blogtr.jpg (267 KB)

Tesettür Tunik Modelleri Arasında Neler Yer Alır?

10 Haziran 2024

Tesettür giyimde en önemli parçalar içerisinde tunik bulunmaktadır. Ayrıca rahat ve kullanışlı olan tunikler her yerde kolayca bulunabilir. 

Tesettür Tunik Fiyatları Nasıldır?

21 Mart 2024

Tesettür giyime karşı ilgisi olan kitlenin son derece büyük olduğunu söyleyebiliriz. Zaten ülkemizde en fazla talep gören giyim sektörü tesettür olarak bilinir.

Tesettür Tunik Nereden Alınır?

13 Şubat 2024

Tesettür tunik, şık ve modern bir üst giyim eşyasıdır. Her zevkte ve bedende kullanıcıya uygun olarak sunulmaktadır. 

Tesettür Tunik Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

05 Şubat 2024

Günlük hayatta en fazla tercih edilmekte olan tesettür giyim ürünleri arasında tesettür tunik modelleri yer almaktadır. Zarif renkler ve şık desenler ile günlük hayatta en fazla tercih edilen giyim ürünleri arasında bulunmaktadır.

Moda Selvim Tesettür Tunik Modelleri Nelerdir?

02 Ocak 2024

Tesettür, İslam dininin inanç esasına bağlı olarak şık görünmek isteyen tesettürlü kadınların giyim tarzıdır. Günümüzde tesettür de kendi içinde modaya uygun tasarımlar ile karşımıza çıkmaktadır. 

Kaliteli Tesettür Tunik Modelleri Nelerdir?

11 Eylül 2023

Etek ve pantolonların üzerine tercih edilen tunik modelleri, şık bir kombin sunmaktadır. Yaz ve kış mevsimlerine uygun ince ve kalın kumaşlı tunik modelleri bulunmaktadır.

Hangi Tunikler Günlük Kullanım İçin Uygundur?

25 Ağustos 2023

Bazı parçalar günlük kullanım için birebirdir. Bunların başında tesettür tunik ürünleri gelmektedir. Tesettür modasında tuniklerin yeri özeldir.

Yazlık Tesettür Tunik İle Özel Gün Kombini Yapılabilir mi?

07 Temmuz 2023

Tunik, genellikle tesettür kıyafetler arasında yer alan, boyu diz üstü ile topuklara kadar değişen, genel özelliklerinin temelinde popo altına kadar inen giyecektir. Yazlık olması mevsime uygun bir halde üretilmesi anlamına gelir.

Yazlık Tesettür Tunikler Nelerdir?

03 Temmuz 2023

Yaz sezonunda bunaltıcı ve sıcak havasından kurtulmak isteyen kadınların tercihi hafif, salaş ve daha ince kıyafetlerden yana olmaktadır. Bu isteklerini ise tam olarak karşılayan ürünlerin başında yazlık tunik çeşitleri gelmektedir.

Hangi Parçalar Tesettür Modasına Yön Vermektedir ?

23 Mayıs 2023

Tesettür sektöründe bazı parçalar modaya yön verecek tarzdadır. Bu parçaların başında şüphesiz ki tesettür tunikler gelmektedir. 

Yeni Sezon Tunik Modelleri Neler?

16 Mayıs 2023

Her sezon olduğu gibi bu yıl da yepyeni ürünlerle tesettür modası karşımıza çıkıyor. Gerek renkleri, gerek detayları ile her bayanın tarzına uyum sağlayacak ürünler mevcuttur.

Tesettür Tunik Nedir?

27 Nisan 2023

Tesettür tunik, modern tasarımlı, şık ve zarif bir dış giyim ürünüdür. Bir birinden güzel renkleriyle kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Cep detaylı tesettür tunikler, fermuar detaylı ya da ekose desenli tesettür tunik seçimi yapabilirsiniz.

1 2 3 .... 9 10 11
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.