sadsad x
asdasd
modaselvim-blog-min.jpg (37 KB)

Tesettür Elbise Tercih Edilirken Hangi Siteden Yararlanılmalıdır?

05 Nisan 2021

Günümüzde tesettür elbiseler son derece ürün çeşitliliğine sahiptir. Birçok desende, birçok modelde, renkte ve herkesin tercihine uygun tesettür elbise üretilmektedir.

Tesettür Giyimde Şıklığın Adresi Günlük Elbiseler

01 Nisan 2021

Tesettür giyimde çok sevilen parçalardan biri olan elbiseler her yaştan tesettürlü kadının dolabında yer almaya başladı. Değişen modaya ayak uydurularak çıkarılan bu yeni elbiselerle beraber kadınlar artık kendilerini daha şık, daha özgüvenli ve daha modern hissedeceklerdir.

Tesettür Günlük Elbise Trendleri

29 Mart 2021

Günlük yaşantımızda rahat ve bir o kadar da şık gözükmek isteriz. Bu sebepten dolayı tesettür kıyafetlerinde en çok tesettür günlük elbise tercih edilmektedir. 

İlkbahar Havasını Yansıtan Tesettür Elbiseler

26 Mart 2021

İlkbahar esintilerinin yer aldığı tesettür elbise modasında bu sene uçuş uçuş etekler moda haline gelmektedir. Sezonun sevilen tesettür giyim kategorisi içerisinde yer alan elbiseler, en sevilen modelleri ile site içerisinde hanımlara sunulmaktadır. 

Tesettür Elbisede Ne tür Modeller Vardır?

19 Mart 2021

Tesettür elbiseler eskiden sadece abiye olarak kullanılırdı. Süslemeleri oldukça şık, renkleri parlak, dökümlü elbiseler özel günlerde tercih edilirken artık günlük hayatta da tesettür elbiseler tercih edilmeye başlandı.

Tesettür Elbisede En Yeni Modeller

17 Mart 2021

Tesettür giyimi tercih eden kadınların, hem rahatlığı hem de şıklığı açısından elbiseler ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Bu sezon elbise modelleri günlük olduğu kadar özel davetler için de giyilebilecek koleksiyonlar göze çarpmaktadır.

Kadife Kumaş Modasına Uygun Tesettür Elbiseler

16 Mart 2021

Tesettür modası oldukça geniş alanlardan biridir. Her sezon farklı moda akımları ile ürün satışı yapan sitemiz trend parça konusunda uzman olan sitelerden biridir. 

Tesettür Giyimde Elbiseler

10 Şubat 2021

Son zamanlarda tesettür giyime olan ilginin artmasıyla birlikte tesettür giyimde de yeni yeni parçalar oluşturulmaya başlanmıştır. Önceleri tesettür giyimde sadece pantolon- tunik ve ya etek- tunik kullanılsa da tesettür giyime olan ilgi artınca tesettür elbiseler, gömlekler, feraceler ve buna benzer birçok ürün ortaya çıkarılmıştır.

Çeşitli Tesettür Elbise Modelleri

05 Şubat 2021

Elbisede kullanılan renk bordo. Kapalı ve açık tonların birleşimi olarak görülebilir bu renk. Modelde katlı kesim yapıldığı gözüküyor.

En Güzel Tesettür Elbise Modelleri

26 Ocak 2021


Tasarımda kapalı yeşil ton tercih edilmiş. Oldukça ciddi bir renk olarak karşımıza çıkıyor.

Desenleri İle Göz Kamaştıran Tesettür Günlük Elbise Modelleri

22 Ocak 2021

Tesettür günlük elbise modelleri hanımların tarzına ve zevklerine göre özel olarak hazırlanmaktadır. Yapılan tasarımların son sezon ile uyumlu olması da pek çok ürün çeşidine yer verilmesini sağlamaktadır. 

Tesettürlü Hanımların Tercih Edebileceği Elbiseler

14 Ocak 2021

Tesettürlü olmak başı örtülü olan hanımların gerek dini gerek yöresel geleneksel sebeplerden ötürü giyimlerine dikkat ettikleri bir durumdur. Tesettürlü Hanımlar kıyafetlerinde genellikle geniş, bol parçalar tercih etmektedirler.

1 2 3 .... 23 24 25
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.