sadsad x
asdasd
Ferace Modelleri Ve Kombinleri

Ferace Modelleri Ve Kombinleri

11 Mayıs 2019

Tesettürlü giyim modasının takipçileri, gün geçtikçe daha çok tercih edilmesi dolayısıyla artmakta ve bu sayede moda tasarımcılarının ilgisini çekerek çok şık ve kullanışlı model sayısı gün geçtikçe artmaktadır.

 

 Ferace Rahatlığı

 

            Tesettür tarzındaki kıyafet modelleri içerisinde tercih edilen ve çok önemli bir yere sahip olan Ferace, vazgeçilmez bir parçadır. Tesettür giyen modeller bazen uygun kıyafet konusunda zorlanarak tereddütte düşebilmektedirler. Fakat Ferace modeller bu konuda bayanlara önemi bir seçenek rahatlığı sunmakta ve özgürlük sağlamaktadır.

 

            Uzun tasarlanmış yapısı vücut hatlarının ortaya çıkmasına engel olmakta ve herhangi bir yerin açılmasına engel olmaktadır. Ferace yapısı itibarı ile kısıtlı bir parça gibi görünse de, pek çok bayan internet mağazaları üzerinde çok farklı ve kendi tarzına uygun modelleri bulabilmektedirler.

 

            Yaz aylarında havaların ısınmasıyla birlikte tercih edilen ince pardösüler, bazı ortamlar için taşıması ağır gelebildiği için, hem soğuktan korunmak hem de daha rahat bir dış giyim modeli arayan tesettürlü bayanlar ferace modellerini sıklıkla tercih etmektedir.

 

 Ferace Modellerinde Yaz Trendi

 

            Ferace modelleri genelde siyah renkte tercih edilse de, koyu renkli diğer modeller alternatif olarak tercih edilebilmektedir. Ferace modellerinde, kıyafetin boyu ayaklara kadar uzanmakta, yakası olmamakta, genelde bel kısımlarına doğru kıyafet biraz daralmakta ve etek bölümü bol olmaktadır. Elbisenin uzun olması, kumaşının daha kışlık modellere nazaran daha ince olması, tesettür giyime uygun tasarlanması, bayanlara rahatlık ve hareket imkanı sağlamakta ve bu sebeplerden dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle günlük yaşantıda en çok tercih edilen tesettür modellerinin başında yer almaktadır.

 

 Ferace Kombinleri

 

            Ferace modellerinde tercih edilen düz renklerin yanı sıra kollarda ve göğüs bölümlerinde kullanılan işlemeler ve desenler oldukça şık ve zarif bir görünüm oluşturmaktadır. Ayrıca feraceler, farklı renk ve desenlerdeki eşarplarla veya şallarla çok şık kombinler oluşturmaktadırlar. Bunun yanı sıra daha genç kesime hitap eden kapüşonlu ve fermuarlı feraceler ayrı bir tarz yaratmaktadır. Feracelerin altına günlük modeller için babet, spor ayakkabısı, günlük bot gibi rahat ayakkabılar tercih edilebildiği gibi, daha şık kombinler için topuklu ayakkabı ve çizmeler kombinlenebilmektedirler.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.