sadsad x
asdasd
Soğuk Havalarda İçinizi Isıtacak Tesettür Kaban Modelleri

Soğuk Havalarda İçinizi Isıtacak Tesettür Kaban Modelleri

10 Ocak 2019

Kabanlar sonbahar ve kış aylarının olmazsa olmaz dış giyim ürünüdür. Kabanların soğuk havaya karşı kişiyi korumasının yanı sıra oldukça şık ve modern bir hava katmalıdır. Kadınlar genellikle güzel bir görünüme sahip olan, tarzını yansıtan, her yerde giyilebilecek ve ayrıca sıcak tutan kaban modellerini tercih ederler. Tesettür kaban modelleri ise biraz daha farklıdır. Bu kabanlar hem modaya uygun hem şık hem sıcak tutmasından ziyade dini inanca hitap eder ve tesettürlü kadınların vücut hatlarını belli etmeyecek türde tasarlanır. Her yaşa ve her bedene uygun tesettür kaban modelleri bulunmaktadır.

 

 Yeni Sezon Kaban Modelleri

 

            Tesettürlü kadınlar tarafından en çok tercih edilen ve oldukça şık görünüme sahip olan kaban modeli hiç şüphesiz kaşe kabanlardır. Birbirinden farklı renk seçenekleri ile kemerli, kurdeleli, düğmeli, kürk detaylı kabanlar her zaman moda olmuştur. Her yıl modacılar tarafından yayınlanan kreasyonlarda, mutlaka kaşe kabanlara büyük yer verilir. Güzel giyinmeyi seven ve şıklığı benimsemiş kadınlar ise yeni moda trendleri takip ederler.

 

            Bu sezona damga vuran kaban renkleri ise lacivert, kahverengi ve krem rengidir. Oldukça farklı renklerde kaban modelleri olmasına rağmen tesettürlü kadınlar her renk kıyafet ile uyum sağlayabilecek renklere yönelirler. Tesettür kaban modelleri, diğer aksesuarlarla her zaman bir uyum içerisinde olurken aynı zamanda tüm tarzlara hitap edecek kadar çeşide sahiptir.

 

 Kaban Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

            Şık ve güzel bir görünüm herkes için oldukça önemlidir. Fakat kaban işlevini yapmalı ve kış günlerinde kişiyi soğuktan korumalıdır. Bu yüzden özellikle içi tüylü olan kaban modelleri tercih edilmelidir. Ayrıca kabanların farklı işlevleri de olmalıdır. Örneğin fazladan cepler, takılıp çıkarılabilen kapüşonlu modeller, kemer gibi ayrıntılar barındırmalıdır. Yağmur ve özellikle kar yağışının fazla olmasından dolayı kabanın su tutmaz ve geçirmez olması gerekmektedir.

 

            Kolay temizlenebilmeli ve çok çabuk yıpranacak ve yırtılacak kumaşlarda üretilen kabanlardan kaçınılmalıdır. Hareket özgürlüğünün sağlanabilmesi için çok kalın modeller tercih edilmemelidir. Bunun yanı sıra tesettürlü kadınlar inancı gereği vücut hatlarını ortaya çıkaracak dar kaban modellerinden kaçınmalı ya da o modelin bir beden büyüğünü kullanmalıdır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.