sadsad x
asdasd
Kot ve Nakışın Ahengi

Kot ve Nakışın Ahengi

22 Ağustos 2017

Kot modanın en vazgeçilmez parçası olarak kendini isbat etmiştir. Son zamanlarda kotu daha da vaz geçilmez kılan unsur ise nakış desenler diyebiliriz. Moda Selvim birbirinden ahenkli nakış desenler ile süslediği kot modelleri vitrine sıralamış durumda.

Hanımların en sevdiği şey elbette ki kendini gösteren şıklık. Şıklığın birçok tezahürü var ama en sevilen çiçeklere bürünen hali. Çiçek şeklinde önümüze çıkan en cazip şıklık elbette nakış. Nakış 2017 yılında yeniden moda oldu. Tüm büyük markalar başta olmak üzere birçok marka ve ikon tasarımcı kıyafet tasarımlarında nakışa öncelik verdi. Giyime nitelik katmak amaçlı kullanılan ve birçok tarza kaynak olan nakış desenler kot üzerinde ayrı bir cazibe kazanıyor. Nakışın trend olması ve kot ile bir araya gelmesi, kendi modasını ünlendirmesi için yeterli oldu.

Kot Ve Nakış Uyumu

Kot son yıllarda farklı örneklerle de önümüze çıkıyor. Renk olarak esasta mavi olan kot kumaşlar son zamanlarda pembe renkten tutun da mor renge kadar birçok çeşide büründü. Kotun vazgeçilmez rengi elbette ki hala mavi. Mavi kot kumaş üzerinde yer alan nakış desenler ile elbise, tunik, ferace gibi çeşitli giyim örnekleri kendini gösteriyor. Tesettür modasında da nakış ve kot etkisini bolca görüyoruz. Şık ve güzel görünmeyi seven hanımların nakış detayı ile süslenen elbise, gömlek ve tuniklere ayrı ilgi gösterdiği de bir gerçek. Tesettürlü hanımların ferace modellerinde de yine nakış ve kot birleşimi göz dolduruyor. Ferace elbise modellerde öne çıkan nakış unsurları hanımların güzel ve cazibeli olma isteğini birebir karşılıyor. Önü düğmeli ve kol detayları nakışlı tunik ve ferace modeller hanımlara vitrindeki yerlerinden göz kırpıyor.

Kolları nakışlı düğmeli kot tunik modelini incelemek için tıklayınız

Moda Selvim vitrininde birçok nakış ve kot uyumuna sahip model mevcut. Tesettürlü ve açık fark etmeksizin güzel görünüme önem veren tüm kadınların ilgisini çekiyorlar. Evde alışveriş yapma kolaylığını bilen ve seven hanımların online adresi olarak alışveriş siteleri ön planda. Modaselvim.com içerdiği farklı şık giyim modelleri ile bu online siteler içerisinde en sevilen platformlardan biri olmayı başarıyor. Kapıda ödeme ve ücretsiz kargo kolaylığı ile siz de bir tık kolaylığında alışverişin tadına varabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.