sadsad x
asdasd
Tesettür Abiyelerdeki Trend Detaylar

Tesettür Abiyelerdeki Trend Detaylar

11 Mart 2018

Pek çok genç kızın hayalini süsleyen evliliğe ilk adım atıldığında yapılan söz ve nişan törenlerinde giyilen abiye elbiseler son derece önemlidir. Bu yüzden de tesettür abiye seçimi yapılırken her detay titizlikle hazırlanır. Sadece bu özel günlerde değil düğün, sünnet düğünü ya da özel gecelerde düzenlenen yemekler için de giyilebilen tesettür abiye kıyafetleri, geceye imzasını atmak isteyen kadınların ince eleyip sık dokuduğu konulardandır. Peki, tesettür abiyelerdeki trend detaylar neler? Biraz da bunlarla ilgili bilgi paylaşmak merak edenler için faydalı olacaktır.

 

 Tesettür Abiye Detayları

 

            Birbirinden farklı ve şık modellere sahip olan tesettür abiye modelleri, tasarımında çeşitli detayları barındırır. Her zevke hitap edebilmek adına değişik tasarımlarla hazırlanan tesettür abiyeler, genellikle uzun etek boyunda dizayn edilir. Bu sayede hareket özgürlüğü son derece fazla olur. Bunun yanı sıra; motifler, güpür ve kurdele detaylarıyla birlikte kuyruklu abiye modelleri kesinlikle göz kamaştıran dizaynlara sahiptir. Renk alternatifi oldukça zengin olmakla birlikte, gecenin anlam ve önemine göre tercih yapılabilir.

 

            Siyah düz renk kumaş üzerine altın sarısı payet işlemeler, açık renk jakar tesettür abiye modelleri, incili ve dantelli abiye elbiseleri gibi daha pek çok seçeneğe sahip olunabilir. Hepsi arasında karar vermek de zorlanılsa da, kişinin zevkine hitap eden modelin bulunmasında hiç zorluk çekilmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Özellikle son dönemde pelerinli abiye elbise modelleri ve volan kol abiye elbiseleri üzerindeki ilgili oldukça yoğundur. Renklerde de seçenekler sadece siyah ya da koyu renklerle sınırlı değil.

 

            Fuşyadan toz pembeye, griden maviye kadar fazlasıyla tesettür abiye elbise modeli bulabilmek mümkün. Bahsedilen modellerden biraz daha farklı ve rahat bir abiye elbise modeli isteyenler için, güpürlü ve şifon detaylı abiye modelleri oldukça rahat kullanabilecekleri bir tarz olacaktır. Böylelikle uzun kloş etek modeliyle hareket edebilmek ve adım atmak için çok daha fazla rahat etme imkanına sahip olunur. Aynı zamanda sade bir stil benimseyenler için de oldukça idealdir. Elbisenin belli bir kısmında kullanılan güpür detayı, elbiseye sadece hareketlilik kazandırmak amaçlıdır.

 

            Bu kadar fazla çeşidin olmasından dolayı da akıllara gelen ilk soru fiyatlar olur. Ancak endişe edilecek bir durum olmadığına emin olabilirsiniz. Her zevke uygun bir model olduğu gibi, her bütçeye de uygun tesettür abiye modeli bulunabilmektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.