sadsad x
asdasd
Tesettür Şıklığı Her Yerde

Tesettür Şıklığı Her Yerde

29 Ağustos 2018

Eskiden muhafazakâr kadınların daha sade giysiler giymesi gerektiği yönünde bir algı vardı. Tesettürlü kadınların her mağaza da aradıklarını bulamamaları; istedikleri giysileri diktirmek zorunda kalmaları gibi problemler de yaşanıyordu. Günümüzde internet alışverişlerinin yaygınlaşması ile bu problemlerin çoğu ortadan kalkmıştır. Çünkü bireyler artık istedikleri her ürüne online ortamlarda ulaşabilmektedir.

 

            Online alışverişin yaygınlaşması tesettür giyim alanını da fazlasıyla etkilemiştir. Tesettür kıyafetlere ulaşmak kolaylaşmış vetesettür giyim modası ortaya çıkmıştır.

Tesettür giyim ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz. https://www.modaselvim.com/tesettur-giyim

 

 Tesettür Modası

 

            Bir dönem bu iki kavramın birlikte anılmasını bazı insanlar yadırgamıştır. Ama her birey çeşitli haklara sahip olarak doğmaktadır. Yani bir kadın tesettürlü olmayı tercih ettiği gibi, şık giyinmeyi de tercih edebilir; bu hakkıdır. Artık çok çeşitli, modern ve şık tesettür giyim modelleri kadınların hayatındadır. Yalnızca tesettür giyim üreten ve satışını yapan markalar yaygındır. Bunun dışında her ortamda kullanılabilecek tesettür giysileri vardır. Evde, işte, özel gün ve davetlerde şıklığa ve zerafete ulaşmak kadınlar için artık kolaşlaşmıştır. Sezon değiştikçe firmaların yüzleri de sezona uyum sağlayacak şekilde değişerek o sezona uygun yepyeni tasarımları kadınların dikkatini çekmektedir. Artık tesettürlü bayanların takip edebileceği moda defileleri düzenlenmekte ve o senenin trend kıyafetleri belirlenmektedir. Renk uyumlarına azami ölçülerde dikkat edilen kombinler, aksesuarlarla çeşitlendirilmiş koleksiyonlar kadınların beğenisine sunulmaktadır.

 

 Her Yerde Tesettür

 

            Kadınlar nasıl hayatın her alanında varsa onları bir bütün yapan her şeyleri de hayatın her alanında vardır. Tesettür spor kıyafetleri, eşofman takımları da sürekli değişen ve yenilenen kreasyonlardır. Tesettürlü kadınların tatil çantaları da oldukça renklidir. Tesettür mayoları, haşemalar, plaj elbiseleri, plaj çantaları hazırlanmaktadır. İsteyen bayanlar yarım kapalı mayoları tercih edebilmektedir, isteyenlerse tam kapalı mayolarla aileleriyle tatil yapmanın keyfini çıkarmaktadır.

 

            Yarım Kapalı Mayolar: Genelde alt ve üst olmak üzere iki parçadan oluşur. Çabuk kuruyan kumaşlardan yapılır. Üst kolsuz tunik şeklindedir. Alt ise pantolon şeklinde olanları da vardır, tayt şeklinde olanları da vardır.

 

            Tam Kapalı Mayolar: Genelde pantolon, üst tunik ve baş bonesinden oluşmaktadır. Kumaşları havayla temas eder etmez kuruyacak türdedir. Tesettürlü bayanlar için oldukça ideal kullanımı vardır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.