sadsad x
asdasd
modaselvim-blog-min.jpg (37 KB)

Tesettür Abiye Modelleri

25 Mart 2021

En güzel ve en özel günlerde herkes üzerinde güzel bir şekilde taşıyabildiği, rahat hissettiği, havalı ve bir o kadar da güzel bir kombin taşımak ister. Özel bir günde tesettür abiye giymek istiyorsanız öncelikle modeli kafanızda belirlemeniz gerekmektedir.

En Güzel Tesettür Giyim

19 Ocak 2021

Bildiğiniz gibi son zamanlarda pek çok marka ekstra olarak tesettür giyim alanında ürün üretmekte. Bunun sebebi ise tesettürlü olmayan kişilerin bile bu tarz geniş ve bol kıyafetleri rahat bulup talep etmesi.

Sezonun En Şık Ve Özel Tesettür Abiye Modelleri

10 Kasım 2020

Özel günler için olmazsa olmazlardan biri olan tesettür abiye modelleri, her sezon daha iddialı bir görüntü ile karşımıza çıkıyor. Estetiğin konforla bir araya getirildiği tesettür abiye elbise modelleri ile özel davetlerde şık görüntünüzle gözleri kamaştırabilirsiniz.

2020 Yılı Tesettür Abiye Modellerinde Neler Var?

18 Ekim 2020

Tesettür abiye modelleri özel gün ve özel geceler olmak üzere bütün bir sene boyunca oldukça fazla tercih edilmektedir. Ancak yaz ayları söz konusu ise düğün, sünnet ya da kına gibi geceler de tesettür abiyeler sayesinde muhafazakar kadınlar çok şık bir görünüm sergilemektedir. 

Tesettür Abiye Nasıl Seçilir?

24 Eylül 2020

Tesettürlü kadınlar tarafından özel gün ve davetler başta olmak üzere, düğün kına gibi organizasyonlarda da kullanılan kıyafetler abiye kıyafetler olarak adlandırılır. Tesettür abiyelerin kullanım yeri, kullanacak olan kişi ve marka ya da modelist gibi birçok faktöre göre şekillenmiş modeli bulunmaktadır.

Tesettürlü Hanımlar Abiye Seçerken Nelere Dikkat Etmeliler?

03 Eylül 2020

Kadınlar için günümüzde birbirinden şık kıyafet çeşitleri bulunuyor. Her zevke ve beğeniye uygun kıyafetler doğru aksesuarlar ile kombin yapılabiliyor.

İlgi Gören Tesettür Abiye Modelleri

24 Ağustos 2020

Özel gün ve özel organizasyonlarda tesettürlü kadınları saran hem tatlı hem de bir o kadar stresli telaşların başında yarın ne giyeceklerine dair bir fikirlerinin bulunmaması geliyor. Her yılın yeni sezonunda değişik renklerin ve özel tasarımların trend olduğu tesettür sektöründe ise birbirinden şık ve birbirinden zarif modeller tesettürlü kadınların bir hayli ilgisini üzerine çekmektedir.

Birbirinden Şık Ve Zarif Tesettür Abiye Modelleri

27 Temmuz 2020

Günümüzde kadınlar giyimlerine oldukça özen gösteriyorlar. Kadınlar çoğunlukla kişisel zevk ve beğenileri doğrultusunda kıyafet tercihleri yapıyorlar. 

Dikkat Çeken Abiye Tasarımlar

17 Temmuz 2020

Özel günler, davetler; düğün ve nişan zamanları kadınları saran tatlı telaşların başında yarın ne giyeceklerine dair bir fikirlerinin bulunmaması geliyor. Her sezon farklı renklerin ve özel tasarımların moda olduğu tesettür sektöründe ise birbirinden şık modeller dikkatleri üzerine çekmektedir.

Tesettür Abiye Elbiseler

20 Haziran 2020

Her kadın özel günlerde şık görünmek ister. Özel günlerde daha çok abiye kıyafetler tercih edilmektedir. Önceleri tesettür abiye kıyafetler bulmak kadınlar için oldukça zor olmaktaydı. Fakat günümüzde bu tarz kıyafetlere ulaşmak oldukça kolaydır.

Yeni Sezona İddialı Giriş Yapan Abiye Modelleri

14 Nisan 2020

Şıklığın simgesi haline gelmiş olan tesettür abiye elbise modelleri, her sezon daha başarılı modelleri ile bizlerin karşısına çıkıyor. Zarif ve iddialı duruşu ile sizleri kendine hayran bırakan tesettür abiye elbise modelleri, her stile uygun çözümleri bir arada sunmaya devam ediyor.

Tesettür Abiye Modellerinde Çarpıcı Detaylar

20 Kasım 2019

2019-2020 yılı tesettür abiyeler kendini gösteren tarzda üretilmektedir. Her kadının tarzına uyacak olan modellere yer verilen bu sezonda çarpıcı detaylar göz kamaştırmaktadır.

1 2 3 .... 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.