Tesettür Abiye

Modaselvim Abiyeler İhtişam Dolu

29 Temmuz 2019

Tesettürlü bayanların özel gün ve gecelerde, söz, nişan, kına ve düğün davetlerinde giydiği en şık elbiseler tesettür abiye modelleridir. Günümüzde oldukça fazla tasarlanan bu kıyafetler, Osmanlı dönemini anımsatan, asil ve gösterişli elbiselerdir.

Tesettür Giyim Abiye Öne Çıkan Detayları

12 Temmuz 2019

Giyim kreasyonlarında öne çıkan tesettür abiyeler, her gün farklı ayrıntılarla birleştirilmektedir. Kimisinde taş, desen ayrıntıları olurken, kimisinde düz kumaşlar kullanılmaktadır.

Tesettür Abiyede Kaçınmanız Gerekenler

10 Temmuz 2019

Abiye giymeyi herkes sever. Çünkü günlük yaşamınızda kendinize göstermediğiniz önemi, bir organizasyon esnasında gösterme fırsatı sunar.

Özel Tasarım Abiye Modelleri

11 Haziran 2019

Abiye seçimi yaparken elbette tamamen özgün tasarım altında tercih gerçekleştirmek büyük öneme sahiptir. Gidilmek istenen bir mekan içerisinde başka kimsede olmayan, hiç benzemeyen farklı abiye çeşitleri tercih edilmelidir. 

Şık Tasarımlarıyla Abiye Modelleri

27 Mart 2019

 Özel davet ve organizasyonlar söz konusu olduğunda, giyim açısından vazgeçilmez tasarımlar tesettür giyim abiye modelleridir. 

Modaselvim'de Tesettür Abiye Giyim

20 Aralık 2018

Abiye kıyafetler genellikle düğün, nişan, sünnet ve mezuniyet balosu gibi özel günlerde ve özel toplantı ile davetlerde giyilen, günlük hayata oranla biraz daha abartılı olan özel yapım kıyafetlerdir.

Her Mekana Uyum Sağlayan Tesettür Abiye Modelleri

30 Ekim 2018

Güpürü incili olan tesettür abiye modelleri yeni yıla yaklaşılan şu günlerde hala büyük bir oranda incelenmeye, konuşulmaya ve satın alınmaya devam ediyor. 

Tesettür Abiyelerde Taş Ve İnci Detay Kullanımı

27 Eylül 2018

Özellikle parlak taşlar tesettür abiye modellerinde bu yıl oldukça fazla olarak görülmektedir. Siyah renge sahip olan uzun bir tesettür abiye modeli üzerindeki parlak beyaz taşlar kıyafetleri göz alıcı bir hale getirip çok şık görüntü sağlamaktadır.

Modaselvim Tesettür Giyim Modelleri

24 Eylül 2018

Yaz ayları aynı zamanda düğün ve nişan gibi organizasyonların da hız kesmeden devam ettiği bir mevsimin içerisinde bulunuyor. Bu noktada tesettür giyim alanında abiye modellerine verilen öncelik de artan bir ivme ile kendini gösteriyor.

Tesettür Abiyelerle Takıları Bir Araya Getirmek

07 Eylül 2018

Yeni sezon itibariyle piyasaya çıkmış birbirinden harika tasarımlar altındaki tesettür abiye modelleri, elbette tek başlarına giyilerek güzel bir davet ve organizasyona katılma durumu gerçekleşmez.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.