sadsad x
asdasd
Tesettür Takımları Ve Eşarp Seçimi

Tesettür Takımları Ve Eşarp Seçimi

17 Kasım 2022

Günümüzde tesettür takımlar kapalı bayanlar için vazgeçilmez noktadadır. Hem görüntü açısından hem de pratiklik açısından oldukça önemlidir. Zarif ve şık bir takım uygun bir eşarp ile kombin yapıldığında oldukça beğeni kazanmaktadır. Doğru parça seçimleri ile ortaya harikalar çıkar.

Tek Renk Tesettür Takımına Uygun Eşarp Seçimi

Günümüzde tesettür takımları seçilirken çoğunlukla tek renk tesettür takımları seçilmektedir. Tek renk takımlarda zariflik ön plandadır. Ancak bu takımlar uygun bir eşarp ile kullanılmaz ise tüm büyüsü yok olmaktadır. Bu nedenle birçok insan hangi takıma hangi eşarp kullanmalı gibi internet arayışlarına giriyor.

Tek renk tesettür takım günümüz modest stili ile uyumludur. Amaç stili gerektiği gibi uygulamak olduğunda takımdaki sadelik aynı şekilde eşarp üzerinde de görülmelidir. Bu uyum ise ancak renk uyumu ile olacaktır. En pratik yolu seçerek aynı renk eşarp seçmek mümkündür. Buradaki önemli nokta ise aynı rengi seçerken takımın monoton hâle gelmediğinden emin olmaktır.

Kombinde tek renk seçimi yapılabilir demiştik. Monotonluktan kaçmak için ise aksesuarlar kullanılmalıdır. Ayrıca bu noktada ayakkabı da önemli rol oynayacaktır. Ayakkabı ve aksesuar seçiminde baskın olan farklı bir renk seçmek en güvenilir yol olacaktır.

Etekli Tesettür Takıma Uygun Eşarp Seçimi

Tesettür takım da eteğin olması takımı daha sade bir hale getirir. Bu sebeple etekli tesettür takımlar daha hızlı bir şekilde klasik tarza sokulur. Bazen amaç klasik bir tesettür takım elde etmek olabilir. Bu durumlarda ise eşarp seçimlerinde saks, altın veya bordo gibi renkleri tercih etmek doğru olacaktır.

Desenli Eşarp Tercih Edenler İçin Trendler Nelerdir?

Eşarp seçimi yaparken yeni sezonun trendlerine dikkat etmek her zaman yararlı olacaktır. Tesettür takımlarda eşarp seçimi esnasında kişisel fikirler doğrultusunda yeni trendlere göz atmak gerekir. Yeni trend koleksiyonlarında klasik detayları sıkça görmekteyiz. Eşarplardaki modern çizgiler de bu klasik detaylara eşlik etmektedir. Desenli eşarplarda renk olarak altın rengi ön plandadır.

Yeni Sezonun Trend Eşarp Renkleri

Tesettür takımlarda eşarp seçimi yaparken trend renklere göz atmak yararlı olacaktır. Bu sene eşarp renklerinde soft tonlar önderliği net bir şekilde görülmektedir. Başlıca renkler ise pudra, taba, gülkurusu, buz mavisi, karamel ve indigo renkleri olarak görülmektedir. Bu renkler hem takım kombinler de hem de tek parça kombinler de kendini göstermektedir.

Ürünlerimizi daha detaylı incelemek için ve ürün yelpazemize daha yakından bakmak için https://www.modaselvim.com/kombin-elbise adresini ziyaret edebilirsiniz. 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.