bel kısmında kullanılan şerit şeklinde deri kumaş uygulaması ile bayanlara sunulmaktadır. Şık ve kapalı bayanların en çok tercih edeceği modellerin farklı renk ve kumaş seçenekleri oluşturulan modelleri Moda Selvim ürünleri sayesinde dinamik ve trende uygun bir tarz yakalamayı başarmıştır.

 

 Günlük Kullanıma Uygun Tesettür Modelleri Nelerdir?

 

            Elbise yapısı ile oluşturulan ve dökümlü kumaşlar ile meydana getirilen ferace modelleri ise klasik ve zarif bir tarz yaratılmasına yardımcı olmaktadır. Uzun elbise modellerinde büzgü detayları kullanılarak hareketli bir görünüm elde edilmiştir. Büzgü detayları omuzlarda ve etek bölgesinde yer alan cep bölümlerinde kullanılmaktadır. Siyah, petrol, bizon ve lacivert renkler kullanılarak tasarlanan elbiseler, zarif bir görünüm elde edilmesi amacı ile düz kesimde meydana getirilmektedir.

 

            Özellikle kumaş yapısının dökümlü etek modeli ile ağladığı uyum, gece davetlerinde de kullanıma uygun bir tarzın yaratılmasını sağlamaktadır. Günlük kullanıma uygun olan modeller arasında bağcıklı ve nakış detaylı ürünler en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Modellerin üst bedeninde oturan bir kesim kullanılırken etek kısmında geniş volanlar bulunmaktadır. Modele ek olarak omuz ve kol detaylarında işleme bulunmaktadır. Yaka kısmı ise günlük kullanıma uygun olan bir hava kazanması amacı ile bağcık detayı ile tasarlanmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.