sadsad x
asdasd
Yeni Sezonda Tesettür Giyim Tuniğin Modası Nasıl Değişti?

Yeni Sezonda Tesettür Giyim Tuniğin Modası Nasıl Değişti?

06 Aralık 2018

Tesettürlü kadınların çoğunlukla günlük hayatta tercih ettiği tesettür giyim tunik modelleri en önemli kombin parçaları ile birbirinden farklı modeller ile tasarlanarak tesettürlü kadınların şık bir görünüm elde etmesini sağlamaktadır. Yaz mevsiminde daha cıvıl cıvıl renkler dahilinde sade modeller tercih edilmektedir. Tunik modelleri çoğunlukla yaz aylarında kadınların kıyafetleri üzerinde tercih ettiği kombinleri arasında yer almaktadır. Tesettür giyim tunik modellerinde düğmelerin değişiklik göstermesi, kemer destekli modelleri, kapşonlu modelleri ve içi gösteren tesettür giyim tunik modelleri tesettürlü kadınlar tarafından yoğun olarak ilgi görmektedir.

 

 Tesettür Dış Giyimin Vazgeçilmez Parçası Tesettür Feraceler

 

            Tesettür dış giyim parçası olan feracelerin modası hiç geçmemektedir. Geçmiş zamandan beri kullanılan ve günümüzde hala çok tercih edilen giyim parçasından biri olmaktadır. Günlük kullanıldığı gibi özel gün ve özel gecelerde de kullanılan tesettür feraceler her yaşa hitap eden modeller ile tasarlanmaktadır. Ayak bileğine kadar uzanan geniş kesime sahip olan feraceler tesettürlü kadınlara çok rahat bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Yaz mevsiminde tesettürlü kadınların kurtarıcı parçaları arasında yer almaktadır. Tesettür ferace modellerinde en çok tercih edilen renkler ise, siyah, pudra, haki yeşil, kahve rengi ve kiremit renkleridir. Özel gün ve özel davetlerde beyaz renk ve siyah rengi başta olmak üzere bütün renk tonları ile birlikte farklı modeller tercih edilebilmektedir.

 

 2018 Sezonunda Tesettür Tunik Modası Nasıl Değişti?

 

            Son yıllar da gelişen tesettür modası ile birlikte tesettür giyim tunik modellerinde de çok fazla değişik modeller tasarlanmaktadır. Sırt kısmından başlayarak aşağı doğru bol kesim modelleri de bulunmaktadır. Tesettürlü kadınların en fazla rağbet gösterdikleri hakim yaka tunik modelleri hem günlük hayatta hem de özel gün ve özel gecelerde çok fazla tercih edilmektedir. Tesettürlü kadınların hem günlük hayatta hem de özel davetlerde sergiledikleri şıklık ve zariflik, tesettür giyimin birçok tarz ve modelde her sezon yenilenen tarzı sayesinde mümkün olmaktadır. Tesettür giyim tunik modelleri ayakkabı, çanta ve başörtü ile doğru bir şekilde kombinlendiği zaman ortaya hem harika bir şıklık çıkarmaktadır hem de modern bir görüntü oluşturmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.