sadsad x
asdasd
Tesettür Tunikler Hangi Modelleri İle Dikkat Çekiyor?

Tesettür Tunikler Hangi Modelleri İle Dikkat Çekiyor?

21 Kasım 2018

 Tesettürlü kadınlar mevsim şartlarının ve havaların ısınması ile birlikte giysi dolaplarında değişimler yapmaya başladı. Tesettür giysilerde yer değişikliği sırasında giysi dolaplarında bulunan tunik modelleri arasında eledikleri de olmaktadır. Bunun en önemli sebebi ise her sezon yenilenen tesettür tunik modelleri olmaktadır. Durum bu şekilde olunca tesettür alışverişi de kaçınılmaz olmaktadır. Tesettürlü kadınlar her daim modayı takip ederek yeni ürünler tercih ederek yılın modasına ayak uydurmak ister.

 

 Motif Detaylı Tesettür Tunik Modelleri

 

            2018 yılı tesettür tunik modasında çiçek motifli modeller çok fazla dikkat çekmektedir. Tesettür tunik modellerinde kullanılan bu zarif detay sadece günlük yaşam da kullanılmak için değil aynı zaman tesettür dış giyim parçası olan tesettür ferace modellerinde de kullanılmaktadır. Ufak motifler sade tunik modeline son derece modern bir hava katmaktadır. Sarının tonları, mint yeşili gibi yaz mevsimine uygun renkler kullanılmıştır. Kahve rengi, ten rengi ve kırmızı renklerini de tesettür ferace modellerinde görmek mümkün. Tesettür tunik modellerinde hemen hemen tüm modellerin kol ve etek uçlarında çiçek motifleri kullanılmıştır. Bunun yanı sıra özel gün ve özel geceler için tercih edilebilecek güpür ve payet detaylar ile göz doldurmaktadır. Yeni sezonun tunik modelleri her ortam içerisinde şıklık oluşturabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu modele sahip tesettür tunik modelleri ise çok uygun fiyatlar dahilinde olduğu için tesettürlü kadınların bütçesini çok fazla zorlamamaktadır. Tesettür tunik modelleri tesettür mağazalarında ve online sitelerde kolaylıkla bulunabilmektedir.

 

 Uzun Tesettür Tunik Modelleri

 

            Uzun boya sahip tesettür tunik modelleri uzun boya sahip kadınlar için oldukça ideal modeller olmaktadır. Fakat kısa boylu tesettürlü kadınlar için uzun tunik modelleri tercih edilmemelidir. Uzun tunik modellerinde özel gün ve özel geceler de kullanılmak için iki kat modeli kullanılmıştır. Kimi iki kat tunik modellerinde ilk kat uzun ve üst tarafta bulunan kısım arkadan öne doğru kısalan şekli ile son derece modern durmaktadır. Sade şekilde üretilen tunik modellerinde ise yaka kısımlarında ve kol kısımlarında yer alan güpür detaylar ile hareketlilik kazandırılmıştır. Bunun yanı sıra uçuşan kumaşlar ile tasarlandığı için pantolon üzerinde rahatlıkla tercih edilebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.