sadsad x
asdasd
blogtr.jpg (267 KB)

Tesettür Giyimde En Çok Tercih Edilen Pardesü

22 Kasım 2022

Tesettür giyim ürünleri farklı model, renk ve kalıp seçenekleriyle gün geçtikçe çeşitlendirilmektedir. Günümüzde her tarza, yaşa ve bütçeye uygun tesettür giyim ürünleri bulmak oldukça kolaydır.

Sonbaharın Kurtarıcı Giyimi Pardesü

10 Ekim 2022

Pardesü önceleri daha çok tesettürlü kadınlar tarafından tercih edilen bir dış giyim ürünüyken artık birçok kişi tarafından en sık tercih edilen seçeneklerden biri haline gelmiştir.

Hiç Zaman Modası Geçmeyen Pardesüler

24 Ağustos 2022

Tesettür, Müslüman kadınların İslam dinine uygun olarak giyinmesine denir. Çok çeşitli tesettür kıyafetleri vardır. 

Pardesü Tercihinizle Şık Ve Rahat Olun

08 Ağustos 2022

Birbirinden farklı desen, renk ve kumaş türü seçenekleriyle geniş ürün yelpazesiyle sizlere sunulan pardesüler, kış aylarında giyiminizi daha zarif kılmak ve sizi daha şık kılmak için önemli bir giyim tarzıdır. Kışlık dolabınıza renk katacak tesettür modellerinde yepyeni ve özgün tasarımlara rastlamak mümkündür. 

Birbirinden Şık Tesettür Pardesü Modelleri

02 Haziran 2022

Birbirinden şık ve uygun fiyatlı olan pardesü modelleri özellikle tesettür giyimin vazgeçilmez modelleri arasında yer alıyor. Tesettür pardesü modelleri birbirinden farklı beden, renk, model ve tasarımlara sahiptir.

Pardesü Modellerinde İşleme ve Süsleme

18 Nisan 2022

Günümüzde; tesettür giyim söz konusu olduğunda pardesü modelleri çok fazlasıyla on plana çıkmaktadır. Çoğu tesettürlü kadın, pardesü kullanmayı seviyor ve farklı modellerini tercih ediyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.