sadsad x
asdasd
modaselvim-blog-min.jpg (37 KB)

Tesettürlü Kadınlar Kış Aylarında da Çok Şıklar!

25 Şubat 2021

Kadınlar kendini her dönemde şık görmek isterler. Çeşit çeşit kombinler, şık tasarımlar, kendi tarzlarına uygun kıyafetler seçmek kadınların vazgeçilmezidir. 

Pardesü Tahtından Kolay İnmeyecek

17 Şubat 2021

Her toplumda, her yaşta kadının kolaylıkla kullandığı bu giyim parçası pratik özelliği ile ilk giyilmeye başlandığı yıllardan beri kadınlar tarafından sevilmiştir. Sevilmesi beraberinde çok yaygın olarak kullanılmasını da getirmiştir.

Kadın Giyiminde Pardesü

12 Şubat 2021

Serin havalarda giysi üstüne giyilerek kullanılan, genellikle ince kumaştan üretilen üst giysidir. Pardesü sözlük anlamı Türk dil kurumu sözlüğünde "Pardösü" olarak tarif ediliyor.

En Çok Tercih Edilen Kaban Renkleri

03 Şubat 2021

Kış denilince akla ilk gelen parçalardan bir tanesi de kabandır. Günümüzde çok fazla çeşidi bulunan kabanın birçok da boy seçeneği bulunduğu için isterseniz etekle isterseniz pantolonla isterseniz de boydan giyebilirsiniz. 

Pardesü Alışverişine Çıktığımızda Hangi Etkenlere Dikkat Etmeliyiz?

27 Ocak 2021

Pardesü kadınların ve erkeklerin giyim kuşamlarında kullandıkları, omuzlarından ayaklarına kadar uzanan ve uzun kollu hem yazlık olan hem de kışlık modelleri olan, elbiselerin üstüne giyilen bir çeşit kıyafettir. Pardesü özellikle muhafazakar giyinen hanımların dışarı çıktıklarında giymeyi tercih ettikleri ve renk renk desen desen modelleri bulunan bir türdür.

Tesettür Dış Giyim Çeşitleri

25 Ocak 2021

Birçok tesettürlü hanım için en önemli parça tesettür dış giyim olabilir. Günümüzde her yaş grubuna özel tesettür dış giyim modelleri, renkleri ve bedenleri mevcuttur.

Peki, 2021'in Kaban Modası Nasıl Olacak?

20 Ocak 2021

2021 yılına girmemizle beraber kış aylarının olmazsa olmazı yeni kaban modelleri yavaştan belli olmaya başladı. 2020 yılından itibaren başlayan bu yeni kaban trendi 2021 yılında da devam edecek gibi duruyor.

Tesettür Giyim Dünyasında En Yeni Tasarımları

12 Ocak 2021

Yenilikçi bir anlayış ile hazırlanan tesettür giyim modası her yıl beklentileri karşılayacak çeşitliliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Her stile yanıt veren modelleriyle karşımıza çıkan tesettür giyim modası ile hayatınızın her anında şık görünmenin keyfini sürebilirsiniz.

Tesettür Kış Modasının Hayran Bırakan Tasarımları

07 Ocak 2021

Soğuk havalarda şıklığınızdan vazgeçmeden sizi sıcacık tutacak olan tesettür kaban modelleri en yeni tasarımlarıyla modadaki yerini almıştır. Herkesin beğenisini kazanacak model alternatifiyle moda dünyasında yerini alan tesettür kaban modelleri sade ve gösterişli tasarımları ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Tesettür Kaban Nasıl Kombinlenir

05 Ocak 2021

Kış aylarına girilmesiyle birlikte akıllara takılan en önemli soru tesettürlü bireylerin kabanlarını nasıl kombinleyeceğidir. Tesettür kaban kombinlemek sanıldığı kadar kadar zor ve karmaşık bir konu değil.

2021 Yılının Tesettür Giyim Modası

30 Aralık 2020

Yüzlerce farklı çeşidi ile birlikte yeni sezonda yine hayranlık uyandıran tesettür giyim modası herkesin zevkini yansıtacağı çözümler sunuyor. Birbirinden şık parçalara en uygun fiyatlar ile sahip olmanızı sağlayan tesettür giyim modası ile gittiğiniz her ortamda fark yaratabilirsiniz.

2021 Yılının En Çok İlgi Gören Tesettür Kaban Modelleri

29 Aralık 2020

Soğuk ayların yaklaşması ile beraber tesettür giyim modasındaki yerini alan kaban tasarımları 2021 yılında da beklentileri karışlayacak seçenekler sunmaktadır. Her yaş grubundan ve her tarzdan kadının zevkine uygun çözümler sunan tesettür kaban modasındaki parçaları en avantajlı fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.