sadsad x
asdasd

Tesettür Abiye Nasıl Seçilir?

24 Eylül 2020

Tesettürlü kadınlar tarafından özel gün ve davetler başta olmak üzere, düğün kına gibi organizasyonlarda da kullanılan kıyafetler abiye kıyafetler olarak adlandırılır. Tesettür abiyelerin kullanım yeri, kullanacak olan kişi ve marka ya da modelist gibi birçok faktöre göre şekillenmiş modeli bulunmaktadır.

Tesettürlü Hanımlar Abiye Seçerken Nelere Dikkat Etmeliler?

03 Eylül 2020

Kadınlar için günümüzde birbirinden şık kıyafet çeşitleri bulunuyor. Her zevke ve beğeniye uygun kıyafetler doğru aksesuarlar ile kombin yapılabiliyor.

İlgi Gören Tesettür Abiye Modelleri

24 Ağustos 2020

Özel gün ve özel organizasyonlarda tesettürlü kadınları saran hem tatlı hem de bir o kadar stresli telaşların başında yarın ne giyeceklerine dair bir fikirlerinin bulunmaması geliyor. Her yılın yeni sezonunda değişik renklerin ve özel tasarımların trend olduğu tesettür sektöründe ise birbirinden şık ve birbirinden zarif modeller tesettürlü kadınların bir hayli ilgisini üzerine çekmektedir.

Birbirinden Şık Ve Zarif Tesettür Abiye Modelleri

27 Temmuz 2020

Günümüzde kadınlar giyimlerine oldukça özen gösteriyorlar. Kadınlar çoğunlukla kişisel zevk ve beğenileri doğrultusunda kıyafet tercihleri yapıyorlar. 

Dikkat Çeken Abiye Tasarımlar

17 Temmuz 2020

Özel günler, davetler; düğün ve nişan zamanları kadınları saran tatlı telaşların başında yarın ne giyeceklerine dair bir fikirlerinin bulunmaması geliyor. Her sezon farklı renklerin ve özel tasarımların moda olduğu tesettür sektöründe ise birbirinden şık modeller dikkatleri üzerine çekmektedir.

Tesettür Abiye Elbiseler

20 Haziran 2020

Her kadın özel günlerde şık görünmek ister. Özel günlerde daha çok abiye kıyafetler tercih edilmektedir. Önceleri tesettür abiye kıyafetler bulmak kadınlar için oldukça zor olmaktaydı. Fakat günümüzde bu tarz kıyafetlere ulaşmak oldukça kolaydır.

Yeni Sezona İddialı Giriş Yapan Abiye Modelleri

14 Nisan 2020

Şıklığın simgesi haline gelmiş olan tesettür abiye elbise modelleri, her sezon daha başarılı modelleri ile bizlerin karşısına çıkıyor. Zarif ve iddialı duruşu ile sizleri kendine hayran bırakan tesettür abiye elbise modelleri, her stile uygun çözümleri bir arada sunmaya devam ediyor.

Tesettür Abiye Modellerinde Çarpıcı Detaylar

20 Kasım 2019

2019-2020 yılı tesettür abiyeler kendini gösteren tarzda üretilmektedir. Her kadının tarzına uyacak olan modellere yer verilen bu sezonda çarpıcı detaylar göz kamaştırmaktadır.

Tesettür Abiyelerde En Yeni Seçenekler

08 Kasım 2019

Her yaşa ve beğeniye hitap eden tesettür abiye modelleri özellikle düğün ve nişan gibi organizasyonlarda tercih ediliyor. Yirmiden fazla renk seçeneğinin yanı sıra her biri özgün tasarımlar ve motiflerle süslenmiş olan bu ürünler telefon ve internet üzerinden sipariş edilebilir.

Tesettür Abiye Model Ve Renkleri

31 Ekim 2019

Günümüz modasında tüm elbise modellerinde olduğu gibi tesettür modellerinde de oldukça geniş bir yelpaze oluşmuştur. Kendi zevkine ve kendi tarzına uygun giyinmek isteyen tesettürlü kadınların her aradıklarını bulabilmesi için moda tasarımcıları büyük bir titizlik ve özenle çalışmaktadır.

Tesettür Abiyelerde Doğru Tercihler Yapmak

28 Ekim 2019

Tesettür abiye bir kadının nişan, kutlama, düğün ve mezuniyet gibi özel organizasyonlarda giymiş oldukları en şık ve en gösterişli kıyafetlerdir.

Tesettür Abiye İçin Çeşit

25 Ekim 2019

Geçmiş yıllarda özellikle de tesettür giyim ürünlerinde oldukça az bir ürün çeşidi bulunurdu ve az ürün seçenekleri olduğundan dolayı da fiyatları oldukça yüksek olmaktaydı. 

1 2 3 .... 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.