sadsad x
asdasd
blogtr.jpg (267 KB)

Soğuk Havada Ne Tür Kıyafet Giyinmeliyiz?

26 Şubat 2021

Her mevsimin kendine özgün kıyafetleri vardır. Mevsimlere göre en kalın ve en çok giyindiğimiz mevsim tabi ki kış aylarıdır. 

Tesettür Kap Nedir, Nasıl Kullanılır?

23 Şubat 2021

Tesettür giyim ve dış giyimde bu çok önemlidir. Manto alırken aklınıza dış giyim gelse de yaz aylarında giyebileceğiniz bazı dış giyim ürünleri bulunmaktadır. 

Tesettür Giyimde Kap

19 Şubat 2021

Tesettür giyimde hem pratik hem de şık bir seçim olan, dış giyimin vazgeçilmez parçası kap modelleri çeşitli renk ve modelleri ile dikkat çekmektedir. Tesettürlü bayanların dışarı çıkarken çok daha kolay hazırlanmalarını sağlar ve çok daha şık görünmelerine de yardımcı olur.

En Son Tasarım Kap Modelleri

15 Şubat 2021

Diz altına kadar olan kap ince kumaşlardan üretilir. Düğmeli, kuşaklı ve fermuarlı olarak farklı modelleri vardır. 

Kaliteli Ürünler, Sürekli İndirim Moda Selvim'de

08 Şubat 2021

Moda Selvim uzun yıllardır bayanların ihtiyaçlarına anında çözüm üretebilen ve aynı zamanda yenilikçi olan giyim markasıdır. Bayanların en çok ihtiyaç alanlarından olan tesettür giyim konusunda kaliteyi ve modayı aynı anda sunmaktadır.

En Güzel Ve En Kaliteli Kap Modelleri

01 Şubat 2021

En güzel kap modellerine sahip olmak oldukça kolay. Güvenli alışveriş yoluyla en şık kap modellerine sahip olabilmek için modaselvim.com sitesi en güzel hizmeti sunmaktadır. 

Ten Rengine Göre Uygun Kap Rengi

29 Ocak 2021

Kap özellikle sonbahar ve koş aylarında kapalı bayanlar tarafından tercih edilen ve günümüzde çok fazla boy, renk ve model çeşidi bulunan dış giyim kıyafetedir. Kap sadece sonbahar ve kış aylarında tercih edilmez bunların yanı sıra biraz daha ince Kaplar ilkbahar ve yaz aylarında da tercih edilebilir. 

Tesettür Kap Kombinleri

24 Aralık 2020

Tesettür giyimi çok geniş bir alana sahiptir. Eskiye oranla kendini en fazla geliştiren giyim alanlarından biridir.

Tesettür Kap Dünyasında Yaşanan Yenilikler

15 Aralık 2020

Her yıl birbirinden güzel modeller ile bizlerin karşısına çıkan tesettür giyim modası yediden yetmişe tüm kadınların beklentilerine yanıt vermektedir. En özgün tasarımlar ile vitrinleri süslemeye başlayan tesettür giyim modelleri kaliteli içerikleri ile de fark yaratmaktadır.

Tesettür Kap Şıklığı

30 Kasım 2020

Yeni sezon modellerini yansıtan tesettür kap alanı adeta şıklık yarışına girmektedir. Pek çok yeni tasarımın bulunduğu tesettür modasında dış giyim ürünleri hem kullanılabilirlik alanında hem de şıklık alanında en beğenilen parçaları sunmaktadır.

Bu Yılın En Sevilen Kap Modelleri

02 Kasım 2020

Tesettür giyim modasında en vazgeçilmez seçenekler arasında kendine yer edinen kap modelleri yenilenmiş kreasyonu ile de beklentileri karşılamayı başarıyor. Her zaman şık giyinmeyi seven kadınların beğenerek kullandığı olan tesettür kap modelleri en özel ve gösterişli kumaşlar ile modada yerini alıyor.

Yeni Sezonun Tesettür Kaban Modellerinde En Şık Detaylar

13 Şubat 2019

Kış aylarının vazgeçilmezi olan kabanlar, pratik bir kullanıma sahiptir. Soğuklardan korunmak için ideal olan kabanlar, aynı zamanda şıklığı sağlamanın en etkili yoludur.

1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.