sadsad x
asdasd
blogtr.jpg (267 KB)

Yeni Sezon Abiye Modelleri

02 Eylül 2022

Yeni sezon tesettür abiye modellerinde farklı renkler ve tasarımlar bir arada sunuluyor. Başta pelerinli ve işleme detaylı abiyeler olmak üzere birçok ürün %40'a varan indirim fırsatlarıyla satın alınabilir.

Tarzım Farklı Diyen Tesettürlü Bayanların Seçimleri

16 Haziran 2022

Günümüzde tesettür giyim hızlı bir şekilde gelişmeye devam etmektedir. Abiye giyim, düğün, nişan ve özel günleriniz için her zevke uygun tesettür abiye modelleri sizler için burada.

Tesettür Abiye Seçiminin Önemi

16 Mayıs 2022

Her gün yenilenen ve geniş bir çeşitlilik sunan tesettür giyim, tesettür abiye modelleri ile de beğeninize sunuluyor. Kadınların özel günlerde, düğünlerde, davetlerde ve daha pek çok durumda güvenle giyebilecekleri tesettür abiye elbise, İslami çerçevede tasarlanmıştır. 

Tesettür Abiyeler Nerelerde Kullanılmaktadır?

09 Mayıs 2022

Tesettür giyim son zamanlarda kendini yenilemeye devam eden bir giyim özellikle özel günlerde bir alternatif olarak kullanılan tesettür abiye modelleri oldukça şık tasarımlardan meydana gelmektedir. Kapalı kadınların özel gecelerde ve davetlerde giydikleri abiyeler oldukça şık ve gösterişlidir.

Tesettür Abiye Modellerinde Yeni Sezon

27 Nisan 2022

Tesettür abiye ürünleri yaz ve ilkbahar aylarını yansıtan modeller ile satışa sunulmaktadır. Hazırlanan parçaların tamamı eşsiz görünümü ile oldukça fazla kişi tarafından beğeni kazanmaktadır.

Tesettür Davet Elbisesi Sadelik Ve Şııklık Kazandırıyor

20 Nisan 2022

Günümüzde tesettür giyim hızlı bir şekilde gelişmeye devam etmektedir. Abiye giyim, düğün, nişan ve özel günleriniz için her zevke uygun tesettür abiye modelleri sizler için burada. Siyah tesettür abiye ile asaletini gösterirken kırmızı tesettür abiye ile şık tarzını ortaya koyabilirsiniz.

Moda Selvim Çocuk Ve Sezon Sonu İndirimli Abiyeler

01 Nisan 2022

Moda Selvim çocuk kategorisi ile çocuklara da uygun fiyatlı kıyafetler sunarak anne ve babaları memnun etmeye çalışmaktadır. Anne ve kız kombinleri de mevcuttur.

En Kaliteli Tesettür Abiyeler

05 Eylül 2021

Tesettüre olan ilgi arttıkça tesettürde de modaya yönelme olmuştur. Tesettürlü kadınlar özel günlerinde genel olarak tesettür abiye tercih etmektedir. Çünkü tesettür abiyeler tesettürlü kadınları çok daha şık göstermektedir. Tesettür abiyeler de modellerine ve kumaşlarına göre çeşitli gruplarda incelenebilmektedir.

Moda Selvim İle Tesettür Abiye Çeşitliliği

12 Ağustos 2021

Tesettür giyimde aranan bir yer haline gelen modaselvim.com, çeşitli ürünleriyle müşterilerin gözdesi olarak devam etmektedir. Elbiseden pantolona birbirinden farklı pek çok ürün çeşidine sahip olan marka, sunduğu kumaş çeşitliliği ve kalitesiyle de göz doldurmaktadır.

Tesettür Abiyelerinin Nitelikleri Hakkında Bilinmesi Gerekenler

18 Haziran 2021

Tesettür giyim sektörü günümüzde büyük bir alana yayılarak büyük ölçüde gelişme gösteren ve önem kazanan bir sektördür. Her tarza ve mekâna uygun olarak üretilen tesettür kıyafet çeşitlerini bulabilme imkânı mevcuttur. 

Tesettür Abiyelerinin Aksesuarlar İle Tamamlanması

10 Haziran 2021

Tesettür giyim sektörü kapsamında en çok ihtiyaç duyulan türlerinden bir tanesi olan tesettür abiye modelleri ilerlemiş teknolojinin getirmiş olduğu imkanlar vasıtası ile seri bir şekilde üretimi gerçekleştirilen kıyafet türüdür. Birbirinden farklı renkler ile ortaya çıkan ve organizasyonun alanına ve ortamına uygun olan abiye modellerin hem mağazalar içerisinde hem de internet siteleri içerisinde bulabilmek mümkündür.

Tesettür Giyimde Abiye Kullanımı

09 Haziran 2021

Oldukça geniş bir kapsamı bulunan tesettür giyim sektörü çok fazla kıyafet modelini bünyesinde barındırır. Bu modeller her çeşit tercihe ve zevke hitap edebilen bir niteliğe sahiptir.

1 2 3 .... 7 8 9
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.