sadsad x
asdasd
blogtr.jpg (267 KB)

Tesettür Giyimde Uygun Fiyatlı Kalite

23 Eylül 2022

Tesettürlü bayanların en sık rastladıkları problem kaliteli ürünleri inanılmaz fiyatlarla satın almaktır. Oysa değişen moda ekonomisi içinde hem uygun fiyatlı ürünler hem de birbirinden farklı beğeniye hitap eden ürünler elde etmek mümkün.

Moda Selvim'de Tesettür Elbise Seçimi Nasıl Yapılır?

21 Eylül 2022

Tesettür elbiseler, tesettür giyiminin ayrılmaz bir parçasıdır. Tesettür elbiseler hem günlük hayatta hem de özel günlerde tercih edilmektedir. Bunun yanında günlük hayatta daha fazla kullanılmaktadır.

Moda Selvim'de Her Bedene Göre Tesettür Elbise Modelleri

14 Eylül 2022

Elbise ve abiye modelleri tesettür giyimde de kullanılmaktadır. Tek parça olması ve kolay kombin yapılabilir olması tercih edilme sebeplerindendir.

Tesettür Giyimde Günlük Elbise Modelleri

12 Eylül 2022

Tesettür dendiğinde asıl amaç olarak gizlenmek, vücut hatlarını belli etmeyecek şekilde örtünmek anlamına geliyor. İslam dininin gereklerini tam olarak yerine getirmek isteyen her kadın tesettür giyimi tercih ediyor.

Modaselvim Günlük Tesettür Elbise Tarzları

03 Ağustos 2022

Tesettür, kadınların İslam'ın şartlarına uygun bir şekilde giyinmesi demektir. Ayrıca tesettürün kelime anlamı örtünmedir.

Her Yılın Modası Elbiseler

29 Temmuz 2022

Hayat tarzı olarak tesettürlü giyinmeyi tercih eden kadınların birçok seçeneği vardır. Bunlar arasında etekler, elbiseler, takım halindeki kıyafetler sayılabilir.

Yazlık Tesettür Elbise Seçiminde Detaylar

19 Temmuz 2022

Kapalı kadınların sıklıkla kullandığı ve tercih ettiği tesettür giyim yaz kış her ayda giyilmektedir. Günümüzde yazlık tesettür elbise birçok rengi bulunan kapalı kadınlar için çok fazla rahatlık sağlayan modellerden oluşmaktadır. 

Yazlık Elbise Nasıl Olmalıdır?

06 Temmuz 2022

Yaz sıcaklarının iyice bunaltmasıyla yazlık tesettür elbise arayışlarına başlayan hanımlar için; doğru kumaş, model ve stil konusunda yardımcı olacak küçük tüyolar.

 

Tesettür Giyim Günlük Elbise

17 Haziran 2022

Tesettürün asıl amacı örtünmek ve gizlenmek demektir. Tesettürler gelenek ya da göreneklerine bağlı olan kızların ya da kadınlarının biraz daha muhafazakar bir şekilde yaşam sürmelerini benimseyen bir örtüdür.

Günlük Tesettür Elbise İle Şıklık

08 Haziran 2022

Günlük hayatta birey rahat ve kendini yansıtan bir tarzda giyinmelidir. Günlük rutinler düşünülmeden yapılmış bir kombinle, gün içinde rahat, huzurlu hissedilmez ve günlük işlerinize motive olamayıp mutsuz olursunuz.

Yazlık Tesettür Elbise Modelleri

25 Mayıs 2022

Tesettür elbise modelleri içerisinde renk ve modelin yanı sıra farklı kumaş türlerinde elbiseler de vardır. Bu nedenle modaselvim.com adresine girmek ve elbise kategorisinden elbise seçimi yapmak gerekir.

Tesettür Elbise Kombinleri

23 Mayıs 2022

Tesettür giyimde tek parça olması sebebi ile elbiseler kurtarıcı parçalardır. Özellikle bahar ve yaz aylarında giy çık olarak elbiseler sıklıkla tercih edilir.

1 2 3 .... 27 28 29
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.