sadsad x
asdasd
Tesettürün En Şık Ve En Rahat Hali

Tesettürün En Şık Ve En Rahat Hali

23 Ekim 2019

Tesettürün en Şık ve en rahat hali ferace olmaktadır. Ferace tasarımı ile tesettür modasında adeta bir patlama yaşanmıştır. Tesettürü tam anlamıyla sağlayan ferace hem çok rahat hem de çok şık olmaktadır. Bundan dolayı tesettürlü hanımların oldukça ilgisini çekmektedir. Feracelerde renk ve desen oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Fermuarlı, ipek desenli, dubai kumaşlı ve daha birçok ürün bulunmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta seçim yapılırken, renk, kumaş ve uygun tarz olmalıdır. Ferace tesettür moda dünyasının en favori ürünüdür. Her gün farklı bir model tasarlanmaktadır. Modacıların sihirli ellerinden tesettürün ve şıklığın buluştuğu görülmektedir.

 

 Trend Ferace Modelleri

 

 Ferace modellerinin birçok renk ve desene sahip ürün yelpazesi bulunmaktadır. Bunların arasında en çok tercih edilen ferace ürünü fermuarlı olan ferace ürünüdür. Bu model çok rahat olmakla birlikte oldukça şık olan bir üründür. Genelde koyu renk tonlarında tercih edilen bir ürün olmaktadır. Yaz sıcaklarında hem ferah olmayı hem de tesettürü tam manasıyla karşılayan bir üründür.

 

 Daha özel gün ve gecelerde tercih edilecek modellerde bulunmaktadır. Otantik desenli modeller ve hoş renkler hem iş yerinde hem de düğün, kına gecesi, mezuniyet balosu gibi gecelerde tercih edilebilecek ferace ürünleridir. Yine bu türde şahmeran model denilen ferace modeli bir elbise havası katmaktadır. Hem ferace rahatlığı hem de elbise şıklığı katan modeldir.

 

 Ferace ve Aksesuar

 

 Ferace tek parça bir ürün olduğu için aksesuarlar ile zenginleştirebilecek bir modeldir. Klasik bir model seçimi yapılmış ise uygun klasik bir çanta ve şık bir kolye ile etkileyici bir görünüm elde edilebilir. Eşarp ve ayakkabı seçimi de yine aynı şekilde uygun olmalıdır. Ayakkabı klasik bir model için babet uygun olacaktır. Sportif bir tarz için dikkat edilmesi gereken nokta yine aynı şekilde uyumlu çanta, kolye ve ayakkabı seçimidir. Sportif tarzda bir feraceye hasır çanta, spor ayakkabı ve gümüş bir kolye tatlı duracaktır. Tesettür giyimde ürün her ne kadar güzel olsa da uyumlu tercihler yapılmadığı takdirde güzellik ortaya çıkmayacaktır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.