sadsad x
asdasd
İlkbahar Tesettür Modasında Tunikler

İlkbahar Tesettür Modasında Tunikler

16 Nisan 2021

İlkbahar tesettür modasını en iyi yansıtan parçalardan biri yeni sezon tasarımları ile göz kamaştıran tuniklerdir. Tesettür giyim kategorisi içerisinde tunikler bambaşka seçenekleri ile her tarza uygun olarak hazırlanmıştır. İlkbahar tesettür modası ürünleri arasında yer alan renkli tunikler, sezonun modasını yansıtacak şekilde özenle hazırlanmıştır. 2021 ilkbahar koleksiyon ürünlerinden olan canlı renkli tunikler, dik yaka ve bisiklet yaka şeklinde oluşturulmuştur. Kolları açılan tarz olan bu model ilkbahar aylarında hem serinlik hem de sıcaklık vermektedir.

Canlı Renkleri İle Tesettür Tunikler

İlkbahar tesettür modası içerisinde yer alan tuniklerde canlı renk seçimleri en beğenilen parçaları oluşturmaktadır. Sezon boyunca tesettür giyim alanında alışveriş yapan hanımlar birbirinden canlı renklerde tuniklere sahip olmaktadır. Kırmızı, sarı, mavi, yeşil ve turuncu renklerinde tasarlanan bu tuniklerin üzerlerinde bulunan baskılar da modelin tarzını belirlemektedir. Daha eğlenceli kombinler oluşturmak isteyen kişiler renkli baskı tasarımları olan ürünlere yönelmektedir. Aynı zamanda sadelikten hoşlanan kişiler tek renk seçeneği olan tunikleri satın almaktadır.

Kırmızı Renk Tesettür Tunik Modası İle Kombin Oluşturma

Kırmızı renk ilkbahar ve yaz havasını en iyi yansıtan ürünlerden biridir. Bu tesettür tunikler ile kombin oluşturmak isteyen hanımlar alt giyim ürünü olan mom jean pantolon seçimi yapmaktadır. Tunik modelinin salaş kesim ve kırmızı renk olması koyu renk mom jean pantolon ile uyum içerisine girmesini sağlamaktadır. Bu kombinde yer alan siyah deri kemer ise tarzı modern bir havaya sokmaktadır. Kombinin tamamlayıcı parçaları olan ayakkabı ve çantalarda ise sade beyaz renkleri kullanılmaktadır.

Sarı Renk Tesettür Tunik İle Rahat Kombin Önerisi

İlkbahar ayları için sevilen renklerden biri olan sarı pek çok tesettür giyim parçasında da kullanılmaktadır. Bu rengin sık sık kullanıldığı parçalardan biri ilkbahar modasını yansıyan tuniklerdir. Yuvarlak yaka şeklinde tasarlanan sarı tuniklerin yaka kısmından aşağı doğru inen üç boyutlu çiçek işleme detayları bulunmaktadır. Tasarım tunik altına tercih edilen İspanyol paça pantolon görünümü baştan aşağı eğlenceli forma sokmaktadır. Bu kombin için sarı ya da beyaz renk el çantası ve beyaz yüksek topuk ayakkabı kullanılmıştır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.