sadsad x
asdasd
Tesettür Modasının Yeni Ürünleri

Tesettür Modasının Yeni Ürünleri

15 Mayıs 2018

Tesettür modası bahar sezonunun girişi ile birlikte yeni trend unsurlarına göre şekillenmektedir. Bu sezonda bayanların tarzlarına hitap eden, trend ayrıntıları yakalamayı başaran ürünler Moda Selvim aracılığı ile bayanlara sunulmaktadır. Trende uygun yeni sezon tesettür modellerinde elbiseler ön planda yer almaktadır. Elbise modellerinde birçok farklı kesim ve renk detayı bir araya getirilmektedir. Özellikle bolero ile tasarlanan elbise modelleri bayanlar tarafından ilgi görecektir.

 

            Geniş pile kesimi ile tasarlanan hareketli bolerolar, düz kesim tesettür elbise modellerinin üzerinde kullanılarak yaratıcı bir tasarım elde edilmektedir. Bolero detaylı elbiselerde tütün rengi, şarabi, lacivert, taba, mor, indigo, siyah, mürdüm gibi birçok rengi bulmak mümkündür. Bayanların şık ve zarif görünmeleri amacı ile tasarlanan ürünler, trend özellik taşımaktadır. Kullanılan renk detayları ise sezonun en çok öne çıkan renkleridir. Kaliteli tasarımlar ve kaliteli kumaşlar bir arada kullanılmıştır.

 

            Ürün yelpazesi içerisinde yer alan diğer bir trend ürün ise inci detaylara yer verilen elbise modelidir. İnci detaylı elbise modelleri her sezon olduğu gibi bu yeni sezon tesettür modası içerisinde de ön plana çıkmaktadır. İnci detayların zarif tasarımlar yaratılmasına yardımcı olması ve bayanları zarif bir görünüme kavuşturması açısından kullanımı oldukça ön planda tutulmaktadır. Uzun ve dökümlü eteklere sahip elbise modellerinde, üst bedende ve göğüs kısmında inci boncukların kullanılması sağlanmaktadır. İnci detaylı elbiseler sezonun trend renkleri ile oluşturulmaktadır. Başka bir trend model ise inci detayların eteklerde ve kollarda kullanımı ile oluşturulmaktadır. Kemersiz ve düz kesim tasarlanan elbiseler inci detayları ile şık bir görünüme kavuşmaktadır.

 

 Sezonun Trend Tunik Modelleri Nelerdir?

 

            Sezonun öne çıkan diğer modeli ise hırka görünümlü tunik modelidir. Hırka görünümlü tunikler oldukça geniş bir renk yelpazesinde sunulmaktadır. Her bayana hitap eden kesimler ile tasarlanmaktadır. İç kısımda düz bir tunik ve üzerine dikilen siyah renkte, uzun lazer kesim motiflere sahip hırkalar ile tasarlanmaktadır. Hırka içerisinde bulunana tunik kumaşında ise yeni sezon tesettür renkleri olan zümrüt rengi, bebek mavisi, şarabi, taba mor gibi sezon renkleri kullanılmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.