sadsad x
asdasd
Tesettür Kap Kombinleri

Tesettür Kap Kombinleri

24 Aralık 2020

Tesettür giyimi çok geniş bir alana sahiptir. Eskiye oranla kendini en fazla geliştiren giyim alanlarından biridir. Bu dönemde artık resmi olarak bir moda halini almıştır. Ve bu moda kendini sürekli geliştirmekte, hızına yetişilmekte zorlanmaya başlanmıştır.

Geniş bir açı ile bakıldığında aslında giyim alanında en büyük atılımı gerçekleştiren, bu dönemin en rövanşta olan, en çok rağbet gören moda alanıdır. İçine çeşitli kıyafet türlerini alan bu alan bu kıyafet çeşitlerini de farklı sunum ve kombin tarzlarıyla sunarak tercih alanını daha da çok arttırmaktadır. Tunik, etek, elbise, pantolon, şal, eşarp, kap gibi daha da çeşitlendirebileceğimiz bu alanın kıyafetleri kendi içlerinde de çeşitli türlere ayrılmaktadır.

Tesettür Alanında Farklı Kombin Fikirleri

Tesettür belirttiğimiz gibi kapsamı geniş bir moda alanıdır. Bu sebeple bu alanda yapılan kombin tarzları da farklılık ve çeşitlilik açısından bolluk göstermektedir. Ayına göre de tabi ki bu kombin fikirleri biraz farklılık göstermektedir. Biz burada genel bir fikir oluşturmaya çalışacağız. Örnek olarak bir pantolon ile tunik kombin edilirken birbirleri arasındaki renk uyumuna dikkat edilmelidir. Birbiri arasında renk uyumunu yakaladıktan sonra takacağımız şal da önem arz etmektedir. Aynı renk bir şalı bu kombinin üzerine takmak, yakaladığımız uyumu boğar.

Üzerine takacağımız şal eğer desenli farklı renkleri barındıran bir şal ya da eşarp ise içinde az miktarda kıyafet kombinlerken kullandığımız rengin olması yeterli olacaktır. Hem bu sayede kombin boğulmamış olacak hem de renk uyumu tamamen sağlanmış olacaktır. Bu kurallar her türlü kombinde genel olarak kullanılmaktadır. Tabi ki bir de kış aylarında veya sonbahar da kullandığımız tesettür kap bu konuda önemli bir detaydır. İlk göze çarpan bu kap olduğu için seçimi önem taşımaktadır.

Kap Modelleri ve Fiyat Aralıkları

Üzerimize genel olarak soğuktan korunmak için sonbahar ve kış aylarında giyindiğimiz kap modelleri çok çeşitlidir. Her renkten ve modelden mağazalarda bulunan kaplar bu kapı alacak kişinin ten rengine, boyuna ve kilosuna dikkat edilerek alınması gerekir. Fiyatları genel olarak 100 liradan başlayan ve kaliteye göre artış gösteren bu kaplar hem normal mağaza ve butiklerden hem de internet alışveriş mağazalardan seçilip alınabilmektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.