sadsad x
asdasd

Kış modasının en önemli parçalarından olan kaban modelleri her yıl yeniden modanın seyrine göre yorumlanıyor. Giyim sektörü ve markalar bayanların moda ve tarz ihtiyacını karşılamak için adeta mevsimleri kovalıyor. Kaban, özellikle tesettürlü hanımların giyim şıklığına hitap eden ve kış aylarının vazgeçilmez favorisi olan bir model. Modaselvim.com vitrininde topladığı çeşitli tasarım ve özel tarz modeller ile bayanların göz zevkine hitap etmeye devam ediyor.

Çeşitli renk ve model kombinasyonlarına sahip kaban modellerini inceleyebilir ve beden alternatiflerine bakarak kolayca tercih yapabilirsiniz. Katagoriler içerisinde her modelin farklı açılardan hazırlanmış  fotoğrafları bulunuyor. Moda Selvim size  İlginizi çeken modeli detaylı bir şekilde inceleme fırsatı sunuyor. modaselvim.com online alışveriş sitesi gösterdiği potansiyel ile  beklentilerinizi en üst seviyede karşılamayı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyor.

Moda Selvim özellikle kış aylarının soğuk ikliminde sizi dayanıklı kılacak kaban modelleri ile tasarımlarını zenginleştiriyor. Her mevsim iklimine özel tasarlanan kumaş kalitesi ve dokusu sayesinde mevsimlik olma özelliği taşıyan kaban modellerini de modaselvim.com sitesinde bulabilirsiniz. 

Filtrele

3

Modaselvim Kaban Düğmeli Peluş Kaban 6618S324 Bej

5

Modaselvim Kaban Yakası Kürklü Kaşe Kaban PL287 Laci

2

Modaselvim Kap/Kaban Düğmeli Peluş Kaban 6618S324 Açık Latte

5

Modaselvim Kaban Yakası Kürklü Kaşe Kaban PL287 Siyah

5

Modaselvim Kaban Yakası Kürklü Kaşe Kaban PL287 Latte

5

Modaselvim Kaban Yakası Kürklü Kaşe Kaban PL287 Kahve

5

Modaselvim Kaban Yakası Kürklü Kaşe Kaban PL287 Haki

4

Modaselvim Kaban Yakası Kürklü Kaşe Kaban PL286 Kahve

8

Modaselvim Kaban Kürk Detaylı Kaşe Kaban 1748AH193 Latte
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.