sadsad x
asdasd
Yandan Düğmeli Şık Kap Modelleri

Yandan Düğmeli Şık Kap Modelleri

03 Ocak 2018

Tam bir görsel güzellik sunan ve orta kısmı yerine yan tarafında tasarımı gerçekleştirilmiş olan düğmeleri ile harika bir görsel veren bu tesettür kap modelleri yeni sezon itibarıyla oldukça sevilmiş bir durumdadır. Daha farklı bir tarz yaratan ve daha popüler bir görünüm sergileyen yandan düğmeleri sayesinde hanımlara görsel bir güzellik verirken aynı zamanda kullanım açısından da büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Aynı zamanda deri şerit detayları ile güzel bir görünüm sunan ve uzun yıllar kullanım garantisi veren kap çeşidini güven içerisinde dilediğiniz her yerde giyebilirsiniz. Her sene tüm hanımların kendi kişisel zevklerine göre farklı tarzlarda piyasaya sunulan birbirinden değişik kap çeşitleri bu sene yandan düğmeli modelleri ile farklı bir izlenim vermektedir.

 

 Yandan düğmeli boş kalp modeli

 

            Tam omuz kısmında denk gelen ve büyük düğmeleri ile harika bir görsen sunan bu şık tesettür kap modelini çok uygun fiyatlar eşliğinde bu kaliteli site üzerinden elde edebilir ve büyük bir keyif içerisinde kullanabilirsiniz. Özellikle bu hoş modelin yanı sıra birçok değişik renk kreasyonu sayesinde de harika bir seçenek imkanı veren bu kap çeşidini istediğiniz bir renk kapsamında satın alma şansını yakalayabilirsiniz. Bunlar içerisinde vizon rengi ile birlikte kırmızı ve bordo renkleri de oldukça hoş bir görünüm vermektedir. Ayrıca ekru ve lacivert renkleri de hanımların kişisel beğenilerine göre seçebilecekleri renkler arasında yerini almış durumdadır. Farklı zamanlarda ve değişik mevsimlerde güvenli bir biçimde giyebileceğiniz bu değişik tarzı olan yandan düğmeli kap modelini bütçenizi aşmadan alma şansını elde edebilirsiniz.

 

 Değişik tasarımlar ile kap modelleri

 

            Bu güzel tesettür kap modelinin yanı sıra daha birçok değişik seçenek altında Modaselvim sizleri bekliyor. Yeni sezona harika bir şekilde giriş yapan bu kaliteli site içerisinde dilediğiniz bütün değişik kap çeşitlerini bulabilir ve çok uygun fiyatlar altında satın alma şansını bulabilirsiniz. Üstelik farklı modellerde tercih yaparak dolaplarınızı birden fazla kap çeşidini koyabilir ve değişik zamanlarda giyme şansını elde edebilirsiniz. Birçok farklı renk altında farklı modeller yeni sezon içerisinde sizleri bekliyor.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.