En Zarif Abiye Modelleri

En Zarif Abiye Modelleri

11 Mayıs 2018

Abiye modelleri tesettür dünyasının vazgeçilmez bir parçası olmuş durumdadır. Özellikle özel gün ve geceler de sıklıkla tercih edilen tesettür abiyeler, tesettürlü hanımlara, çok zarif bir duruş katmaktadır. Birçok renk ve desen seçeneği ile her kesimden kadına rahatlıkla hitap etmektedir. Kendi stilini ortaya koymak isteyen tesettürlü hanımların, özel günlerin vazgeçilmez tercihi olan tesettür abiye modelleri, tesettür mağazaların vitrinlerinde boy göstermektedir.

 En zarif tesettür abiye modelleri için ABİYE kategorimizi inceleyebilirsiniz. Abiye İncele

 

Güpür Ve Dantel Zarifliği

 

            Bu sezonun en zarif tesettür abiye modelleri, dantel işlemeli ve güpür detaylı abiyelerdir. Omuz kısmından bel kısmına kadar uzanan dantel işlemelerin ile adeta abiyeyi ortaya çıkaran bu işlemeler, kadınların çok ilgisini çekmektedir. Lazer kesim ile süslenen bu tesettür abiye modelleri, canlı ve hareketli renklerle, giyen kadınlar üzerinde genç bir hava oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra daha uygun kadınlar için yetişkin modelleri de bulunmaktadır. Daha düz ve koyu renklerde, eşarp ve ince topuklu bir ayakkabı ile tercih edildiğinde sade bir şıklık ortaya çıkmaktadır.

 

 ​​​​Taş İşlemeler

 

            Tesettür giyimin zirvesini temsil eden abiye modelleri, bu sezon en çok sevilen detaylar arasında yer alan taş işlemeli abiyeler, en çok sevilen model olma özelliği taşımaktadır. Bel ve kol bölgesinde yer alan taş işlemeler, tesettürlü hanımların gözlerini kamaştırmaktadır. Düğün, kına gecesi, mezuniyet balosu, nişan gibi günlerde kadınların, adeta şıklık yarışına girdiği görülmektedir. Bu özel günlerde kalıcı olmak isteyen tesettürlü hanımların, tesettür abiye seçimlerini de lazer kesim işlemeli olmasına dikkat etmesi gerekmektedir.

 

 Doğru Aksesuar

 

            Bunun yanı sıra özel günlerde dikkat edilmesi gereken bir başka husus ise tesettür abiye ile aksesuarlarının uyumlu bir şekilde seçilmesidir. Genellikle genç hanımlar, canlı renkte tesettür abiye ve hareketli bir eşarp ve gösterişli bir topuklu ayakkabı tercih etmektedir. Genç hanımlara daha uyumlu duran bu enerjik görüntü, onları daha mutlu etmektedir. Bunun yanı sıra düz renklere sahip bir abiye daha sade bir eşarp ve ince topuklu bir ayakkabı ile uyum sağladın tesettür abiye kombinasyonu, yetişkin kadınlara daha fazla hitap etmektedir. Ama yetişkin kadınlar tarafından da bel kısmına gösterişli bir kemer, abartılı bir topuklu ayakkabı tercih edenlerde bulunmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.