sadsad x
asdasd
Yeni Sezon Tesettür Modası Nasıldır?

Yeni Sezon Tesettür Modası Nasıldır?

12 Ekim 2023

Son yıllarda yeni sezon tesettür modası söz konusu olduğunda tesettürlü bayanlar için seçenekler oldukça fazladır. Tesettürlü bayanların zevk ve şıklığına hitap eden uzun elbiseler 2023 yılına damgasını vuruyor. Ferace elbiseler özellikle bu süreçte bayanlar tarafından sıklıkla kullanılıyor. Dar ve geniş beden elbise modası özellikle yaz sezonunun en çok tercih edilen ürünleri arasında bulunuyor.

Renk seçeneklerini incelediğimizde tesettürlü bayanlara hitap eden koyu renkler ön planda oluyor. Siyah, saks mavi, kahverengi, lacivert, hardal sarısı, bej renkler sıklıkla tercih ediliyor. Aynı zamanda tesettürlü bayanlar salaş elbise modasını da tercih ediyor. Yaz sezonunun en sık tercih edilen ürünleri olarak salaş elbiseler uzun eteklerle güzel kombin yakalıyor.

Tesettürlü Bayanlar Yeni Sezonda Nasıl Giyiniyor?

Yeni sezon tesettür giyim sektörü son günlerde yeni modelleriyle göz kamaştırıyor. Kapalı bayanlara hitap eden pek çok farklı kıyafet seçeneği bulunuyor. Kıyafet seçenekleri arasında özellikle tişörtler yaz modasının en çok tercih edilen ürünleridir. Uzun ve regular tişört modası tesettürlü bayanların sıklıkla tercih ettiği ürünler oluyor.

Eşarp seçimi ise tesettürlü bayanların en çok dikkat ettiği seçimlerdir. Birçok farklı ipek kumaştan yapılan eşarp modelleri bulunuyor. Modeller arasında gene renk seçimi de oldukça fazladır. Yeni sezonda salaş elbiselere ve kumaş uzun kalem eteklere ilgi büyüktür. Tesettürlü bayanlar aynı zamanda uzun kumaş elbise modasına da sıklıkla tercih ediliyor.

2023 Yaz Modasında Tesettürlü Bayanlar Neler Giyiyor?

Yaz sezonunun en çok tercih edilen tesettür elbiseleri feraceler olarak karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda düğün sezonunun da gelmesiyle abiye elbiseler tesettürlü kadınlar tarafından tercih ediliyor. Elbiseler kadar V yaka ve bisiklet yaka tişörtlerde tercih ediliyor. Regular kalıp tişörtler genellikle tesettürlü bayanlar tarafından kombin yapılıyor.

Kış Sezonunda En Çok Tercih Edilen Tesettürlü Bayan Kıyafetleri Nelerdir?

Kış sezonu tesettürlü bayanlara geniş kıyafet seçenekleri sunar. Sezonda uzun elbiselerin ön plana çıktığını gözlemleyebiliyoruz. Özellikle kürk modası ve boğazlı kazak ürünler tesettürlü bayanların tercihleridir. Kot pantolon ve boğazlı kazak modasıyla güzel kombin yakalanabilir.

Yeniz sezon tesettürlü modellerimiz hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız https://www.modaselvim.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.