sadsad x
asdasd
Moda Selvim İle Tesettür Dünyasına Giriş Yapın

Moda Selvim İle Tesettür Dünyasına Giriş Yapın

22 Haziran 2021

Günümüz koşullarına baktığımızda kadınlar tesettür hayatını İslam şartlarına uygun devam ettirip vücut hatlarını belli etmeyecek şekilde giyinmelerine tesettür giyim denilir. Kadınların giyim kuşamı için birbirinden farklı çeşitli kıyafetler, uygun fiyat ve kalite ile müşteriler için hazırlanıyor.

 

 Tesettür Modasında Ön Plana Çıkan Parçalar

 

 Tesettür ile bir tarz oluşturmak isteyen kadınlar için birbirinden farklı birçok ürün vitrinlerde yer almaktadır. Her seferinde yenilenmekte olan moda ile tarzını ön plana çıkarmak isteyen müşteriler için tuniklerin üzerinde bulunan zincir ve boncuk işlemleri en çok beğenilenler arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra tek cepli olan gömleklerin üstünde bulunan cebin işlemeleri oldukça ön plana çıkmaktadır.

 

 İşlemeli Detay Tek Cepli Gömlek Modelleri:

 

 Yenilenen her sezon ile beraber tesettür giyim kategorileri de ayak uydurup yenilenmektedir. Bunlardan olan gömlek modeli göz kamaştırıcı işleme detayları ve tek cep modeliyle oldukça öne çıkmaktadır. Sezonun vazgeçilmez ürünü olan gömlek modelleri düz beyaz, haki yeşili, ekru renkleri, mavi çizgili seçenekleri ile salaş kesim ve dik yaka gömlekleri ile sezonun gözde ürünü arasında yerini alır.

 

 Hareketli Tunik Kategorileri:

 

 Birbirinden renkli ve canlı ürün seçmek isteyen müşteriler için yeni sezon ürünleri önerilir. Tarzının ön planda olmasını isteyen müşteriler yeni sezon ürünleri ile baskı, desen ve işleme detayları olan tunikleri rahatlıkla tercih edebilirler. Tunik modellerinden dik yaka, ve bisiklet yaka modeli en çok beğenilenler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda rahat bir görünüm sağlayan kombinler hem gece hem gündüz yarasa kol detayı parçası ile rahatlıkla kullanılabilir.

 

 Yeni Sezon Günlük Gömlek Kombini:

 

 İşleme ve desenleriyle yeni sezon gömlek modellerinden olan tek cep detaylı gömlekler mükemmel bir görünüme sahiptir. Koyu renklerin sade renk gömlek seçiminde Mom jean modasına uygun olup birbirleri ile uyum içerisine girmektedir.

 

  Ferace Modelinde Taş İşlemeli Detayı:

 

 Dış giyim ürünleri oldukça dikkat çekmektedir. Ferace almak isteyen müşteriler için sunulacak olan modellerin başında taş işlemeli ürünler yer almaktadır. Bu ürünler hem sezonun modasını yansıtır hem de şıklığını özenle korur. Ferace ürünlerinde gösterişli parçaları seçmek isteyen müşteriler genellikle bu taş işlemeli ürünleri tercih etmektedir.

 

 Rahat Kumaşı İle Elbise Modeli:

 

 Her tarza hitap eden ürünler arasında elbise modeli oldukça ön plana çıkmaktadır. Müşterilerin spor, klasik tarzlarına uyumlu tasarlanan kıyafetler ile modada ön plana çıkar. Kaliteli dokusu ile hem günlük hem de özel günler için rahatlıkla seçilebilecek ürünler arasında yer alır.

 

 Pardesü Modası:

 

 Dış giyim ürününde rahat kullanımı ile en çok tercih edilen farkı model seçenekler ile her tarza hitap etmektedir. Sezonun en gözde parçaları olan kot kumaş ve salaş kesim modeliyle oldukça hareketlidir.

 

 Tunik Modelleri:

 

 Şık olmasının yanı sıra günlük hayatta da spor kombinleri ile her zaman kullanıma uygundur. Her sezona ayak uyduran tunikler hem kışlık hem de yazlık tercihlerini sunmaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.