sadsad x
asdasd
Ferace Modellerinde Renk Kombini

Ferace Modellerinde Renk Kombini

19 Haziran 2019

 Başlı başına bir elbise olarak tercih edilmesinin yanı sıra, tek başına her mevsim ferace modelleri dış giyim olarak da kullanılabilmektedir. Her isteğe uyan tasarımlar ortaya çıkaran bu giyim parçası, özellikle değişik giysilerle oldukça güzel kombinler yaratma imkanı vermektedir. Pantolon ya da etek seçeneğinin üzerine bluz, gömlek, tunik ya da daha birçok değişik seçenek ile kombin gerçekleştirmek mümkün. Sonuçta hem elbise gibi görünmesi hem de dış giyim şeklinde değerlendirilmesi, oldukça geniş bir alternatif vaat ediyor. Ancak bunu en iyi şekilde görsel açıdan resmedebilmek için mutlaka renkler birbiriyle bütünleşmelidir.

 

 Kombin Yaparken Feraceler İçin Renk Seçimi

 

 Ferace modelleri ile kombin oluştururken dikkat edilmesi gereken en önemli husus, renklerin birbirine çatışmamasıdır. Bu durum hem değerlendirilen farklı giyim parçalarını hem de feraceyi görsel açıdan yok eder. Bu yüzden değişik ve aykırı renkler öne çıkarılarak güzel bir kombin yaratmak gerekir. Örneğin eğer ferace modeli koyu renkli ise iç kısma giyilecek giyim çeşitleri mutlaka açık renk olmalıdır.

 

 Genel olarak pantolonda başta beyaz olmak üzere farklı açık renkler tercih edilebilir. Tabii isteğe göre değişik koyu renklerdeki pantolonlarda açık renk ferace çeşitleri ile bir araya getirilebilir. Aynı durum üst tarafta değerlendirilebilecek bluz, gömlek, tunik ve yelek gibi birçok değişik seçenek açısından da geçerlidir.

 

 Ferace Modellerini Tek Başına Kullanmak İçin Renkler

 

 Farklı mevsimlerde keyifle kullanılabilen ve tek başına güzel bir elbise olarak da tercih edilen ferace çeşitleri, her sene oldukça geniş bir ürün yelpazesi altında sunulur. Bu yıl özellikle yaz ayları için değerlendirilmek adına çok fazla renk kreasyon ile ön plana çıkıyor. Mavinin farklı tonları, haki, zümrüt, siyah, lacivert, taba, gül kurusu ve mürdüm gibi daha birçok değişiklik üzerinden farklı zamanlarda değerlendirilebilecek feraceler kullanılabilir. Önemli olan modaya hitap eden trend tasarımlarla doğru renkler altında feraceleri değerlendirmektir.

 

 Her Zevke Hitap Eden Renkler Altında Ferace Çeşitleri

 

 Farklı zevklere uygun şekilde tercih edilebilecek birçok değişik ferace modelleri günümüzde bulunmaktadır. Harika kesim tarzına sahip olan yeni sezon modeller, aynı zamanda kişisel renklere bağlı olarak değişik renkler üzerinden de tercih şansı vermektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.