sadsad x
asdasd

Tesettür Dış Giyim Modasında Dikkat Çeken Tasarımlar

07 Ocak 2020

Tesettür dış giyim modasında yaşanan yenilikler, herkesin kendi tarzına uygun parçaları kolaylıkla bulabilmesine olanak tanıyor. Her zaman gözleri üzerine çeken tesettür dış giyim modası, zengin model seçenekleri ile birlikte vitrinlerdeki yerini alıyor.

Tesettür Giyimde Kapların Yeri

01 Ocak 2020

Kap tesettür giyimde oldukça çok tercih edilen bir dış giyimdir. Hatta dış giyimde en çok tercih edilen modeldir. Özellikle genç kadınların tercihidir. 

En Şık Tesettür Kabanlar

16 Aralık 2019

Kadın giyiminde her geçen gün yenilikler oluyor. Günümüzde hızla gelişen kadın giyimi mevsimlere göre değişiyor. Özellikle kış mevsiminde kaban, mont ve pardesüler çok fazla giyiliyor.

Yeni Sezon Tesettür Giyim Kap Modelleri

09 Aralık 2019

Tesettür dış giyim ürünlerinden olan ve kap modelleri arasında en havalı görünümü sağlayan kaplarımız yeni sezonda pek çok modeli ile askıda yerini almaktadır. 

Şık Tesettür Kap Tasarımları

27 Kasım 2019

Günümüzde tesettürlü hanımların en sık giydiği dış giyim ürünlerinden olan tesettür kap, modayı yansıtan yeni modelleri ile vitrinlerde yerini almaktadır.

Yeni Sezon Trençkot Modelleri Nelerdir?

27 Eylül 2019

Sonbahar sezonunun yavaş yavaş açılması ile birlikte yeni tesettür dış giyim parçaları da raflarda yerini almaya başlamaktadır. Sonbahar aylarında dış giyim ürünleri arasında şüphesiz trençkot en çok tercih edilen parçalardandır. 

Tesettür Kaban Modasının En Dikkat Çeken Modelleri Hangileridir?

23 Eylül 2019

Saygın modacıların dokunuşları ile özgünlük kazanan kabanlar, haftanın her günü tesettürlü kadınların dış giyimine eşlik etmektedir. Her tarzı yansıtan tesettür kaban modellerini ön plana çıkaran sahip olduğu detaylarıdır. 

Tesettür Dış Giyimde Yeni Dokunuşlar

17 Temmuz 2019

Özellikle sonbahar ve kış sezon alışverişlerinde kadınların tercih ettiği dış giyim modelleri, birçok farklı seçeneğe ev sahipliği yapıyor. Online sipariş edilebilen bu ürünler, estetik tasarımları ve havaya uyum fonksiyonları ile birinci dereceden tercih edilenler arasındadır.

Tesettür Dış Giyim İle Farkınızı Hissettirin

18 Nisan 2019

Dünya da olduğu gibi muhafazakar kadınların ülkemizde de tercihi olan tesettür giyim kendi içinde kocaman bir sektör haline geldi.

Yeni Sezonun En Şık Tesettür Pardesü Tasarımları

04 Mart 2019

Tesettür giyim anlayışına en uygun olan parçalardan birisi de tesettür pardösüler olmaktadır. Tesettür pardösüler her senenin modasına uygun olarak tasarlanarak tesettürlü kadınların beğenisine sunulmaktadır.

Sezonun En İddialı Tesettür Giyim Tasarımları

15 Şubat 2019

 Tesettür giyim tarzını tercih edenler için günlük hayatı kolaylaştıracak olan bir çok yeni tasarım yine göz doldurmaya devam ediyor. 

Tesettür Dış Giyimin En Gözde Parçaları

11 Şubat 2019

Mevsim koşullarına göre hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda rahatça kullanabileceğiniz bir model olan abayaları kolayca giyebiliyorsunuz. 

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.