Balon Kol Ferace Modelleri Nelerdir?

Balon Kol Ferace Modelleri Nelerdir?

06 Mart 2023

Ferace birçok hanımın severek giydiği dış giyim parçalarından bir tanesidir. Rahat olmasının yanı sıra model çeşitliliğinin de bir hayli fazla olması muhafazakar hanımların dikkatini çekmektedir. Model çeşitliliğin fazla olması ile birlikte her tarza ulaşabilmek mümkün hale gelmektedir. Sezonun en beğenilen modelleri arasında yer alan balon kol ferace modellerinde farklı dokunuşlar ile bezenmiş tasarımlar bulunmaktadır.

Balon Kol Ferace Modelleri Nelerdir?

Ferace modelleri arasındaki balon kol detaylı modeller genel anlamda kişiye genç bir görünüm kazandırmaktadır. Bunun yanı sıra feracenin rahat olduğu kadar modern bir tarzda da kombinlenmesine olanak sağlamıştır.

Balon kol detaylı modellerde yuvarlak yaka kesim şeklinde tasarlanmıştır. Böylelikle şal kullanan hanımların daha rahat bağlaması sağlanmaktadır. Balon kol ferace modellerinin etek kısmına bakıldığında diğer düz modellere nazaran açılan geniş etek havası olduğu görülmektedir.

Balon Kol Ferace Detayları Nelerdir?

Balon kol feracelerin üzerinde birbirinden farklı işlemeler ve detaylar bulmak mümkündür. Yaka ve bel kısmında yer alan Osmanlı işlemeleri ise balon kol ferace modellerinin favori detaylarından biridir. Hanımların severek tercih ettiği bu motif, görünüşü daha şık ve gösterişli hale getirmektedir.

Balon Kol Modellerinde Bel Detayları Nelerdir?

Bu modellerin bel kısımlarının arka tarafında yer alan kurdele detayı sayesinde tatlı kombinler elde etmek daha kolaylaşmaktadır. Bu tarza yakın hanımların tercih edeceği modeller arasında yer almaktadır.

Son dönemlerde yaygın bir şekilde rağbet gören bu model hanımları olduğundan daha genç bir yaşa indirmektedir. Rahat kullanımı ile birlikte birçok farklı kombinle bir araya gelmesi sağlanmaktadır. Kurdele detayı kollarında da yer alan bu modeller şık görünümü yakalamaktadır.

Balon Kol Ferace Kombinleri Nasıl Olmalıdır?

Balon kol feraceler ile kombin oluşturmak adına ilk olarak bedene uygun model seçimi yapılmalıdır. Sezonun trend renkleri ile tasarlanan modellerden birini seçerek, uzun kot İspanyol paça pantolonu ve kırık beyaz tunik kombini yapılabilir.

Kombini hareketlendirmek adına ferace üzerine uzun kolye ve ya yaka broşu takılabilir. Bu sayede görünümü daha şık bir hale getirmek mümkündür. Bununla birlikte dolgu topuk ayakkabı ve tunik rengi ile aynı bir çanta seçimiyle kombin tamamlanmaktadır.

Moda Selvim ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak ve geniş ürün yelpazemize göz atmak isterseniz https://www.modaselvim.com/ferace adresine bakabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.