sadsad x
asdasd
blogtr.jpg (267 KB)

Büyüleyici Bir Sezon Kombinine Varmısınız?

29 Ağustos 2022

Tesettür mağazaları eski zamanlarda bulunmazken, günümüzdeki tesettür mağazaları oldukça fazladır. Tesettürlü kadınlar da bazen bu çoğunluğun karmaşasında kayboluyorlar ve istedikleri kombini seçmekte zorlanıyorlar.

Moda Selvim'de Tesettür Parçalar İle Şık Kombin Oluşturma

15 Ağustos 2022

Tesettür giyim ürünleri ile kombin oluşturmak ve kombin önerilerini takip etmek oldukça keyiflidir.

Moda Selvim Sezona Uygun Tesettür Giyim Ürünleri

09 Ağustos 2022

Yeni sezon içerisinde farklı kombin önerileri bulunmaktadır. Bu kombin önerileri üzerinden sipariş vermek isteyenlere özel kategoriler farklı pek çok üst ve alt giyim ürününü de bir araya getirmektedir.

Yeni Sezon Tesettür Çeşitleri

21 Temmuz 2022

Bütün kıyafet tarzları genellikle gün kurtarıcı anlamına gelmektedir. Çeşitli kombin yapmak istemeyen kişiler kapanırken vücut hatlarını gizleyen kıyafetler kullanmaktadır. 

Tesettür Giyimde Yazlık Trend

07 Temmuz 2022

Yaz aylarının en vazgeçilmez anları istisnasız sıcak havalarda gezmelerdir. Hem serin yerlerde zaman geçirmek hem de kendimize zaman ayırmak tamamen mutluluk verici olacaktır. 

Moda Selvim’de Kombin Olarak Hangi Parçalar Var?

01 Temmuz 2022

Modaselvim.com tesettür kombin olarak birrbirinden farklı kombinleri bir arada barındıran her renk ve tondan çeşit ve kumaştan parçaları kombinler ve tesettür giyimli hanımlara sunmaktadır. Tesettürlü bayanlara kombin zor olabileceği sebebiyle Moda Selvim bunu oldukça kolay hale getirmiş, müşterilerine yardımcı olacak görsellerde ve desenlerde kombinler hazırlamıştır.

Yazlık Tesettür Kıyafetler

30 Haziran 2022

Tesettür kadınların ve erkeklerin belirli yerlerini belli olmayacak şekilde kapatmasıdır. Kadınlar bu konuda daha seçici ve dikkatli olmaktadırlar. Renginden, kumaşına kadar mevsime uygun olan kıyafetleri incelemektedirler. Kıyafetler hakkında bilgi edindikten sonra aralarında bir tercih yapmaktadırlar.

Tesettür Giyim Modası

21 Haziran 2022

Tesettür, Müslüman kadınların İslamiyet'e göre giyinmesidir. Son yılların en hızlı gelişen sektörleri arasında tesettür giyim sektörü bulunmaktadır.

İlkbahar-Yaz Tesettür Modası

15 Haziran 2022

Modaselvim’de bu sene ilkbahar yaz tesettür modası olarak canlı ve açık tonlar tercih edilmekte, hem soft (pastel) hem de dinamik ve canlı renkler tercih edilmektedir. Ön plana çıkan bu model ve renkler sıcak havalara serinleten fiyatlar adlı sembolüyle müşterilere oldukça güzel ve cep yakmayacak fırsat ve kampanyalarıyla gelmektedir.

İlkbahar Ve Yaz Aylarının Vazgeçilmez Tesettür Giyim Modelleri

09 Haziran 2022

lkbahar ve yaz aylarında en çok tercih edilen tesettür giyim modelleri abiye, elbise, tunik, etek, ferace ve bluz gibi parçalardır. Birçok farklı renk ve model seçeneği bulunan tesettür elbise modelleri özellikle ilkbahar yaz tesettür modası ve kombinlerinin vazgeçilmez parçalarından biridir.

Modaselvim.com Da Yeni Sezon

06 Haziran 2022

Tesettür (kapalı bayanların tercih ettiği giyim) modası her geçen gün değişmekte, çeşit ve kapsam olarak arttırılmakta ve güzelleşmektedir. Modaselvim.com sitesi de kendini bu yeni sezon tesettür olarak adlandırdığı yeni parça ve kıyafetlere, birbirinden farklı desenlere ve takımlara hazırlamış ve müşterilerine sunmuştur. 

Tesettür Modasında Yeni Parçalar

30 Mayıs 2022

Tesettür parçalar son zamanların en modern ve şık ürünleri olarak satışa çıkarılmaktadır. Yeni sezon ürün seçenekleri ile beraber tesettür kombinler oluşturmak çok daha hızlı ve kolay hale gelmektedir.

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.