sadsad x
asdasd
Tesettür Giyim Tunik Modası

Tesettür Giyim Tunik Modası

27 Kasım 2018

Her gün şık ve alımlı görünmek çabası içinde olan kadınlar, gardıroplarında çok yönlü parçalar bulundurarak farklı kombinler yapmak için uğraş vermektedir. Günün her anında güzel görünmek kendilerini iyi hissetmek için çaba harcamaktadırlar. Tüm gün boyunca koşuşturmaca içinde olan kadınların rahatlığı da en az şıklık kadar önem taşımaktadır. Bu sebeple kadınların gardırobunda bulunması gereken şık ve rahat parçalar bu anlamda kadınlara kolaylıklar sağlamaktadır. Özellikle son yılların modası olan tunikler, rahat ve şık olması sebebiyle çokça tercih edilmektedir. Tesettür giyim tunik modelleri de aynı sebeple rağbet görmekte ve pek çok mağazada satışa sunulmaktadır.

 

 Tesettür Giyimde Gömlek Tunik Kombinleri

 

 Kadınların hareketlerinin sınırlanmaması açısından dize kadar uzayan gömlek tunikler büyük rahatlık sağlamaktadır. Etek kısmı asimetrik tunikler yanında yırtmaçlı tunikler de tesettür giyim tunik modelleri arasında büyük ilgi görmektedir. Her türlü aksesuarla uyum sağlayabilen gömlek tunikler, son yıllarda mercan, mürdüm, haki ve bebe mavisi tonları ile sıklıkla tercih edilmektedir. Gömlek tunikler davet kıyafeti olarak da kullanılabilmektedir. İpek krep kumaştan canlı tonlarda seçilmiş bir gömlek tunik ile kolaylıkla davet şıklığı yakalanabilmektedir. Yine şıklığı geceye taşımak için de cep ya da yaka kısmında payet işlemesi olan gömlek tunikler tercih edilebilmektedir.

 

 Tesettür Tunikler İle Spor Şıklığı Yakalayın

 

 Genellikle aktif hayat süren kadınlar daha rahat kombinleri günlük hayatlarında tercih etmektedirler. Spor ayakkabı ve jean pantolonlar ile yapılan tunik kombinleri spor şıklığı yakalamak açısından son derece uyumlu görünmektedir. Kapüşonlu tunik modelleri de bu tarz kombinlerde seçenek olarak sunulmaktadır. Yine kot kumaştan veya sweatshirt olarak üretilmiş tunikler de tesettür giyim mağazalarında ilgi gören parçalar arasında yer almaktadır.

 

 Yaz Kış Tunik Seçenekleri

 

 Tesettür giyim konusunda yazın tunikler en kurtarıcı parça olarak gardıroplarda bulundurulmaktadır. Keten ya ada pamuklu kumaştan yapılmış bir tunik, pek çok şekilde kombinlenerek kullanılabilmekte ve yazın sıcağından etkilenme de minimum seviyelere inmektedir. Kış aylarında ise tunikler triko, ipek, kot gibi pek çok türde kullanılabilmektedir. Her biri ayrı tarz ve hava veren tunikler tesettür giyim için vazgeçilmez parçalardandır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.