sadsad x
asdasd
blogtr.jpg (267 KB)

Moda Selvim Pardesü Modelleri

25 Eylül 2021

Moda Selvim de birçok kategoride ürün mevcuttur. Yeni ürünler, günün ürünü / %50 indirim, giyim, evde giyim, dış giyim, abiye, büyük beden, baş örtüsü ve çok olmak üzeredir.

En Kaliteli Ferace Modelleri

06 Eylül 2021

Tesettür giyimde en önemli parçalardan biri feracedir. Tesettür giyimde ferace her zaman kurtarıcı parçadır. Aynı zamanda vücut hatlarını belli etmez ve kişiyi oldukça serin tutmaktadır. Birçok yönüyle ferace çok kullanışlıdır.

Modaselvim Ve Pardesü

27 Mayıs 2021

Tesettür giyim ülkemizde en iyi gelişimini son yıllarda göstermiştir. Bu zamana kadar tesettür giyime gereken önem verilmemiştir.

Tesettür Pardesü Modası

12 Mayıs 2021

Tesettür giyim kategorilerinden biri olarak hazırlanan pardesü kategorisi, herkesin tarzına uyacak parçalar sunmaktadır. Dış giyim ürünleri arasında rahat kullanımı ve model seçenekleri ile bilinen pardesü pek çok farklı tarza hitap etmektedir. 

Modaselvim'de Dış Giyim

03 Mayıs 2021

Kalitesiyle ve ekonomik fiyatlarıyla bilinen Modaselvim, uzun yıllardır sahip olduğu tecrübesiyle birçok yere ulaşmaktadır. Çeşit çeşit tesettür kıyafetin bulunduğu markada aksesuardan abiyeye pek çok kıyafet bulunmaktadır.

Trençkot Şıklığını Moda Selvim İle Yakalamaya Hazır Mısınız?

22 Nisan 2021

Tesettür modasının öncü isimlerinden olan Moda Selvim yeni sezonda da farklı kategorilerdeki ürünleri sizlerle buluşturuyor. İlkbahar-yaz sezonun başlamasıyla, havaların ısınmasıyla dış giyimde değişikliklere gidiliyor.

Trençkot Nedir, Satın Alınırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

15 Nisan 2021

Trençkotlar özellikle son zamanda oldukça popüler olmuştur. Trençkot genellikle su geçirmez kumaşlardan yapılır.

Moda Selvim Mevsimlikler

23 Mart 2021

Mevsimlik olarak alınan kıyafetlerin doğru bir şekilde seçilmesi önemlidir. Şöyle ki, bir mevsim geçişi söz konusu olduğu için havanın sıcak ya da soğuk olması değişkenlik gösterebilmektedir.

Tesettürlü Kadınlar Kış Aylarında da Çok Şıklar!

25 Şubat 2021

Kadınlar kendini her dönemde şık görmek isterler. Çeşit çeşit kombinler, şık tasarımlar, kendi tarzlarına uygun kıyafetler seçmek kadınların vazgeçilmezidir. 

Pardesü Tahtından Kolay İnmeyecek

17 Şubat 2021

Her toplumda, her yaşta kadının kolaylıkla kullandığı bu giyim parçası pratik özelliği ile ilk giyilmeye başlandığı yıllardan beri kadınlar tarafından sevilmiştir. Sevilmesi beraberinde çok yaygın olarak kullanılmasını da getirmiştir.

Kadın Giyiminde Pardesü

12 Şubat 2021

Serin havalarda giysi üstüne giyilerek kullanılan, genellikle ince kumaştan üretilen üst giysidir. Pardesü sözlük anlamı Türk dil kurumu sözlüğünde "Pardösü" olarak tarif ediliyor.

En Çok Tercih Edilen Kaban Renkleri

03 Şubat 2021

Kış denilince akla ilk gelen parçalardan bir tanesi de kabandır. Günümüzde çok fazla çeşidi bulunan kabanın birçok da boy seçeneği bulunduğu için isterseniz etekle isterseniz pantolonla isterseniz de boydan giyebilirsiniz. 

1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.