sadsad x
asdasd
Tesettür Tunik Hangi Renklerle Daha Güzel Görünür?

Tesettür Tunik Hangi Renklerle Daha Güzel Görünür?

21 Mayıs 2018

Klasik bir çizgili gömleği kim görmezden gelebilir? Bir kot pantolon kırmızı tunik ile giyildiğinde, bahar esintileriyle özdeşleşmiş bir görünüm alacaktır. Alternatif olarak, kırmızınızın parlaklığını ve mavi kotunuzun kontrastını vurgulamak için ceketinizin altında gevrek bir beyaz gömlek giyebilirsiniz. Kısaca renklerle oynamak ve onların sizi sevmesini sağlamak tesettür giyimin ana temasını oluşturur. Peki renklerin sizi sevmesini nasıl sağlarsınız? Bunun için bazı renklerin tesettür tunik modellerinde nasıl kullanılacağına bir göz atalım.

 

 Kobalt Mavisi Ve Turkuaz

 

            Kobalt mavisi ile turkuaz rengi birleştirin, güçlü ve parlak bir renk eşleştirmesine sahip olun. Kendinizi güzel bir kahvaltı davetinde düşünün ve bu renk kombinasyonunu şıklık içinde giyinin. Renkleri beyaz ya da krem gibi nötr bir renkle kırmanız gerekmiyor ve hem gümüş hem de altın aksesuarlarıyla çok iyi görünebilen bu tesettür tunik kombinasyonlardan biri, çok yönlü bir tasarım ortaklığı yapar. Hayal gücünüz sadece sizi sınırlar.

 

            Sıradan bir düz turkuaz ayakkabısıyla eşleştirilen mavi bir elbise, olaya bakmaksızın mükemmel bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır. Bu tesettür kombinasyonunuzu kolye ile eşleştirin.

 

 Turuncu ve Mavi

 

            Turuncu ve mavi, renk engelleme tekniği için kullanılacak mükemmel renk ikilisidir. Mavi pantolonları tercih edin ve üstüne turuncu bir tesettür tunik ekleyin veya her iki rengin mükemmel karışımını oluşturan bir parça seçin. Biraz farklı bir şey için, koyu lacivert ile yanmış portakal karışımı deneyin. Bu renkleri takmayı tercih ederseniz, uyumlu ayakkabı seçtiğinizden emin olun. Ayakkabınız kıyafete doğru bir vurgu yapacak ve tüm parlaklığı ile birlikte güzel bir görünüşü sağlayacaktır.

 

 Taba ve Bordo

 

            Tasa renkler ve açık nötr renkler ile stil yapmak zor olabilir, ama eğer bunları kestane gibi derin ve zengin bir renkle şekillendirirseniz, mükemmel bir eşleşme elde edersiniz. Tüm cilt tonları için heyecan verici ve elverişli olmanın anahtarı, doku ve renk tonlarını karıştırmayı sağlamaktır. Tesettür mod trendleri genellikle, tesettür tunik modellerini aynı renk şeması altında tutmaktan vazgeçmenizi tavsiye eder.

 

 Turuncu ve Siyah

 

            Bu parlak renk kombinasyonunu mükemmel bir şekilde birleştirerek bir elbise ya da turuncu ve siyah gibi bireysel tunikler kullanılabilir. Hiçbir parlak, cesur bir renkten daha fazla siyah bir kıyafeti kaldıramaz ve turuncu buna eşlik eder.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.